котопёс• 03 февраля 2023
Світло - де ж та соціальна справедливість?
Я не розумію, чому в деяких регіонах світло ж по 16 годин на добу, а у інших по 8? Як взагалі можна жити в такому графіку ? Ось наприклад, графік вчора. Світло було до 6 ранку. Збиралась на работу без світла.Потім повинні дати о 10 до 12 і з 16 до 18. Прийшла з роботи, світла немає. Включили о 21-20 до 24. І це найліпший графік. Позавчора світло було до 6 ранку. Вдень поки на роботі , на 4 години вмикали, а ввечері з 18 до 22 без світла, увімкнули як завжди в 22-19 аж до 24! Ну просто бінго. Ще є найліпші дні, коли вмикають після 21 до 23, а зранку світло є до 7. В інших містах немає такої жесті. Дивлюсь і Миколаїв,і Тернопіль,і Київ, і Запоріжжя.
Де ж та "соціальна" справедливість? Чи ми не люди? То просто вже крик душі
Чиста Правда• 03 февраля 2023
Инженер в Винницкой области смастерил мини-ГЭС и поставляет свет в соседнюю многоэтажку.
Ой автор, начинайте топать ногами и завидовать всеми видами зависти! Николаев, сегодня весь день есть свет, на границе лимитов, но укладывались! Хопа! Хочешь, убирай, хочешь, готовь, хочешь в туалете со светом сиди! Но! Воды нет со вчера, и сегодня нет, и завтра не будет, а послезавтра под вопросом, круто? И ни приготовить, ни убрать, ни постирать, ни в туалете смыть! Хотя нет, можно, но принеси на 5 этаж для этого воды!!!! Я за раз могу только 12 литров, 20 загибаюсь нести.... Все ещё завидно нашему свету?! Ну если ещё да, то велкам домой!