Малявка-козявка• 04 февраля 2023
Лазанья
Девочки, можно ли сегодня вечером сделать заготовку лазаньи и поставить в холодильник, а завтра уже в духовку? Т.е. все перетушить и сложить слоями
Малявка-козявка
• 04 февраля 2023
Ответ длябЭйбА
Може краще в морозилку, шо б квашня не вийшла, не розмокло
Я тісто роблю сама і відварюю. Не має ніби. Ніколи так не робила
бювет_в_обед• 04 февраля 2023
Ответ длябЭйбА
Тоді зверху згорить, а всередині сире буде
бювет_в_обед• 04 февраля 2023
Ответ дляМалявка-козявка
Якщо в принципі у вас всі готові продукти, листи еластичні, то запросто кладіть в холодильник.
Я колись канелоні начинила і відставила (та сама лазанья, але трубочками) так в мене потріскалися самі макаронні вироби.
Малявка-козявка
• 04 февраля 2023
Ответ длябювет_в_обед
Дякую. Спробую
Тихомандражная• 04 февраля 2023
Кожного року 30 грудня я так роблю :)) Бо син просить на НР лазанью, а 31го нема коли з нею возитися.
Черепаха Тортила• 04 февраля 2023
Я би тісто окремо склала від начинки, а завтра тільки зібрати. Розкатати пласти, перекласти паргаментом чи плівкою харчовою, накрутити на скалку, щоб не потріскалось у місці складення та не деформувалося, все замотати в плівку, щоб не завітрилося. А завтра хоп-хоп, зберете швиденько і в духовку.
Малявка-козявка
• 04 февраля 2023
Ответ дляТихомандражная
Дякую