Мадам Тю-лю-лю• 01 февраля 2023
Катовице-Перемышль. Девочки, кто Польшу хорошо знает, как лучше добраться?
Мадам Тю-лю-лю
• 01 февраля 2023
Ответ дляспАНЯ
У них очень развита жд дорога
Смотрите на сайте расписание
Думаю каждые пол часа должен поезд идти
Там же и билет можно купить, на суйте
Смотрите на сайте расписание
Думаю каждые пол часа должен поезд идти
Там же и билет можно купить, на суйте
Спасибо
Ждушечка• 02 февраля 2023
З аеропорта до жд є автобус, кожні півгодини вдень, вночі рідше. Називається АР , до Саундови на автовокзал. Зупинка його крайня зправа . Білетик на 40 хв коштує 5 злотих, купити в автоматі прямо на зупинці, або біля виходу з зони прильоту в сосисочній, або може бути у водія. Де виходити, слідкуйте на табло, чи питайте у людей. Там якась підземна зупинка, сама там не виходила.
Ждушечка• 02 февраля 2023
Напишіть потім, будь ласка, чи легко знайти жд вокзал, потяг. Потрібно теж їхати. Я їздила автобусом з автовокзалу в Україну, але потягом думаю зручніше.