ЗавЛабСнаб• 04 февраля 2023

А чи варто йти до школи у не повних шість?

Старшу дитину віддала у не повних сім. Діти обидва жовтневі. Тобто, старша дитина йшла у шість, а через місяць виповнювалось сім.
Зараз у третьому класі. Нещодавно було завдання з англійської мови, треба було представитись, сказати, скільки тобі років. Дистанційне. Так от, майже всі сказали, що їм 8. А комусь дев’ять виповнилось лише у січні.
Тепер задумалась, у скільки років віддавати до школи молодшу дитину? У повних шість і майже через два місяці їй виповниться сім (день народження в кінці жовтня). Чи все таки у повних п’ять?
Звісно, все залежить від дитини. Але треба розуміти, чи розпочинати підготовку до школи восени йти на подготовчі курси, чи не поспішати із цим ?
Полуничка• 04 февраля 2023
у 7
Зоя Жорівна• 04 февраля 2023
Юпитерная• 04 февраля 2023
В 7!!
Мама Чели• 04 февраля 2023
Ні! Самий оптимальний вік це +-7років
ПрипоРошенная• 04 февраля 2023
7 !!!!!!!!
Джинцы на Флиси• 04 февраля 2023
Ноги от ушей• 04 февраля 2023
Не спішіть
Хай дитина поживе щасливим дитинством ще
На морозе• 04 февраля 2023
Для ребёнка лучше в 7, но школа - это такое дело, раньше сядешь - раньше выйдешь.
Ку-кусик• 04 февраля 2023
Моя пошла в 5,11. Сейчас понимаю, что для нее это было рано, рука ещё не была готова к письму (но она и физически самая маленькая и худенькая в классе).
Потрындельница• 04 февраля 2023
Ну з курсами можна точно вже починати, а там видно буде. Моя ходила 2 роки на цікаві підготовчі курси, бо в неповні 6 не була ще готова - я це бачила по ній ( також жовтнева)
Ку-кусик• 04 февраля 2023
Если судить по себе и старшей дочери (пошли в 6,3 и 6,2) - полет нормальный)
Соня-сонятко• 04 февраля 2023
Нет. Поймала нашу учителя что она орала на такого ребенка что он дебил. Потому что не догоняет. Была в полном шоке. Мой нажахался!
Дайте подумать• 04 февраля 2023
У нас вчора в батьківській групі садочка проводили опитування щодо школи. Тих дітей, кому 6 виповнюється в серпні - вересні, батьки лишають в садочку. Тих, кому раніше, ведуть до школи. Я свого цього року веду, йому 6.4 буде у вересні.
mari8919• 04 февраля 2023
Моя родилася в листопаді і пішла в 5.10 все добре пройшло, зараз в 4. Але вона сама хотіла до школи. Сідала робити д.з зі старшою донькою, читала...
Вездевлазиющая• 04 февраля 2023
Я віддала у 6 і 2 дні. Не жалкувала ні разу. Але у старших класах, коли дитині 12, а однокласникам 14 була відчутна різниця. В 7 років у першому класі немає що дитині робити,нудно(програма така зараз). Якби всі йшли,як треба,не було б проблем. А то всі жаліють, не розумію чого. Ну і звісно,це не виключає індивідуальні особливості, але в більшості випадків просто мамам так зручніше.
Ух_ты_какая_я• 04 февраля 2023
В полных 6, не раньше.
А я бы и в полных 7 отдала, если школа обычная наша. Но я за то, чтобы ребенка самостоятельно обучать.
Петриківна• 04 февраля 2023
Якщо у вас є старша дитина, ви ще вірите у підготовчі курси? :)
А насправді ви ж самі знаєте, що треба дивитися по дитині, ось і подивіться.

З причин віддавати в школу в 5 ви назвали лише те, що інші діти в класі вашої старшої дитини молодші за неї. Аргумент такий собі...
КонФФетОшка• 04 февраля 2023
Ms. Откровенность• 04 февраля 2023
В мене також жовтнева дитина. Вона дуже хотіла в школу в неповні 6. Хотіли віддавати вже, але тоді був карантин/дистаніійка і вирішили все ж таки почекати рік і віддати в неповні 7. Дитина навіть образилася на мене ) З дистанційним навчанням нічого не змінилось, але динина помітно подорослішала і емоціно більш готова до навчання. В класі більшість дітей одного віку.
Украиночка• 04 февраля 2023
Моєму мину у вересні буде 6,1. Ще не віддаю до школи, піде в 7,1. А поки займається математикою і англійською на курсах. Вдома пише та читає.
Але він занадто добрий та ранимий. Хочу щоб ще характер окріпнув і міг за себе постояти.
Кошка Мурка• 04 февраля 2023
Моя пішла в 5,9. Зараз у 6 класі. Ніяких важко і не тягне не було. До школи нічим не займалися. Все залежить від дитини. Вирішувати лише вам.
Майданщица• 04 февраля 2023
Я пошла в 5, 6 лет 24 октября. Нормально было. Но со мной занимались до школы.
Меня не звали• 04 февраля 2023
Ребенок тоже Октябрьский. Решила в 7.
Смотрела по ней,и в неполных 6 было рано
Я такая наивная• 04 февраля 2023
Завдання.... всі сказали.... дитині комфортно після 6 йти в школу, а не до .навіщо оці випиранці
Я такая наивная• 04 февраля 2023
Ответ дляНа морозе
Ага , як виходиш звідти то ще більше **рініваєш з цього світу
Парасюха• 04 февраля 2023
Моїй у листопаді 6 виповнилось, вже вчилась у 1 класі. Наразі п´ятиклашка. Не шкодуємо.
Вважаю, що головний критерій - психологічна і фізична готовність дитини.
Якщо малеча непосидюча, не вміє тримати увагу і т.п. краще почекати. Та навпаки, коли є інтерес до навчання, не має медичних протипоказань краще вести в школу, бо за рік може розслабитись з лайтовим режимом і потім лінуватиметься вчитись.
Organic• 04 февраля 2023
Не так важко в 1 класі, як потім в наступних, десь після третього навантаження може бути занадто тяжким для її віку
Брюнетка в Мармеладе• 04 февраля 2023
У мене син серпневий, то пішов у школу рівно в 6. Але до 6 я б його не віддавала, вважаю це рано. Навіть ті 2 місяці мають значення.
Кима_кепка• 04 февраля 2023
По дитині дивіться
Є дуже успішні, хоча у неповні 6 пішли
Є протилежні, яких відправили у 7+, але їм то не дуже допомогло…
english book• 04 февраля 2023
Я розумію тільки те, що діти різні. В нас одна дівчинка пішла у 5 з хвостиком, стала відмінницею, переможницею олімпіад, і зараз в престижному лицею. Але там двигун- мама.
І була ще дівчинка та хлопчик. От їм було рано. Хлопчика зрештою перевели на домашние навчання, а дівчинка пішла до іншої школи. В мене до сих пір перед очима, як дорослі 7 річні грають окремо на продленці, а вона стоїть з куколками біля підвіконня. Так хотілося її обійняти маленьку,не брали її в свою компанію більш дорослі діти.