Викасикрет• 03 февраля 2023
Сподобалися босоніжки. Як вам?
Останнім часом лише кросівки. Захотілось чогось жіночого. Як вам?
Викасикрет
• 03 февраля 2023
Ответ дляoksanav
А ви раніше купували взуття цього бренду? Як він на вас сідає, знаєте?
Ні, взагалі про нього раніше не знала
Дую ветер• 03 февраля 2023
Посмотрела, так они и не дешёвые. Я дольче этот же принт покупала по такой цене) бренд не раскручен, но наверно должно быть качество соответствующее.
Викасикрет
• 03 февраля 2023
Ответ дляДую ветер
Я не хотіла на ціні акцентувати увагу. Але в мене все взуття таке
Бубль Гум)• 03 февраля 2023
Ответ дляPmB
Почему? Под джинсы отлично, под черное коричневое , бежевое , красное платье отлично.
В принципі під однотонний лук буде чудово, ну, і як Ви згадали, джинси + спокійна футболка (біла, сіра, чорна, беж і т д )
МамОмужа• 03 февраля 2023
Ответ дляПодумывающая
Правильно, треба самому вирішувати подобається річ чи ні, а не питати інших, особливо незнайомих людей. Всім все одно на ваші босоніжки
кажіть за себе. хрестик зверху.