Дама с собачкой• 01 февраля 2023

Повірка лічильника води

Що буде, якщо не проводити повірку, заміну? Ніхто не трогає нас. І ми собі тихенько платимо.Років 10 лічильникам.
Схема сыра• 01 февраля 2023
Будуть рахувати за нормами по прописаним
Я такая боевая• 01 февраля 2023
На час військового стану повірка не обов´язкова. Компанії просять її робити. Але постанова від Кабміну є що заставити вас не можуть. Постанова від 04.22 року
Українська Мрія• 01 февраля 2023
Нарахують так, як без лічильника - по три куба на людину
Повелитель интернета• 01 февраля 2023
Мені прийшло повідомлення десь тиждень тому,що закінчується строк повірки лічильника, я набрала по номеру який був в повідомленні, домовились на який день,та прийшов хлопець і все зробив
автор Дама с собачкой • 01 февраля 2023
Ответ дляПовелитель интернета
Нам ніколи нічого не приходило
Мусик Пусик• 01 февраля 2023
У нас така сама ситуація. В майбутньому хочемо просто поміняти лічильники.
Гаряча у нас за прибудинковим лічильником. А от холодна...декілька років приходили люди з Водоканалу просили сказати показники і все. Лічильник старий, давно пора міняти - спеціально не заплатила декілька місяців, але показники вони мені виставили не середні, а якісь інші.
Повелитель интернета• 01 февраля 2023
Ответ дляДама с собачкой
Нам ніколи нічого не приходило
Да нам теж це в перший раз таке прийшло,я спочатку подумала що це спам якійсь.
Повелитель интернета• 01 февраля 2023
Ще на сайті нашого водоканала є перелік вулиць яким в цьому році треба пройти повірку лічильника.
Брюнетка в Мармеладе• 01 февраля 2023
А что будет, если пломбы слетели? Как- то случилась авария, работали сантехники и видимо сорвали случайно, потом муж умер.а я не знаю, кто и что..
КтоЕслиНеЯ• 02 февраля 2023
Автор,я теж була така безпечна. Не трогають ну і супер. А потім почали приходити космічні рахунки. І ось, проходжу всі кола аду