ЗавЛабСнаб• 04 февраля 2023

А чи варто йти до школи у не повних шість?

Старшу дитину віддала у не повних сім. Діти обидва жовтневі. Тобто, старша дитина йшла у шість, а через місяць виповнювалось сім.
Зараз у третьому класі. Нещодавно було завдання з англійської мови, треба було представитись, сказати, скільки тобі років. Дистанційне. Так от, майже всі сказали, що їм 8. А комусь дев’ять виповнилось лише у січні.
Тепер задумалась, у скільки років віддавати до школи молодшу дитину? У повних шість і майже через два місяці їй виповниться сім (день народження в кінці жовтня). Чи все таки у повних п’ять?
Звісно, все залежить від дитини. Але треба розуміти, чи розпочинати підготовку до школи восени йти на подготовчі курси, чи не поспішати із цим ?
Латвийские_Номера• 04 февраля 2023
А хто як відноситься до психологічного оцінювання готовності дитини до школи? Бо я не впевнена чи готова дитина, але у старшої в першому класі були манюні і ніби нормально зараз себе почувають.
Кидстаффовка• 04 февраля 2023
Я отдала бы в 6+, сын летний, в сентябре пошел в 6,3 - было сложновато
irisha.rom• 04 февраля 2023
У мене донька пішла в 5,9. Д.н. в листопаді, я не жалкую, але сина б не віддала б в такому віці, він точно був би не готовий
Поддакиваю иногДА• 04 февраля 2023
В нинішній ситуації точно б віддала пізніше.
Донька в свій час в 6,11 пішла. Була така маленька на вигляд, плюс спортом займалася серьйозно, потім ще в музичну школу запросилася. Вирішила трохи продовжити ї дитинство без школи) 8 клас, все добре)
Син рівно у 6 пішов. Якось тоді всі йшли, навіть думки не було пізніше віддати. Теж все добре, третій курс вже)

По дитині дивіться. Навіть не по тому, що вміє (хоча це теж важливо), а по тому, як довго може сприймати інформацію, займатися однією справою.
Кима_кепка• 04 февраля 2023
Теж мали сумнів, чи віддавати сина в 5.11 чи на рік пізніше
Його протестували 3 психологи, вчитель молодших класів і всі дали рекомендації не тягнути зайвий рік
Були в класі 7+, ну таке…
Ужгород• 04 февраля 2023
Обидві пішли у 6 та 6.2. Не жалкую
Татьяна -3329• 04 февраля 2023
Моєму середньому зараз 5,10. В березні др. На підго таку ходить, вже читають по складах і рахують, вивчають склад числа. Але для школи він малий, і я так каже навіть враховуючи те зо вчитись він дуже любить. Але посидючість та увага не дня школи.
sri lanka• 04 февраля 2023
Моя донька жовтнева і пішла в школу в 5,10. Не жалкую, вона була готова. Зараз в 3му класі відмінниця. Якби залишила її ще на рік в садочку, то в 1му класі був би не прогрес, а регрес. Майже у всьому світі діти йдуть в школу в 6 років, тільки на просторах СССР більшість вважає, що треба йти в 7, бо вони ще маленькі, забирають дитинство в дітей ....
Пупуговка• 04 февраля 2023
У сина день народження у жовтні також. До школи пішов у неповні 7 років.
Стекловыжималка• 04 февраля 2023
Моя вереснева, пішла у школу 5.11. Зараз у 7 класі, ніяких проблем не було, навчається на відмінно. Єдине що, то вона мініатюрна (невисока і худенька), але це ніяк не впливає ні на успішність, ні на стосунки в класі.
Син пішов у 6 рівно (серпневий), взагалі ніколи не було проблем з навчанням - від 1до 11 класу відмінник, олімпіадник.
Майструю крила• 04 февраля 2023
Ответ дляКима_кепка
Були в класі 7+, ну таке…
Ни один нормальный психолог не посоветует отдать в школу в 5 лет. В семь лет отдавали не зря, так как именно к этому возрасту у ребенка созревают определенные зоны мозга, ответственные за самоконтроль и торможение.
То такие ’психолухи’, которых сейчас пучок за пятачок. Все тупые идут учиться ’на психолога’))).
Майструю крила• 04 февраля 2023
Ответ дляsri lanka
В Польше ребенок идёт в школу в том году, в котором ему исполняется 7 лет)).
В других странах школы сначала похожи на детские сады. Поэтому и раньше.
Ревнивая жена• 04 февраля 2023
7 пс почекайте рік
Кима_кепка• 04 февраля 2023
Ответ дляМайструю крила
Чим нижчий iq, тим більша потреба принижувати і ображати людей.
Ви ж, звісно, знаєте рівень спеціалістів, яких ви назвали тупими?
Кима_кепка• 04 февраля 2023
Ответ дляМайструю крила
W Polsce obowiązek nauki rozpoczyna się w tzw. zerówce – klasie 0 (którą dziecko może odbyć w przedszkolu lub w szkole podstawowej), a kończy się wraz z ukończeniem 8-letniej szkoły podstawowej. Dziecko może rozpocząć naukę w szkole podstawowej w wieku 6 lub 7 lat.

І так у них було завжди
Стрекозей• 04 февраля 2023
Ми пішли в 5,11р і не жалкуємо, так як були на підготовчих рік і нам казали, що готові + дізнавалися які діти будуть в нашому майбутньому класі і виявилось, що 5 дітей із класу пішли в неповні 6. Зараз 3-й клас - політ норм.
Байрактара• 04 февраля 2023
Наш старший пошел в школу в неполные шесть (тоже октябрьский). Ни разу не пожалели. Проблем никаких не было. Никогда он не выделялся среди одноклассников. В классе сына был мальчик, который родился с ним в один день, то есть тоже пошел в школу в неполные шесть. У него тоже все ок.
ЮлияА91• 04 февраля 2023
Та рано в 5