Анонимушка• 03 февраля 2023

Рынок Юность работает?

Сто лет не была, раньше помню все там покупали,чаи,мыльные, консерва,сладости и всякую всячину.
Сейчас, там дешевле чем в магазинах?
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Мені сподобалися оці ярмарки по районам в Києві, та що на м.Харьківській по Ревуцького по суботам. От там є сенс побродити.
Я не киянка, а з передмістя мені є що з чим порівняти. Можу для цікавості запросити на наш недільний ринок у Борисполі той, що на розвилці, отримаєте задоволення від базарування.
Я в Борисполь точно не поеду,я с єтой хренью которая у нас в Україні происходит, вообще не любитель дальних растояний от дома,я в Бориспольском аєропорту раз пять была,или больше,друга то встречали то провожали.
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляБубль Гум)
Якщо ви за той ряд, що за ’Шанхаєм’ то він є, але його зробили вужчим і там менше стало точок. Не так як раніше це точно.
Я сейчас помру со смеха,боже девочки я незнаю кто такой шанхай на Юности, наверное я точно не в Киеве живу.
Брюлик в стразах• 03 февраля 2023
Ответ дляЛама_мама
Шпалери, фільтри, запчастини. Ще м´ясний павільон там недорогий, але треба рано вранці.
Необязательно и рано. Мяса, птицы много, в любое время продают
Брюлик в стразах• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Шпалери я знаю, ремонт нужен,но сейчас пока не до єтого.
Мне продукты.
Какие именно?
Боевая• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
От хочу на Юность і капець,от і питаю,там є зараз той ряд де всяка всячина продається,чай,кава,цукерки,мило і тд....
Ну то з´їздіть і походіть.
Зрозумієте, що юність вже не та.
Давним-давно.
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Какие именно?
Та мелочевка,чай,кофе сладости,мыльное
Брюлик в стразах• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Та мелочевка,чай,кофе сладости,мыльное
Тогда не стоит
Все буде Україна• 03 февраля 2023
Ответ дляБоевая
Ну то з´їздіть і походіть.
Зрозумієте, що юність вже не та.
Давним-давно.
Я ж про те. Авторка , ймовірно , сумує за атмосферою тої Юності, тобто за своєю молодістю, юностю.

Я пам´ятаю одне з своїх перших побаченнь з теперішнім чоловіком в далекому 2003 в кафе на Даринку який лиш відкрився і молодий чоловік вирішив ’мене одягти’, а на м.Лісовій був невеличкий базарчик овочів/фруктів , от була недавно там, то зовсім все інше: різні магазини, фуд корти замість рядів з овочами, молоком, м´ясом
Все буде Україна• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Та мне по мелочевке нужно,или даже не совсем нужно, так пошарится.
А ярмарка перед НГ меня разочаровала,цены рубят космос.
Сельдь Матиас 220грн,а в Новусе 120 по акции тогда,рыба свежая в три дорога,в Сильпо дешевле карпа купила,колбасы непонятных производителей тоже цены Агонь,а качество дерьмо извините,у меня рядом мясной,так там цены низкие и колбасы провереные,ну и про свежее мясо молчу,да и фрукты овощи дешевле купила в том же Новусе чем на ярмарку и не перемороженые и не обвесили и сама выбрала что нравится,вот теперь сижу и думаю,а нужно ли мне туда или я тоже самое могу купить в том же Атб,Новус,Велмарт.
От і відповідь на Ваше питання про Юність. Де перевірене роками, там людина купує.
Боевая• 03 февраля 2023
Ответ дляВсе буде Україна

О, я пам´ятаю)
Ми з подружкою їздили на даринок, а потім на троещину)

Бо на даринку було задорого)
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляВсе буде Україна

Боже,я была там года три назад,за якою своею юністю я сумую,вы что то пишете непонятно что.
Я просто спросила работает ли рынок.
Все буде Україна• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Я просто спросила работает ли рынок.
працює, яка може бути причина не працювати ринку? В важкі часи завдяки ринкам виживає народ.
Басноплетка• 03 февраля 2023
Ответ дляБоевая
Думаєте буде зиск?
Витрати на поїздку та час
Що і де шукати на ринку ви не знаєте

Ви навіть точно не знаєте, що вам там потрібно.
Знає. Тубус пасти і декілька пакетів чаю
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляБоевая
О, я пам´ятаю)

Бо на даринку було задорого)
Да на Дарыке дороже,но таких вещей и обуви на Троещине тогда небыло,на Троешине был хлам по сравнению с дарынком тогда,но сейчас и на дарыке много хлама.
Но я не об єтом.
Басноплетка• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Вся Україна стала інша,вже майже рік.
Спитала чи є там зараз усякі дрібниці,але чомусь людей це здивувпло,мож ще не проснилися
Рік? Ви точно на машині-часу
Все буде Україна• 03 февраля 2023
Ответ дляБасноплетка
Тоді вже краше олх-м прогулятися по об´явам з безкоштовною доставкою
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляБасноплетка
Оооо,еще советчицы подтянулись. Вам даже ник админы дали в тему вашего ответа.
Все буде Україна• 03 февраля 2023
Ответ дляБоевая
О, я пам´ятаю)

Бо на даринку було задорого)
А Петрівка яка колись модна була потім зявилися Магелан, Піраміда і пішла ера ТЦ з супермаркетами
Пингвинчик сизокрылый• 03 февраля 2023
Юность половину убрали . Мы пользовались этим рынком очень давно и постоянно и могу точно сказать: сейчас там невыгодно покупать. Цены не дешевле, чем в Эпицентре том же, плюс из-за того, что народу стало ходить меньше, товар залежалый. Да, есть точки, где что-то подешевле можно найти, но разнообразия нет по сравнению с прошлым годами. Летом заказала в эпицентре пот мелочам( типа краска, клей) и по старой памяти решила проехаться на рынок (всегда ж было дешевле). Так вот даже с доставкой по почте заказ из эпицентра был дешевле, товары одинаковые. Та же история и с троещинским рынком.
В гости звали?• 03 февраля 2023
Ринок трохи змінили. Продукти там є. Я купувала виключно рибу, вона мені там дешевша виходила ніж в магазинах. Чоловік любив ще і овочі там купувати. А так, в магазинах для мене вигідніше і я чітко вкладалась в ту суму на яку розраховувала. На базарі часто виходила за межі.
Стосовно будівельного. Мої враження 50 на 50. Всякі порожки і тд там вибір кращий ніж в епіку. Рушникоскшарки дешевші. Сантехніка дивлячись яка, економ сегмент дешевший. Шпалери, дивлячись які, німецькі ас кріейшнс дешевші, я ціни порівнювала + можна здати залишок. Всякі розетки і набори до щитків також юність виграє.
Бубль Гум)• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Шанхай, это красный кирпичный ряд палаток посреди дороги. он там уже давно, там торгуют китайским барахлом.
Бубль Гум)• 03 февраля 2023
Ответ дляВ гости звали?
плюсуюсь. робили ремонт в новобудові. однакова відстань до Юності і Епіцентра, тому часто порівнювали ціни. більшість все ж дешевше на Юності.
Басноплетка• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Сідайте в авто і їдьте вже за пакетиками з чаєм
Якби адміни роздавали ніки в темах, то мені вони б надали нік, як мінімум ’ворог азірова’.
Але то вже інша історія з Юністю...
Цыбулька• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Есть тот ряд.
Тихомандражная• 03 февраля 2023
Дешевле не будет.
Люблю там покупать зелень, так как больше выбор и свежей, чем в супермаркете. Все остальное дороже.
Прямые продавцы приезжают в субботу и воскресенье.
Если бы мне надо было специально ехать, то нет смысла.
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляБубль Гум)
Я незнала что то шанхай.
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Спасибо девочки огромное всем кто ответил по делу.
Дядя Жора• 03 февраля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Біля Рес, там де Фора ,відкрився м‘ясний магазинчик з доволі приємними цінами. Можливо й в ін.районах є.
Все буде Україна• 03 февраля 2023
Ответ дляДядя Жора
Може.
А якість мяса? бо я люблю таке як в Карапишівських, щоб без зайвої води. Вчора акція в екомаркеті на якесь різане шматками великими з салом м´ясо, щось до 130 грн/кг, але ж то екомаркет, я їм не так довіряю як Карапишівським.
Дядя Жора• 03 февраля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Може.
Я не купувала, проходила повз, зайшла глянути, десь з місяць тому була. Ковбаси, сири, м’ясо. Асортимент не поганий, ціни уже не пям‘ятаю точні, та й вони мабудь міняються.