Дайте подумать• 01 февраля 2023
Підліток хоче маленький сейф купити із кнопками.. де такий взяти( ціни капець
Металевий шоб був як у дорослого
Просто не габаритний, щоб можна було покласти блокнот
Та ще й білий
Оцененная• 01 февраля 2023
Сейф не буде коштувати дешево. Там метал + замок, це вже вартість не 5 копійок.
Леся Українка• 01 февраля 2023
Від 1500 грн - не так вже й дорого. Кілька днів тому дивилася в епіцентрі
Король дивана• 01 февраля 2023
На Али видела детские сейфы и копилки -банкоматы ))) посмотрите там )
Чтооооооооооо?• 01 февраля 2023
У нашого сина є, вже роки 4. Справжній, маленький. Бачила в Епіцентрі такі.