Языката Хвеська• 03 февраля 2023

Iphone 11, 12 ви б купили школяру? Дитина каже шо в неї найгірший айфон 8

А у всіх дітей айфон 11 і 12 вже
Ось такі пироги
Трохи не розумію доцільність змінювати телефон.. змога придбати є, але реально не розумію марнотрацтва..
5 клас

В мене самої 12 айфон
Бавовна• 03 февраля 2023
Ответ дляБочка порохУ
Просто німці і самі не повернуті на айфонах так сильно, як навіть українці. У них дуже багато самсунгів та інших брендів.
Справа не в тому на що вони повернуті, а те, що вони цей не потрібний момент в навчанні заборонили..
Айфон- це намагання показати свій ’статус’.
В Україні син, 4 клас, просив айфон..тому що у когось з класу є і він ходить його усім показує..тут син ходить без телефону і тема телефонів відпала сама собою.вдома лежить один з кнопками, інший Samsung s7.
Пишущаяся• 03 февраля 2023
Берите 14 про ребенку
Ну а шо делать…
Пукимончиг• 03 февраля 2023
Ответ дляБутылка с банками
ви розумієте, що крутизна особливо серед дітей це суцільний образ.
це про поведінку, лідерські якості, стиль одягу, манеру спілкування і спосіб життя. телефон ще нікого не рятував.
Одно не отменяет другого. Почему нельзя быть лидером с телефоном?
Бавовна• 03 февраля 2023
Ответ дляПукимончиг
У сына айфон 14, до этого был 11. 14 купил дядя на день рождения - он может легко это позволить. Я бы не покупала, так как 11 - прекрасный телефон ( у меня самой такой).
У сына есть все, что он хочет. И я считаю это нормальным. Ведь себе мы тоже покупаем все что мы хотим. Не понимаю специального ограничивания детей в целях воспитания. А когда жить то? Проблем в отношениях нет - учится на отлично, много планов на будущее, добрый, внимательный, всегда поможет и поддержит.
Считаю, что нужно уважительно относиться к потребностям детей.
А як проявляється потреба в айфонах?
Заставляличка• 03 февраля 2023
Ответ дляЗвоночек
У дочки Мейзу. Иногда беру его, если нужно.
Это принципиальная позиция против телефона? Стирать на речку ходите и готовите на улице на костре?
Бочка порохУ• 03 февраля 2023
Ответ дляДуболом
Хтось може мені пояснити, а най той айфон? Не розумію приколу?

У мене самсунг м21, з усіма задачами справляється на відмінно, хоча гроші на айфон є, але не знаю, чим він мені життя покращить
У малого 12 років взагалі кнопочний і живий, бо не вміє поводитися з телом
Хош тел - вчися, заробляй і твоє право, а кнопкового вистачить для подзвонити
Я вважала айфон понтами, поки мені не віддали старенький 6С. Ну на той час він був не такий старенький, але не новий. І от для мене, як не просунутого юзера, саме iOS виявилась найпростішою в користуванні системою. Без необхідності встановлювати всілякі антивіруси, чистити кеш і тд. Глюків немає. Але я не виключаю, що флагманські моделі андроїду не гірші зараз, просто вже звикла і не хочеться повертатися до андроїдів))
Пукимончиг• 03 февраля 2023
Ответ дляБавовна
А як проявляється потреба в айфонах?
У нас у всех гаджеты эпл уже лет 10. Привыкли и удобно. Другие просто не рассматриваем. Самое главное надежность и удобство. У сына онлайн учеба и онлайн репетиторы. Телефон, макбук нужны постоянно. Это ежедневная необходимость.
Мама Карло• 03 февраля 2023
Вопрос странный, у вас самой 12й, покупайте ребенку соизмеримый со своими возможностями. Мой ребенок 3й год ходит с 11м про макс, менять не хочет, хоть и предлагала свой 12 про макс.
Мама Карло• 03 февраля 2023
Ответ дляПукимончиг
У моих детей по айпаду айфону, мак правда поменяла на какой-то модный гейм ноут, дороже мака. Но вы сейчас несете бред. Ребенку и простого ноута/планшета хватит для онлайн занятий.
Ворона• 03 февраля 2023
Сын в 7 классе, купили 12. Он на него насобирал денег. Почему не купить?
Бавовна• 03 февраля 2023
Ответ дляПукимончиг
Тобто ноутбук іншої марки не потягне інтернет чи програму Zoom чи подібну?
Я не кажу, що не потрібні.. питання що саме айфони потрібні..
От і питаю..
Бутылка с банками• 03 февраля 2023
Ответ дляБочка порохУ
Та ні, батьки свідомо не купляють дітям телефони, бо вважають, що це недоцільно. У наших хостів донька своїм дітям саме тому не купляє телефон, шоб вони розвивалися всебічно, а не втикали в гаджети. А те, що в школі не дають користуватися це правда, навіть на перервах якщо побачать - заберуть до кінця дня.
Німеччина взагалі не показова в цьому плані країна.ʼ
У них діджиталізація лише розпочалася і то з приходом ковіда
Багато дорослих свідомо відмовляються від смартфонів, не користуються онлайн банкінгом і мессенжерами. Причини різні, але зараз не про те.
в нас нажаль вже так не вийде з дітьми. Бо коли всі однокласники зі смартфонами, створюють групи у вайбері чи тг для спілкування, обмінюються інстою і тт... а якась дитина всього цього не має через упередження батьків, то нічого хорошого тут вже не вийде
РукиМыли?• 03 февраля 2023
Ответ дляБочка порохУ
У мене так само)) відбивалась від свого першого айфону як могла, а тепер макбук, тайм капсула і тд. Вони так чудово між собою всі синхронізуються і працюють, це ж насолода суцільна На роботі видали новий леново, працює багато в чому схоже з макбуком. Але у макбука такі опції були доступні ще кілька років тому
Заставляличка• 03 февраля 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
В гимназии
Та нет, там реально у большенства айфони и начиная от 11
Даже 10 нет
Автор, имея возможность купить ребёнку современный телефон к чему эта тема? Кого сейчас удивишь айфоном? Его нет разве что у бабки из забитого села. Есть возможность купите и не позоритесь с этими темами
Бавовна• 03 февраля 2023
Ответ дляЗаставляличка
Дуже приємно, я - бабка)
lith_oops• 03 февраля 2023
Да, но в настоящем противоударном чехле, плюс стекла пусть сам учится клеить.
У моей не айфон, но телефон очень не бюджетній. После нескольких разбитых экранов стали клеить стекла. В Украине клеили в сервисе, тут такого нет. Купили две упаковки стекол на алиэкспрессе, с третьего стекла дочка сама шикарно научилась их клеить. Теперь просто меняет стекла, когда очередное бьется.
Если есть возможность купить ребенку хороший телефон - нужно купить, но максимально этот телефон обезопасить.
Не гоню• 03 февраля 2023
Ответ дляБавовна
А як проявляється потреба в айфонах?
Потребность в желаниях, если хочет, надо делать. В принципе согласна, только это завит от финансового благосостояния семьи. Если сейчас ребенок захотел айфон на который нет просто денег, что делать в 18. А там уже вообще уже запросы другие, новый кроссовер с салона не меньше тайоты, сауны....где брать деньги? Вот в чем вопрос. И все так же ребенок будет говорить, а вот в институте где я учусь, все ездят, все летают...
Бочка порохУ• 03 февраля 2023
Ответ дляРукиМыли?
Те саме. Макбук собі, потім і чоловіку, еппл воч. Тепер дивлюсь в сторону навушників, але я часто гублю такі вакуумні, жаба задавить потім, якщо ейрподси десь посію. А як ви користуєтеся тайм капсулою? Я ще поки не доросла до цього))
Бутылка с банками• 03 февраля 2023
Ответ дляПукимончиг
так і я про це ж пишу
просто тут ось думка що наявність айфона це вийнятково понти які одразу ж видно підносять статус дитини у класі до небес.
а діти ж бо дурні і не зрозуміють, що коли інші речі та взуття мяко кажучи з дешевого сегменту, то айфон куплено на останні гроші
чи навпаки, якщо дитина одягнена у гарні бренди, то наявність айфону чи іншого телефону ніяк не вплине на його статус
Пукимончиг• 03 февраля 2023
Ответ дляМама Карло
Не хватит. Вы считаете телефон тогда на нужен ребенку? С планшетом везде ходить должен и информатику на нем делать ( презентации, работать в экселе, Word, Scratch, Python и пр? У каждого гаджета свои функции.
РукиМыли?• 03 февраля 2023
Ответ дляБавовна
От і питаю..
Не знаю за автора коменту, на який ви відповідаєте, скажу за себе. У доньки макбук і айфон, бо у нас з чоловіком макбуки і айфони. Немає сенсу купувати іншу техніку, бо вона не буде аж суттєво дешевше, а дитячі гаджети під повним контролем з аккаунту дорослого. Я бачу, які програми відкриває моя дитина, скільки часу вона проводить за якою грою, в разі потреби виставляю їй ліміти чи взагалі блокую гаджет. Її макбук бекапиться на сімейну тайм капсулу. Тобто, воно дуже зручно у зв´язці і мені простіше купити еплівську техніку, ніж розбиратись що там у кого зараз нормальне і адекватне і якось інтегровувати андроїд в родину
Мама Карло• 03 февраля 2023
Ответ дляПукимончиг
Я считаю что гаджеты и попроще справятся
Бутылка с банками• 03 февраля 2023
Ответ дляБочка порохУ
дуже схожа історія )
я до 2015 року теж доказувала що айфон то фігня і от мій самсунг (не флагман навіть) нічим не гірший
а потім на роботі дали службовий 6с.... я три дні матюкалася, а потім закохалася.
зараз коли треба змінити телефон я не сиджу на сайтах додаючи до кошику 10 однотипних девайсів щоб порівняти їх і вибрати один
я просто купую свіжий айфон і точно знаю що там буде все що мені потрібно і воно буде якісне а не просто гарні цифри )))
Мені так зручно і я можу собі дозволити )
Але бачте виходить що це понти )
Пукимончиг• 03 февраля 2023
Ответ дляНе гоню
Вы как будто боритесь своего ребенка. Он что не понимает ничего? Так сложилось, что вокруг нас росли дети в довольно обеспеченных семьях. Абсолютно нормальные, хорошие дети выросли. И нет требований купи-купи. Таким часто страдают те, которых ограничивали. У них нездоровое отношение к дорогим вещам. Или дети, от которых откупались вещами - там как раз проблемы.
РукиМыли?• 03 февраля 2023
Ответ дляБочка порохУ
Так само, як і іншою технікою - хз як))) Купили, підключили, далі воно само шуршить))) тайм капсула працює як роутер + 2 Тб пам´яті, куди раз на скількісь компи вивантажують бекапи і ми ще архів фотографій туди залили.
З приводу навушників - вони добре сидять у вухах, я і бігаю з ними. Якщо боїтесь згубити, то є силіконові тримачі як на фото. 70 грн коштують, рекомендую)
Бочка порохУ• 03 февраля 2023
Ответ дляБутылка с банками
дуже схожа історія )
Але бачте виходить що це понти )
Та мабуть не варто нікому нічого доводити. Так, нам так просто зручно, от і все. Виходить нова модель - і ти вже знаєш, що вона буде просто потужнішою, краще камера, швидше працюватиме, але все дуже схоже, просто краще)). І їх екосистема - це супер взагалі.
Пукимончиг• 03 февраля 2023
Ответ дляБавовна
От і питаю..
А зачем мне покупать еще ноут другой марки, если есть мак? Какой смысл? Чтобы похуже сделать сыну? Мак работает прекрасно, быстро, очень много преимуществ.
Укр_жіночка• 03 февраля 2023
Ответ дляРозаФиалковна
Это ваше мнение. А я уточнила, если нет финансовых проблем, то нет ничего страшного чтобы купить ребенку телефон поновее!
Це форум для дорослих, взагалі-то
Бочка порохУ• 03 февраля 2023
Ответ дляРукиМыли?
Ааа, зрозуміла. Я сплачую щомісяця за 2 Тб в айклауд. Може реально краще в тайм капсулу інвестувати
Бутылка с банками• 03 февраля 2023
Ответ дляБочка порохУ
я от теж задумалась. теж сплачую айклауд і зробила в нього сімейний доступ
от щось корисне з порадниці винесу )