Я_не_аноним_100%• 02 февраля 2023

Не покупайте в" Авроре" чесночную давилку

Только купила,начала давить чеснок и сразу поломалась
Zelenkа• 02 февраля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Нє, я такою)
Ізвращенки кухонні в чаті
Бяки-козяки• 02 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Ізвращенки кухонні в чаті
і не посперечаєшся
Zelenkа• 02 февраля 2023
Ответ дляБяки-козяки
і не посперечаєшся
Я думала, такі продають як посудка дитяча
Нервогенератор• 02 февраля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Зараз покажу свій вінчик. Нобелівську премію разрозробнику, жаль, що більше такого знайти не можу.
Нічьо собі, перший раз такий бачу. Гарно збиває?
Цыбулька• 02 февраля 2023
ИКЕА, но блин, они тоже бывают разные. Я одну купила в Москве, (будь она проклята, эта Москва) ещё до войны, она мне так понравилась и я заказала маме, дома в Украине. Ждала ещё несколько дней, пришла и она другая, она хуже, она вся ходуном ходит и на ней написано ИКЕА. А на моей ничего не написано. Девочки, у которых давилка с Икеи, на ваших написано?
Бяки-козяки• 02 февраля 2023
Ответ дляНервогенератор
Дуже, і зручно мити, бо розбирається на дві частини.
Цыбулька• 02 февраля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Він сучасний чи з тих часів?
Сегодня сержусь• 02 февраля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Ой, то така давилка. У моєї такої прорвалося дно, те де дірочки. А зубчик не роздавився, мабуть теж сильний)
І у мене недавно дірочки вивалилися)
Бяки-козяки• 02 февраля 2023
Ответ дляЦыбулька
Він сучасний чи з тих часів?
Я навіть не знаю, мені подарували, фірма Кайзер. Перерила інтернет, такого знайти не можу.
3@йk@• 02 февраля 2023
Автор, если чек остался, можно вернуть даже поломанную в течении 30 дней с момента покупки.
Обязаны вернуть деньги, 200%
звездная галактика• 02 февраля 2023
Ответ дляЦыбулька
Він сучасний чи з тих часів?
https://www.amazon.com/Miracle-mixer-No-1741-large... открывается?
Гу го гу го гу• 02 февраля 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
вони в усіх магазинах такі зараз ,вже 5 шт зламала
Треба якісну одну купити
Возьмите в икее , или на барахолке советскую)))
Цыбулька• 02 февраля 2023
Ответ для звездная галактика
Так, гарна ціна за таку дрібницю))))
звездная галактика• 02 февраля 2023
Ответ дляЦыбулька
Так, гарна ціна за таку дрібницю))))
дык из Японии. это вам не хухры
звездная галактика• 02 февраля 2023
Ответ дляБяки-козяки
я ниже ссылку дала на амазон
Козачка• 02 февраля 2023
Ответ дляЛевый Локоть
Я купила венчик. Сразу вылезла проволока.
А я картофелемялку и смяла ее с первого раза
Астоновитесь!• 02 февраля 2023
Мать, ну ты даёшь
Астоновитесь!• 02 февраля 2023
Мать, ну ты даёшь
Стильная штучка• 02 февраля 2023
У меня ещё советская. Она два в одном, можно давить чеснок (потом фиг вымоешь те дырочки) и можно колоть орехи! Сомневаюсь, что с этой, с Авроры можно колоть орехи
У меня дома вся кухонная утварь приличная: тефаль, бергоф, винзер… придерживаюсь мнения, что скупой платит дважды!
Но, вот мне пришлось покинуть свой дом со всем своим добром. Сейчас живу в чужом доме, пришлось кое что купить необходимого. В магазинах типа Эпицентра сейчас просто прозрела от цен . Пришлось узнать о таких магазинах, как Аврора. Там реально продают всякий хлам одноразовый. Купила консервный нож (самый простой, с деревянной ручкой за 20 грн), я его не смогла загнать в консерву, он согнулся! Толкушка для картошки разваливается на ходу! Но денег на что то качественное нет. Хотя можно иногда заходить в магазины быт техники (типа комфи, фокстрот), там очень часто бывают ложки/поварёшки по хорошим ценам. Вот недавно купила ложку для готовки Тефаль аж за 36 грн, правда розовую
Бяки-козяки• 02 февраля 2023
Ответ для звездная галактика
я ниже ссылку дала на амазон
Оце Ви шаман
Называйте меня Повелитель• 02 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Я все чекаю розпродаж в Берхоф, хочу набір купити на підставці)
Сейчас Бергофф плохой стал по качеству.
Астоновитесь!• 02 февраля 2023
Ответ дляСтильная штучка
Зубочисткой в дырочки. Все вылазит.
Етитьская богомышь• 02 февраля 2023
я б сказала так: НЕ КУПУЙТЕ В АВРОРІ ВЗАГАЛІ НІЧОГО.
ні хіба що зошити і прості олівці.
кажу з досвіду: робили там чимало покупок. не тому що ’іжаки кололись, давились, але продовжували жувати кактус’, а тому що о спасибі благодійникам, які видали гуманітарну допомогу соціальними картками, які можна отоварити тільки в цій клятій Аврорі.
це був жжжах. отож, отримали ми їх 2 на сім´ю загальною сумою 13 200 грн. Аврора ніколи не була моїм улюбленим магазином, але могли зайти купити якусь дрібничку типу вологих серветок чи ручки. з цими ж картками я її просто зненавиділа. їх потрібно було витратити в певний проміжок часу, а купувати в Аврорах було майже нічого - там все таке фу і фє - неякісне, але я ніколи не знала наскільки воно ’пальонка’.
отож, гроші треба було витрачати. купила шампунь. більш-менш пристойним виглядав ХеденШолдерс з м´ятою. раніше в мене був такий шампунь з Ватсонса і я знаю яким він має бути. в Аврорі ж неясно що: коли волосся дуже жирне я мию двічі і перший раз шампунь не піниться, цей же піниться завжди. але !!!нічого не миє. взагалі. волосся після нього тьмяне і якесь липке (змиваю добре, ніякої мильної плівки на голові не лишається).
щоденні прокладки Котекс зовсім інші, ніж в нормальних мережах магазинів (Сільпо, Ватсонс, Епіцентр) і звісно ж гіршої якості. вони абсолютно геть не такі як мають бути, взагалі, зовсім.
не кажучи вже, що хотілось якось нормальні товари більш-менш пристойної якості. так от: сміттєвих пакетів там нормальних немає. з зав´язками, міцних.
мила також. на той момент у всіх магазинах Аврори було тільки якесь Шик і ще якась схожа назва. купили і перевели гроші - вони не піняться нормально, в холодній воді взагалі, доки їми намилишся півдня пройде і звісно, що неекономні у порівняння з нормальними масмаркетовськими фірмами.
шкарпетки - одноразова жесть. ще й з кривими лекалами.
щодо канцелярії - завжди Аврора славилась дешевими цінами на неї. але - саме коли ми пішли отоварювати ті кошти зошитів вибору не було. ми купили в клітинку на 24 арк. за 9 грн. і тут же заходимо в Сільпо, а там за 7 грн на 48 арк. - і там і там красиві кольорові палітурки, білі аркуші всередині. от тобі і економія. стирачку (гумку канц.) також купували в іншому місці.
купила павербанк - звично ж гальмо. повільно заряджає телефон, повільно заряджається сам. боюсь, що він псує батарею гаджетів, які ним заряджаються, тож не користуюсь, валяється на всяк випадок.
хотіла купити навушники безпроводні, добре, що спочатку перевіряла - усі працюють у режимі моно. можливо для розмови і підійдуть, а слухати музику точно не варіант. не купила.
пральні порошки я там навіть не дивилась, вже один раз ’лохонулась’ ще до цих карток. персіл із Аврори і персіл з Епіцентра - це два різні персіли. і економії не вийде, бо речі після аврорівського треба прати вдруге, запираючи руками забруднені місця. то щоб не витрачатися на воду додатково навіть не купляли.
отож, розкидували ми ті кошти на шо попало: купляли якісь цукерки, шоколадки, приправи, серветки (тут також виявилось, що вони там гальмо, ще й дорожче). ту ж канцелярію, якісь блокнотики. пластилін. купували котячий корм, дитина годувала ним дворових котів.
я й друзям пропонувала обміняти ті картки хоча б на половину номіналу - нікому не потрібно аж на такі суми в ці галімі магазини.
а так жаль, краще б Червоний Хрест видавав картки в Сільпо або хоча б АТБ на крайній випадок. це була б точно допомога.
а, ще кастрюлю купила в Аврорі - рівно на один тиждень.
РыжаяЛиса• 02 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
В мене ще совєцька)
У меня тоже. Плюс ещё есть две новые.
Муж когда-то купил, теперь долго ими буду чеснок давить))
Ещё, наверное внукам останется 😉
ШобВам_КакНам• 02 февраля 2023
Бленд,не???
Ответ дляa.ostroverh
Шо за день?))
Сестра сломала
А я наоборот купила)))
Хз какая по качеству
Думаю, что не очень
звездная галактика• 02 февраля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Оце Ви шаман
это все гугл животворящий
Бяки-козяки• 02 февраля 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Зубочисткой в дырочки. Все вылазит.
В мене найдешевша зубна щітка, очищує одним нажатієм)
Астоновитесь!• 02 февраля 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
ні хіба що зошити і прості олівці.
И не облом было столько текста писать?))) Половину осилила.
По поводу качества шампуней, прокладок, моющего доя посуды. Последних месяцев 7 все стало галимым. Не только Авроровское. Фейри не отмывает вообще нифига, мусорные пакеты разлвзятся, ну и так далее.
Порошка чудом набрала до войны. Сейчас даже не знаю какой он. Но в три раза дороже.
a.ostroverh• 02 февраля 2023
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Думаю, что не очень
Та я тоже)
Но мне она раз в пятилетку надо
Я подсела на молотый чеснок)))
А свежий в салат иногда аж до писка хочется
К мясу режу мелко)