Викасикрет• 03 февраля 2023
Сподобалися босоніжки. Як вам?
Останнім часом лише кросівки. Захотілось чогось жіночого. Як вам?
Радостина• 03 февраля 2023
Ответ дляВикасикрет
Тому я їх і не купую останнім часом)))
А тут прямо захотілося.
Ще на кожен день такі хочу
А тут прямо захотілося.
Ще на кожен день такі хочу
Візьміть з меншою платформою, ця не згинається. Гляньте у mango. Я купила жовті, зараз фотку знайду
Бабушка мороз• 03 февраля 2023
Мне нравятся, но я не слежу за модой, ношу, то что мне нравится и люблю. А такой принт вообще один из моих любимых, хоть в тренде он, хоть нет, всегда есть в моем гардеробе, мне нравится. Скорее они не очень удобные, тонкий каблук и без застежки, но это не на каждый день обувь. Надо брать)
Дую ветер• 03 февраля 2023
Ответ дляМайданщица
как же я не люблю эту солому(( Этим летом были манго.Верх-идеальный,коричневая кожа.А подошва -вот такая,начала сыпаться через месяц,еще и тонкая подошва стала отклеиваться(.Если намочить,то след остается((
Можно поискать такую же модель, но в обувных брендах. Зара, манго - обувь модная, но по качеству могут быть вопросы.
А поговорить?• 03 февраля 2023
Ответ дляВикасикрет
Тому я їх і не купую останнім часом)))
А тут прямо захотілося.
Ще на кожен день такі хочу
А тут прямо захотілося.
Ще на кожен день такі хочу
Тоді краще знайти такі туфельки. Щоб були закриті пальчики. Так хоть буде шанс що буде можна ходити. От туфлі такі точно будуть круть.
Ви взагалі вибираєте якесь все не зручне. Ці завязки це просто треш для ног :)))
Викасикрет
• 03 февраля 2023
Ответ дляБабушка мороз
Дякую
Как нефиг делать• 03 февраля 2023
Ответ дляPmB
Это прекрасная характеристика вашего комента.
Ви не туди потрапили, в цій темі обговорюють босоніжки.
Ответ дляБабушка мороз
И у меня всегда в шкафу что то с таким принтом. даже если не ношу. Просто достала , порадовалась и все)))
Викасикрет
• 03 февраля 2023
Ответ дляА поговорить?
То мабуть якраз через те, що в мене майже все зручне, то тягне на таке))
То як на поганих чоловіків знаєте потягує
Викасикрет
• 03 февраля 2023
Ответ дляPmB
От скажіть)) як відразу характеризує людину. Коли не подобається. Ну ок, це норм. Ми всі різні. Але ж ні, треба обов´язково вколоти))
Как нефиг делать• 03 февраля 2023
Ответ дляPmB
Да , ошиблась . То прекрасная характеристика хозяйки комента.
А вашу думку хтось питав?
чи ви продавець цього лєопьордового жахіття???
Ответ дляВикасикрет
Согласна.
Вот смотрю там какие то табуретки показывают, понимаю что кому то модное.
Мне сказать нечего потому что я их вообще не понимаю
Закрыла и пошла, или просто читаю как другие оценивают.
Викасикрет
• 03 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Якщо вам подобаються - беріть. Зараз так мало радості навкруги
Але поміряйте, щоб сіли нормально на ногу, бо модель така, що буде вам незручно, якщо щось не так.
Не має змоги поміряти, нажаль. В Україні їх не продають
Викасикрет
• 03 февраля 2023
Ответ дляКак нефиг делать
А вашу думку хтось питав?
Мені вас не зрозуміти, от чесно. Ну для вас жахіття, ну ок. Пройдіть повз, це ж не складно. Ваш комент, як кажуть, прочитано)
Викасикрет
• 03 февраля 2023
Ответ дляPmB
Они точно будут неудобные
Я їх думаю візьму, а потім прозвітую)))
Как нефиг делать• 03 февраля 2023
Ответ дляВикасикрет
Вони не красиві, вже пробачте. І дійсно такі моделі спадають з ноги, бо не тримаються задником щільно, в мене було 2 моделі- не рятує навіть силіконова накладка, щоб не спадали.
Викасикрет
• 03 февраля 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Ви теж пробачте. Вони красиві
Майданщица• 03 февраля 2023
у меня были такие,как леопрад , Peter Kaiser.Они точно не на узкую стопу.Передний ремешок растянулся моментально.Но они были из тонкой кожи,может,у вас,автор,материал плотнее будет
Там-тарарам• 03 февраля 2023
Ответ дляПодумывающая
Треба обговорювати щось контсне або корисні думки які можуть зберегти здоро´я, або радитися з людьми на серйозну тему, дізнаватися хто що думає з приводу цікавих тем. А не про смак людей і не про босоніжки
ви здуріли?