Сижуревувшоке• 18 декабря 2025

Яка у вас освіта?

Результат:
вже голосів: 225
197 (87.56%) Вища
14 (6.22%) Професійно-технічна/професійна
8 (3.56%) Повна загальна середня
6 (2.67%) Фахова передвища
Блондинка в Законе• 18 декабря 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
2 бакалавра 2 магистра сижу под анонимом на форуме 12 часов ночи.
У Вас годинник бреше, ще нема 12.
Стрекозей• 18 декабря 2025
Ответ дляМрії у вирії
А ви хоч якусь освіту маєте? Як можна такий брєд нести, як на основі диплому бакалавра економіки можна стати магістром юридичної справи?
Можно в Украине. Не сомневайтесь.
БершкомангоЗар• 18 декабря 2025
Ответ дляЛастовиння
Я напевно і не знаю людей без вищої освіти. Але яка у тієї освіти якість... Мій диплом та ще фількіна грамота, хоча я ніби і вчилась, але отримавши диплом гадки не мала навіщо він мені і що з ним далі робити. Ні дня за спеціальністю не працювала.
Можете горіхи бити дипломом
Анонимарик• 18 декабря 2025
Ответ дляМрії у вирії
Зараз можна . Це називається перехресний вступ. Треба здати профільні іспити у Вузі та ЗНО з англ мови та усіх правничих дисциплін
БершкомангоЗар• 18 декабря 2025
Ответ дляАльдебаран
Країна в найвищим рівнем людей з вищою освітою яка мало що варта
Високий рівень вимог роботодавців. Навіть на секретаря, адміністратора хочуть з вищою освітою.
Салт• 18 декабря 2025
Іноді я думаю, що я забула на порадниці? Що ми, люди з вищою освітою (92%, судячи з опитування), робимо на порадниці )))
Мрії у вирії• 18 декабря 2025
Ответ дляСтрекозей
Можно в Украине. Не сомневайтесь.
ЭмчЭндЭм• 18 декабря 2025
Ответ дляАнонимарик
2 вищих. Економічна та юридична
Аналогично. Юридическая первая
Анонимарик• 18 декабря 2025
Ответ дляСалт
Тут є нормальні теми, а є просто посміятись)))
Людям не вистачає спілкування незалежно від віку, професії, статусі)
ЭмчЭндЭм• 18 декабря 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
И что? Тут ценз - только для тупых? Не судите по себе
Домовенок Кузя• 19 декабря 2025
Ответ дляСтрекозей
В Європі та США магістратура - це мастер. Майте їх хоть 10, але освіта буде одна.
Что?)))
Ну какой бред
Домовенок Кузя• 19 декабря 2025
Ответ дляСтрекозей
Можно в Украине. Не сомневайтесь.
И в ЕС можно, на смежных профессиях.
Как и у нас.
Черный Ловелас• 19 декабря 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
2 бакалавра 2 магистра сидим в 12 ночи под анонимами усыраемся ставим на посты синие морды.
ЭмчЭндЭм• 19 декабря 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
А надо спать или писать список дел по завоеванию мира на завтра, чтоб вашу картину мира не разрушить? 😃
ЖивунаБагамах• 19 декабря 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Больше чем уверена, что большинство никогда по комментариям не определят какое образование у человека.
Угги_в_горошек• 19 декабря 2025
Ученая степень кандидата экономических наук и ученое звание доцента
Слухи-руки не распускаю• 19 декабря 2025
От хто країною керувати повинен, які уми тут засідають.
Мая твая не панимать• 19 декабря 2025
Ответ дляАнонимарик
2 вищих. Економічна та юридична
І в мене дві: інженерна та магістратура держслужби
Мая твая не панимать• 19 декабря 2025
Ответ дляСтрекозей
Только у нас магистратуру называют вторым высшим
А де Ви там прочитали за магістратуру?
Мая твая не панимать• 19 декабря 2025
Ответ дляЛастовиння
А я навпаки, від 1990 року працюю за своїм фахом
Мая твая не панимать• 19 декабря 2025
Ответ дляСтрекозей
нет
А що, 3 класи церковно-приходської? В якій Європі саме?
Запароленое одеяло• 19 декабря 2025
А ще можна паралельно здобувати другу вищу освіту, у нас з групи 3 дівчини вступали в цей же універ, але на іншу спеціальність. Перша економічна, друга юридична, або туризм.
Київ, торгівельно-економічний університет
Мая твая не панимать• 19 декабря 2025
Ответ дляНеместная Я
Дівчинко, тут нас, дорослих тітоньок, багато.
І раніше у нас було дві градації: Повна вища освіта, на НЕ повна вища освіта.
Перший свій диплом про Повну ВИЩУ освіту я отримала в1989 році, після п´яти років навчання у ВУЗі на стаціонарі.
Другий диплом про Вищу освіту (ще тоді тільки розглядали як вводити поняття Магістр) отримала в 1995 році. Після 5 років на заочній формі навчання. І на другу освіту я вступала на перший курс, бо сфери були зовсім інші.

Так що якщо хтось пише тут про дві ВИЩІ освіті - повірте, це такі є ДВІ ВИЩІ освіти.
Сестра я перший диплом отримала в 1990 році)
автор Сижуревувшоке • 19 декабря 2025
Ответ дляСалт
Відповіді , не дивлячись на те, що я змінювала послідовність, впали невірно, я впевнена на 100%, що багато хто із фаховою передвищою не дочитав/не зрозумів, що це таке і натиснули ʼвищаʼ.
автор Сижуревувшоке • 19 декабря 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Ні, були такі. Вони дивувалися із слогу і нетипової манери спілкування, не рогульської, так би мовити. Але, нажаль, читаючи це, часто скочуєшся до місцевого жаргону.
Безпорадна Кроко• 19 декабря 2025
2 вищі, і ще коледж). На одному вищі магістратура.
ЖивунаБагамах• 19 декабря 2025
Ответ дляСижуревувшоке
По моим комментариям, например, разве можно что-то определить? Не думаю)
Угадайс• 19 декабря 2025
Ответ дляМрії у вирії
В сша тоже.
Там специально такое сделали, чт люди легче рабо у находили.
Ничего плохого не вижу
Угадайс• 19 декабря 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
И в ЕС можно, на смежных профессиях.
Как и у нас.
В США можно и обязательнл на НЕ смежных.
Т.е. выбор студента должен падать на 2 не смежных. Сделано это для того, что бы избжатб безработицы.
Угадайс• 19 декабря 2025
Ничего плохого в 2х и 3х вышках не вижу
Это ж хорлшо, что столько умных людей.!
Проблема больше в неразвитости многих.отраслей - где вы могли бы приложмть то одно, то другое образовпние или обединить их.