Попросила тітка зафарбувати їй волоси в русий, або світло русий. Зараз у неї блонд, з жовтизною, я би навіть сказала що воно просто жовте. Яку фарбу взяти щоб гарно взялась, і закрасити все жовте? Може для початку взяти без аміачну?
Петриківна• 03 февраля 2023
я боюсь что вы в масс маркете не найдете такое. Вам надо с фиолетовым подтоном
Петриківна• 03 февраля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
палет - покрака на 100 лет))
в черный- и желтизны точно нет
ОдинРазНадетое• 03 февраля 2023
Ответ дляПетриківна
в черный- и желтизны точно нет
та да...ледь того чорного після палет позбулася за 5 років... Зараз блондинка
Ответ дляПетриківна
Вона хоче русий, думала взяти без аміаку, лореаль
Ответ дляОдинРазНадетое
палет - покрака на 100 лет))
Звучить страшно)
Петриківна• 03 февраля 2023
Ответ дляАнжелика93@
ви можете не перекрить отой жовтий і буде жовто-русий. взагалі треба бачити волосся. У кожного своя передача кольору
Петриківна• 03 февраля 2023
І наскільки темний русий вона хоче.
І при використанні проф краски їй достатньо низького окислювача щоб затонувати, а не фарбувати на високих окислювачах
Семен Семеныч• 03 февраля 2023
Ответ дляПетриківна
Соглашусь. Я сама русая, красить волосы начала год назад из-за седины. Что масмаркет, что проф.краски цвет свело-русый дают немного рыжины -желтизны. Не получается чистый цвет.
po_li_na-49a8• 03 февраля 2023
Ответ дляПетриківна
І наскільки темний русий вона хоче.
низького - це десь 3%?
і будь-яку проф краску, але не брати окислювач що в них в наборі. так?
Петриківна• 03 февраля 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
низького - це десь 3%?
є нижче, і 1.5% і 2%. Але не до барвників 10 і 11 го ряду- це може бути освітлюючий барвник