Мядуза аля моргонер• 04 февраля 2023
Пункт біженців у Лодзі
Чи є він ще?
Запізнились на потяг, грошей немає зовсім на хостел.
Чи можна там переночувати??
Мядуза аля моргонер
• 04 февраля 2023
Ответ дляЧукча Мукча
Не верю что прям денег нет, ищите на Фейсбуке инфу
900грн на карті і 50зл готівкою
Ищу Аленя• 04 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
900грн на карті і 50зл готівкою
А куда вы без денег едите? Родственники одолжить не могут?
Мядуза аля моргонер
• 04 февраля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Не можуть
Золотая орда• 04 февраля 2023
Ответ дляИщу Аленя
У вас все добре? Чи в вашому світі війни вже нема, в Європу їздять виключно туристи?
Мядуза аля моргонер
• 04 февраля 2023
Ответ для90x60x90
Сядьте на вокзалі переночуйте, не виженуть
Гарна ідея, найкраща з усіх.
20 годин на вокзалі з дитиною
90x60x90• 04 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Гарна ідея, найкраща з усіх.
20 годин на вокзалі з дитиною
Удалено администрацией...
Мядуза аля моргонер
• 04 февраля 2023
Ответ для90x60x90
Удалено администрацией...
Бензопирен• 04 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Удалено администрацией...
Попросите знакомых/родственников скинуть вам на карту, а вы ею расплатитесь .
ЛюблюДевчонок• 04 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Гарна ідея, найкраща з усіх.
20 годин на вокзалі з дитиною
Автор , за дитину ви несете відповідальність , в перед дорогою ви повинні були подбати за фінанси та прорахувати всі можливі варіанти. Так у нас війна, але нам нічого не винні люди
90x60x90• 04 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Удалено администрацией...
Серйозно? Добра душа. У вас немає грошей, ви запізнились на поїзд, пункту біженців немає,виходу немає як сидіти на вокзалі. Чи є у вас варіанти? Якби були ви б не питали. А зараз вимістили злобу на мені? Ви знаєте щось про мене? Я вам бажаю найкращого, хай вам Бог допомагає.
Дадосвидания• 04 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Удалено администрацией...
А Ви знаєте, хто що тут пережив?
І Ви, переживши щось страшне, реально бажаєте цього іншим? Правда?
Ви їхали без грошей. Не в перші дні війни. Вискоріш за все не перший раз на форумі, де багато тем про те, як виїжджати, безкоштовно в тому числі.
Потрапили в таку ситуацію. Буває - підійдіть до працівників вокзалу, через переклачґдач спитайте як вам з дитиною бути. Можливо щось порадять.
Чим завинили дівчата на форумі?
Тим, що незнайомій людині не хочуть грошей дати, чи в квартиру пустити? На Ваше питання Вам відповіли відразу.
Чим завинили дівчата на форумі?
Налогообложу• 04 февраля 2023
В Фейсбуке есть группа Українці в Лодзь. Напишите туда, может подскажут. И там помощь материальная от красного креста вроде есть
Наизнанку• 04 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Гарна ідея, найкраща з усіх.
20 годин на вокзалі з дитиною
Во первых вы не писали, что с ребенком, что так отвечаете, как будто вам все должны и все виноваты, что вы опоздали.. Во вторых, а какие вы идеи ещё хотели? Вам написали,что уже нет пункта для беженцев, плюс без денег- вокзал единственный вариант останется.
Не с тем настроем вы автор, отвечаете)