Шопингмонстр• 01 февраля 2023

Квартира. Який поверх обрати?

Перший чи останній?
Останній високо.
21-й.
Що краще?
So_so• 01 февраля 2023
Ответ дляШопингмонстр
На 2 боки
Важно, чтобы не близко к выходу из парадного.

ЭкстрасенсиХаЯ• 01 февраля 2023
Я не люблю перший поверх, але з цих двох вибрала би його. Зараз роблю ремонт в своїй квартирі, доставка будматеріалів, меблі, за кожен поверх плати. Та і взагалі, добре коли все добре. А як проблеми зі здоров´ям, електрикою, водою, то на 21 не набігаєшся
Блинчик Мой• 01 февраля 2023
Живу на 3 . Купили в новобудові на 5 вище не хочу. А зараз взагалі живу в будинку і хочу жити в будинку не думати що хтось знизу бігає чи зверху.
mikshyta• 01 февраля 2023
Для мене останній в пріоритеті
Зашла на 5минут• 01 февраля 2023
Искать еще.
Первый мне просто не нравится.
А 21 не надо. Я 9 лет прожила на 20 этаже. Если нет света, то нет воды никакой (вода подается электронасосами), и на 21 этаж попробуй ее принеси, если лифт не работает. Не выше 10 этажа. Лучше 3-4-5.