Янка-угомонись• 01 февраля 2023

Чи часто ваші діти хворіють в садку?

Сил немає. І в групі 10-12 дітей. Все починається з кашлю, якщо почалося. Все. Антибіотик. Температурить тиждень 39-40, в грудях все стоїть, ніякими інгаляціями не можу добитися щоб почала відкашлювати,здаюся в даю антибіотик.Сил немає, 4-5 днів ходимо, три тижні лікуємося. Дитина до садка жодного разу не хворіла(((
автор Янка-угомонись • 01 февраля 2023
Ответ дляEmeriez
Автор, а якщо пройти більш повне обстеження, імунограму, може ще шось. В мене в садку донька часто хворіє, але не так важко, бо від темпи 39-40 мамі можна в дурку попасти. Лор нам казала що призначення АБ дуже сильно садить імунітет. Чи не багато солодкого їсте, нема алергії на білки, плісняву, що з феритином, віт Д ітд? Не всі педіатри будуть розбиратися
Не знаю. Мала до 3 років соплі в віці місяць і в пів року. В домі ше є діти, до садка не знали шо таке хвора дитина.
автор Янка-угомонись • 01 февраля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Есть хитрожопые мамы которые водят больных детей только они мозгом не понимают что у одного ребенка это сопли и кашель а другой месяц в реанимации.
Ой, це точно.
Идущаяповолнам• 01 февраля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Я думаю что причина не в этом. В нашей группе часто ходят дети до 16 часов, мамы видимо не работают, или работают на удаленке. То есть специально запихивать ребенка им нет смысла.
Калёва Замалёва• 01 февраля 2023
Раз в год болел. Даже жаловался, что другие болеют и дома сидят,приходилось так оставлять.
Дружная семейка• 02 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Я нічим не можу добитися, щоб вона відкашлювала!!! Пульмікорт, бередуал, еріус, безтолку(((
Обструкции ?
Фея_3уровень• 02 февраля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Раньше тоже так думала, пока не перешли в частный садик на полдня, где всего 8-10 детей и все равно моя заболевала уже на третий день((После третьей попытки мы ушли из этого сада тоже.
Фея_3уровень• 02 февраля 2023
Девочки, моемй ребенку идти с сентября в школу, а болеем все также остро в коллективах детских- что делать?Подождать ещё год и идти с 7 ми лет?
автор Янка-угомонись • 02 февраля 2023
Ответ дляДружная семейка
Обструкции ?
Так
Борщец• 02 февраля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Не знаю, двоє дітей, жодного разу не бачила відверто хвору дитину в садку. Могли покашлювати, могли носом тягнути ( особливо, якщо з вулиці холодної). І мої хворіли і хворіють.