pupsiklola• 03 февраля 2023

Львів. Чи поступаються у транспорті місцем?

Ми ВПО з Запоріжжя, зтикаємося з тим, що чоловіки не поступаються місцем у транспорті жінкам. Більше того, як мій чоловік поступається, жінки не сідають, відмовляються! Для нас це дуже дивно, може, не той культурний шар, чи що.. не розумію зовсім. Як їду сама - мужики поперед мене сідають і іміткють глибокий здоровий сон) тут емансіповане суспільство?
Серпневе кошеня• 04 февраля 2023
Ответ дляНина____
Да что вы говорите? А что показнык? Интересно
Комент #43 чудово пояснює

kabatosa• 04 февраля 2023
Ответ дляpupsiklola
Мене більш за все дивує, що жінки відмовляються сідати))) я ніде такого не бачила, в тому числі в Польщі. Ніби то є дикість, розумієте? Шо то за вайб? Звідки?
Утриманство, слабій пол ... Це все характерно для наших, більше того, вони це нормою вважають
автор pupsiklola • 04 февраля 2023
Ответ дляКипрея
Теж це помітила на ЗУ. Поступаються лише бабусям чи дідам. Інколи чоловік може знайомій жінці місце звільнить. Дітям -не дочекаєшся. Хіба скажуть присісти на край сидіння поряд. Не знаю з чим це пов´язано. Сама була здивована.
Бувало забитий автобус, дитина ледь тримається, в них взагалі такі маршрутки, що не знаю як вони ще їздять взагалі, а сильний чоловічий рід сидить і хоч би що. Мабуть втомлюються більше, ніж жінки і діти
Дітям тут похилі поступають і жінки, доречі
Серпневе кошеня• 04 февраля 2023
Ответ дляpupsiklola
То не пережитки, а фізична реальність: жінкам важче бути в тій жахливій давці в час пік) ви ж дитині поступаєтесь чому? Бо організм тупо меньший за розіром та силою. Я тут ніякого гендерного дисонансу не вбачаю.
Блін, реально, дорослій жінці важко постояти в транспорті?)) ви серйозно? Жінка по вашому дорівнює якійсь немічні безпорадній?)

Я не поступаюсь дітям) і не бачу сенсу садити дитину, щоб стала доросла людина, яка займає більше місця. Чужі діти то не моя відповідальність, хай їх батьки чекають на транспорт з пустими місцями або їздять на таксі.
kabatosa• 04 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
А показатель чего?)
Лоха, якщо коротко і не розписуючи всі можливі варіанти
Oasis in the Desert• 04 февраля 2023
Ответ дляkabatosa
А що в цьому поганого???
Если вы не понимаете, то я вряд ли объясню.

Женщина никогда не сравняется с мужчиной в физическом плане.
Мужчина сильнее, сильный подсознательно хочет защитить более слабого.

В данном случае - уступить место...
Anitia• 04 февраля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
А чого вам хтось має поступатись? У вас інвалідність?
Во хоч прочитали що автор написала, чи просто аби одразу «ляпаса» дати?

Серпневе кошеня• 04 февраля 2023
Ответ дляМарго 152
Я принципово, не встала, бо було дофіга молодих хлопців, а в мене настільки боліла нога, що я не розумію чому я постійно терплю біль і поступаюсь, а хтось не встане бо ліньки сраку підняти.
Так а може в кожного з них теж щось боліло, звідки ви знаєте) мій чоловік виглядає здоровим, аде ма серйозні проблеми зі спиною і суглобами. Ви б і на нього подумали, що йому ліньки сраку підняти)
Кипрея• 04 февраля 2023
Ответ дляpupsiklola
Не помітила. Можливо. Моїй ніхто не поступався. Тож і я так робила, раз так прийнято.
Серпневе кошеня• 04 февраля 2023
Ответ дляAnitia
Прочитала) не розумію чого їй мають поступатись через те, що в неї вагіна
Oasis in the Desert• 04 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
Воспитание и культура, для меня, - другое.
Например, не сцать в подъездах, не рисовать на стенах, не плевать/сморкаться на улице, не курить в общественных местах, не выражаться матом, не выбрасывать мусор из окон, уважать права окружающих
А уступить место - это у нас неправильное воспитание, что мы считаем, что нам все должны лишь потому, что мы женщины
Вам не должны, пусть вам и не уступают. Я ж не против.

Но потом такие ´мужчины´, никому ничего не должные, сваливают и родным детям алименты не платят. Это всё звенья одной цепи!)
Anitia• 04 февраля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Вона написала не про себе, а про те, що жінки відмовляються сідати, коли їм поступаються, і в цілому чоловіки не поступаються місцями. Взагалі. А не «мені не поступилися місцем, кошмар».
Елена1265• 04 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert

Абсолютная ложь))
Oasis in the Desert• 04 февраля 2023
Ответ дляkabatosa
Интересно посмотреть бы на тех женщин, которые против того, чтобы им уступали место!)
Елена1265• 04 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Причем здесь против? Мы не против, но не считаем это обязательной функцией. Уступил - его право, не уступил - тоже его право
Oasis in the Desert• 04 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
Так никто никому по большому счету ничего не должен. Но воспитанный человек и пожилому, и ребенку, и беременной место уступит.

А воспитанный мужчина - женщине...
kabatosa• 04 февраля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Дивно, що вам потрібні такі пережитки щоб почуватись жінкою) я і без того знаю це про себе
Можливо там якась інша причина, чогось же встають і поступаються місцем, добре коли деякі тільки рота відкрили і одразу видно - інвалід, а ті що мовчать...
Марина-58d4• 04 февраля 2023
Я поступаюся місцем тільки старим людям та вагітним жінкам на останніх місяцях. Мене взагалі бісить, коли чоловіки поступаються місцем та ще й вмовляють сісти. Я можу постояти. Мене це навіть принижує, що чоловік вважає мене слабшою. Фу. Добре, що в Європі такого немає.
Нина____• 04 февраля 2023
Знаете, сейчас так мальчиков воспитывают, что неудивительно, что, повзрослев, он места не уступит женщине в транспорте или поликлинике не важно. Вот заходит в автобус маманя с сынАчкой упитанным таким лет 10, рюкзак тащит за него. Не успели подняться, тут же ищет, где пристроить сыначку своего. И не она садится, а его усаживает. Это сплошь и рядом. И кто вы хотите, чтобы вырос из него? Инфантильный парень, потом такой же мужчина. Многим женщинам, я уверена, приятно вот такое внимание мужчины. Мне, например, тоже приятно, когда мне место уступят и это необязательно транспорт. Я вот с собакой гуляла на днях, она меня потянула сильно , скользко было- я упала, поскользнулась. Парень шёл, помог подняться. Что плохого? Плохое в этом всём видят типа ’феминистки’. Или лни вынужденно ими стали, потому что внимания мужского никогда не было;) и не надо тут про Европу пожалуйста. Европейцы прям кругом одни

автор pupsiklola • 04 февраля 2023
Ответ дляkabatosa
Тобто, вони не відчувать себе гідними? Вічувається, чи сором, чи пиха, не можу зрозуміти
kabatosa• 04 февраля 2023
Ответ дляМурнетка
Странно, что воспитание и культура считаются прошлым)
Печальное будущее у нас тогда..
Поступатись місцем здоровій фізично людині, не пенсіонерці, це культура? Печально, якщо так будуть думати в майбутньому
kabatosa• 04 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert

В данном случае - уступить место...
Савок в усій красі
автор pupsiklola • 04 февраля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня

Вибачте, але в годину пік, мені 160 см ледь нори не переломали - так щільно було. Було реально боляче. Так, мені важче, ніж чоловікові розміру ххл. То є дивно?))
kabatosa• 04 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Так ніхто не буде проти, навіть чоловіки
Masushki2• 04 февраля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
А ви чоловіків вважаєте лошадьми? Вже час відноситись до чоловіків, як до людей, а не гаманців і рабів. Так само як і жінки не кухарки і прибиральниці. Ну це якщо ми хочемо жити як люди)
Вибачте,як які люди ?
Неначе це норма і класс (((
Oasis in the Desert• 04 февраля 2023
Ответ дляkabatosa
Савок в усій красі
В чем совок? Обоснование?
автор pupsiklola • 04 февраля 2023
Ответ дляkabatosa
Про те й питання, що жінки відмовляються і дивляться косо
kabatosa• 04 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
В чем совок? Обоснование?
В тому, що чоловік котрий поступається місцем жінці це не тільки норма, а й необхідність та вихованість
kabatosa• 04 февраля 2023
Ответ дляpupsiklola
В нормальних країнах так, а в нас це вважають нормою та ще й обурюються якщо цього не сталось
Oasis in the Desert• 04 февраля 2023
Ответ дляkabatosa
Это действительно так и есть.. Только это добровольное действие мужчины, вызывающее уважение.

Лично Вас бы обидело, если бы Вам уступили место?