Розумна Губка• вчера в 23:18

Так ,якщо така тема, то оцініть мій нарциз?

Як чоловік по будинку все робить, працює, не шляється, завжди на очах, вихідні крутитьсь двору,або будинку. Дитину любить, возить на гуртки в школу.
Але! Коли сварка ніколи не вибачається і не підходить, чекає від мене завжди! І так було з першого дня. Сварка заглажується битовухою, без вияснення, або я перша йду на примирення.
Він нарциз,абьюз?
Та_шо_ж_таке• вчера в 23:19
А причина базара?
ТигрЛьвович• вчера в 23:19
Он может быть просто незрелой личностью
автор Розумна Губка • вчера в 23:20
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А причина базара?
Причина чого?
Та_шо_ж_таке• вчера в 23:20
К чему тогда скандал
автор Розумна Губка • вчера в 23:20
Ответ дляТигрЛьвович
Он может быть просто незрелой личностью
Тобто у випадку якщо я не підійду то він сам підійде всеж, адже йому треба мамка?
Та_шо_ж_таке• вчера в 23:20
Ответ дляТигрЛьвович
Он может быть просто незрелой личностью
Трахать даму созрел?
Просто красавица• вчера в 23:21
Инфантил
автор Розумна Губка • вчера в 23:21
Ответ дляТа_шо_ж_таке
К чему тогда скандал
Ну купа причин, ми ж люди.
Не танцую- но пою• вчера в 23:22
Цікаво... я теж абьюз? Я після сварки не почну перша розмовляти. В мене зникає бажання, чи потреба. Перший завжди чоловік не витримує.
Правда я вже не пам´ятаю, коли ми і сварились востаннє
Та_шо_ж_таке• вчера в 23:21
Ответ дляРозумна Губка
Ну купа причин, ми ж люди.
И что пусть падает на колени
автор Розумна Губка • вчера в 23:22
Ответ дляТа_шо_ж_таке
И что пусть падает на колени
Питання в іншому, це нова тема
Куда_бежать• вчера в 23:22
Ответ дляРозумна Губка
Ну купа причин, ми ж люди.
Вам станет легче от слова «прости», если это будет просто формальность? Не важнее его раскаяние? Ну не умеет он произнести эти слова. На самом деле далеко не многие люди умеют искренне извиняться.
автор Розумна Губка • вчера в 23:23
Ответ дляКуда_бежать
Так справді важливо, адже людина не завжди права і всеодно маю я підходити.
автор Розумна Губка • вчера в 23:24
Ответ дляНе танцую- но пою
Та я незнаю, сама он за свого питаю,я не вішаю ці бірки на людей
Куда_бежать• вчера в 23:24
Ответ дляРозумна Губка
Ну вы можете не подходить. И наблюдать, что будет дальше. Я даже предположу, что дальше будет новый скандал. Вы скажете, что ждёте извинений, а он вспылит и возмутится, что все уже нормально, а вы возите. Это как вариант… ни на что не претендую
Innochka_21• вчера в 23:26
Автор, ви знаєте, хто такий нарциз?
автор Розумна Губка • вчера в 23:26
Ответ дляКуда_бежать
Ні, буде мовчати і далі. Він спить одразу окремо, це якщо щось таке було грандіозне. Один раз мовчання дійшло до 1 місяця, тобто жити в будинку і робити вигляд що один одного не існує, для мене дуже важко.
Не танцую- но пою• вчера в 23:27
Ответ дляInnochka_21
Автор, ви знаєте, хто такий нарциз?
Я чекала цього питання
автор Розумна Губка • вчера в 23:27
Ответ дляInnochka_21
Автор, ви знаєте, хто такий нарциз?
Ну я ж спитала, хто, нарциз абьюз, хто він? Бо коли я розписувала саму ситуацію з ним нещодавно, то саме так його описали
Куда_бежать• вчера в 23:30
Ответ дляРозумна Губка
Для меня молчание категорически неприемлемо. мои родители так могут неделями не разговаривать, будучи ребенком я этого не понимала, и знала, что в своей семье такого не допущу. Мой муж на самом деле если и косячит, то тоже не извиняется вот прям словами. Но всегда как кот нашкодивший: и завтрак приготовит, и вкусняшку принесет, цветы бывают, но без извинений. Я просто очень отходчивый человек, я через 10 минут ссоры могу уже остыть и не накручивать
автор Розумна Губка • вчера в 23:29
Ответ дляInnochka_21
Автор, ви знаєте, хто такий нарциз?
Бо це ж є психологічне насилля, хіба це не прирівняної нарцизу?
автор Розумна Губка • вчера в 23:30
Ответ дляКуда_бежать
Це прекрасно, але моя сім´я нажаль таким боліє , особливо чоловік
Кинг-Конгша• вчера в 23:31
Мало вводных
Куда_бежать• вчера в 23:31
Ответ дляРозумна Губка
Вы когда-нибудь не в порыве ссоры, а в спокойном состоянии ему говорили, что вас это ранит?
Innochka_21• вчера в 23:32
Ответ дляРозумна Губка
Він просто емоційно незрілий
автор Розумна Губка • вчера в 23:32
Ответ дляКуда_бежать
Звичайно не одноразово, ми разом 18 років, дитині 12. Але вистачає на рік два, а потім по новій
Штора с кисточкой• вчера в 23:33
Нарциз чи нє, але якщо живете за його рахунок, то завжди і будете ходити на поклон.
Куда_бежать• вчера в 23:33
Ответ дляРозумна Губка
Ну это еще неплохой результат. Значит он потенциально небезнадежный. Просто уговорить на психолога вряд ли вам удастся.
автор Розумна Губка • вчера в 23:34
Ответ дляШтора с кисточкой
Не скажу, я працюю рівноцінно йому. Тут справа що я його не хочу втрачати, а він мене, навіть незнаю ,якщо задуматись
автор Розумна Губка • вчера в 23:34
Ответ дляКуда_бежать
Ні, скаже, що все нормально я придумую.