Ми ВПО з Запоріжжя, зтикаємося з тим, що чоловіки не поступаються місцем у транспорті жінкам. Більше того, як мій чоловік поступається, жінки не сідають, відмовляються! Для нас це дуже дивно, може, не той культурний шар, чи що.. не розумію зовсім. Як їду сама - мужики поперед мене сідають і іміткють глибокий здоровий сон) тут емансіповане суспільство?
Princess Asya• 04 февраля 2023
Ответ дляNeona25
Цікаво, наскільки велике місто в якому так?
В невеликому містечку взагалі не прийнято комусь поступатися.довершенням усього для мене є, коли на одному місці людина, а на сусідньому - її рюкзак або сумка..і було декілька разів, коли питаєш- можна і на місце з рюкзаком - відчуття що просверлять поглядом.
Колись зайшла вже глибока пенсіонерка і я за нею.. автобус повний..і сидить хлопець років 13 з рюкзаком на сусідньому місці- не змогла я змовчати, просто сказала вибач і показала на рюкзак - бабуся сіла..
Чоловіки не поступаються місцем ( не мені, просто спостерігаю). буває стоять люди при вході в автобус, так чоловік ще перед тобою збоку зайде.
Але чоловіків в автобусах нашого міста не так багато і в основному приїжджі.
Пригород Кельна. Не Кельн, а ближайший город рядом.
Oasis in the Desert• 04 февраля 2023
Ответ дляManumycat
И не брезливо лапать за руку постороннего дядьку?
Видимо, снобизм читается на вашем лице. Вот вам место никто не уступает и руку не подаёт...)))
Oasis in the Desert• 04 февраля 2023
Ответ дляManumycat
Причем тут снобизм
вас не смущает тактильный контакт с незнакомым человеком? Мне например такое неприятно
Тоже смущает. Но живя в обществе, тактильного контакта не избежать. А тут тактильный контакт с благородной целью)
У меня всегда с собой влажные салфетки...
Ответ дляOasis in the Desert
Настолько трудно выйти самой из автобуса, что готовы щупать ладошки посторонних мужиков?
Oasis in the Desert• 04 февраля 2023
Ответ дляManumycat
Легко, но если человек подаёт руку, отказываться глупо...