Юпитерная• 02 февраля 2023
Хочеться чогось смачного на сніданок
Якийсь особливий сьогодні настрій…
Який для вас смачний?
Що полюбляєте готувати?
А що снідали?
Який для вас смачний?
Що полюбляєте готувати?
А що снідали?
Баба на горошине• 02 февраля 2023
Сьогодні буде пшенична каша, м´ясо тушковане, омлет кваш огірок/помідор на вибір
Кожугетовый ансамбль• 02 февраля 2023
у меня сегодня блинчики с яблоками,корицей и лимонной цедрой.
Ума Палата• 02 февраля 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Обычно готовлю омлет, яичницу или то, что осталось с ужина)))
Сегодня была перловка с мясом, морковка по-корейски и кофе со сливками
Обід цілий) А що будете на обід?)
Аноним с кешбеком• 02 февраля 2023
Для меня самый вкусный завтрак это яйца пашот на тостах с лососем. Или омлет-болтанка с кровяной колбасой и тушёной капустой.
Ума Палата• 02 февраля 2023
Придумала
Зварю овсянку, накидаю туди три види сиру, яйце, типу пашот. Кава з молоком. Із здобної булки зроблю тост.
Ума Палата• 02 февраля 2023
Ответ дляЛуковая
Часто капустный блинчик на завтрак. Обожаю со сметаной.
Один?) Із старої капусти робите, напишіть як?
Луковая• 02 февраля 2023
Ответ дляУма Палата
Так, із старої капусти. Одного млинця нам з чоловіком на двох вистачає. Він ситний.
Рецепт
Роблю без кукурудзи і крабових палочок. Їм зі сметаною.
Мені за смаком нагадує пиріг з капустою.
Рецепт
Ума Палата• 02 февраля 2023
Ответ дляЛуковая
Рецепт
Я з молодої люблю. Колись із старої зробила, вийшли несоковиті, чи це від капусти залежить
Ви дрібно шинкуєте?
Луковая• 02 февраля 2023
Ответ дляУма Палата
Ви дрібно шинкуєте?
Не дуже дрібно. Середньо.
Там додається сметана, можливо вона додає смаку. І хвилин 5-7 під кришкою, щоб капуста м´якше стала.
Нам із чоловіком смачно.
Без QR коду• 02 февраля 2023
Якщо хочу щось смачного, то роблю тост - хліб, масло, шинка, сир, хліб і на гриль. Чи сирники або оладки.
Кнопус• 02 февраля 2023
Бутербродами всегда завтракаю,любимая часть дня))
сегодня на работе,то просто сливочный сыр,помидор
А дома делаю разные варианты каждый день,вчера ела один со сливочным сыром,лососем и огурцом,второй с авокадо,вялеными томатами и анчоусами