кнопкодав• 04 февраля 2023
Mi 11T pro, вартий уваги? дякую
Дівчата, можливо хтось користується, що скажете?
ЯНаПэПэ• 04 февраля 2023
Нет, начал глючить почти сразу. Вылазят мелкие, но неприятные мелочи. Например, видит вайфай только дома, принтер вообще не видит.
Як_наготую...• 04 февраля 2023
Мені подобаються сяомі дуже. В мене мі 11. Все бачить і вай фай і принтери і усеее
ПушАпница• 04 февраля 2023
Ответ дляЯк_наготую...
І голого чоловіка, сусіда через стінку
Майструю крила• 04 февраля 2023
Ответ дляpostahane
Подивившись обзори, вибрала все ж таки 10 pro. Камери однакові, але деталізація в 10 краща. Вони майже не відрізняються по характеристикам. За ціну стандартних 6/128 11 pro купила 8/256 10 pro. Повністю задоволена.
Так Mі 10 Т Pro знятий з виробництва, я ще пів року тому дивилася і їх вже не було. У чоловіка з донької такі, задоволені. У мене Мі 9Т Pro, хтіла поміняти на 10, так нема