Ошеламиссимо• 04 февраля 2023
Кому «влом» умыться, нанести тоник, сыворотку, крема?
Кому лень делать ежедневные процедуры с лицом и телом?
Результат:
вже голосів:
262 (55.63%)
Мне лень, я не делаю
137 (29.09%)
Мне лень, но я делаю
72 (15.29%)
Мне не лень
Я в дамках• 04 февраля 2023
Ответ для_MadonnA_
Не делаю и никогда не делала ( могу только нанести автозагар на тело 🤣
Подскажите, пожалуйста, какой у вас автозагар.
Роковуха2002• 04 февраля 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
От блин
А куда брыли деть, если без уколов и подтяжек?
Хз,в мене трішки починає плівті обличчя,думаю про редіес,вивчаю інформацію
Ресничный червь• 04 февраля 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
58 при росте 175
А сколько вам лет, что уже брылья намечаются
неДоПриличий• 04 февраля 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Працюю зараз в готелі, навіть якщо в ванній кімнаті триста баночок з кремами дуже часто вся подушка в тоналці і туші
Фу, засранки. Я по роботі періодично у відрядженнях і практично завжди з кимось із колег, живемо в одному номері. Жодна з них не лягала спати з косметикою. А я хоч мертва, хоч хвора, хоч п‘яна завжди вмиваюсь. Навіть як у грудні 4 дні не було не світла ні води, то все одно змивала косметику на ніч
Sabbatay_cvi• 04 февраля 2023
Ответ дляРесничный червь
Ресничный червь• 04 февраля 2023
Ответ дляРоковуха2002
Сегодня думала о нем и передумала, не хочу колоть то, что не выводится.
Яжемать Мне можно• 04 февраля 2023
Мне. Более того: в большинстве столько химии, что в итоге еще хуже будет.
Но кто ж это скажет, если на этом миллионы зарабатывают.
Sabbatay_cvi• 04 февраля 2023
Ответ дляРоковуха2002
Я ссыкуха
неДоПриличий• 04 февраля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Да и мне страшно было, но тянуть дальше некуда было - попала впервые три года назад в 42 года
Я періодично ходу до косметолога на масаж обличчя та звичайний догляд. Навіть від цих процедур є гарний результат, звісно якщо регулярно робити
Роковуха2002• 04 февраля 2023
Ответ дляРесничный червь
Держать вес в норме
Мені 38,все життя струнка (47 кг при зрості 163 см),але по своїй мамі бачу,що мене очікує ,якщо запустити птоз.Тому потрібно робити процедури для підтримки каркасу,думаю,редіес найбільш підходяще.
Я в дамках• 04 февраля 2023
Ответ для_MadonnA_
St. Moriz
Спасибо, пробовала пока что только нивеа и топикрем, сейчас думала взять Бали боди или Джеймс Рид, но отзывы неоднозначные.
Єдина Країна• 04 февраля 2023
Ответ длянеДоПриличий
У мене немає часу ходити на догляд, я сама вдома це роблю проф. косметикою
На масаж ніколи не ходила. І вже пізно починати)
Я в дамках• 04 февраля 2023
Ответ для_MadonnA_
Но этот на один день , он смывается
Спасибо, попробую St. Moriz сначала.
Голубая устрица• 04 февраля 2023
Ответ дляДело было давно
Везде. я ее мою всегда и везде. Если приспичит на работе, то и на работе. В ресторане, в лесу, в гостях-везде мою.
Правильно! Хоть кто-то чистоплотный.
Голубая устрица• 04 февраля 2023
Ответ дляВикасикрет
например, в ресторане, как ві жопу засовіваете в раковину?
Можно намочить влажные салфетки и помыть.
Но в ресторане лучше не ходить по таким серьезным делам!)
Техпаспорт на медузу• 04 февраля 2023
А мене останній час почало дуже спати від догляду за обличчям, будь якого.
Міцелярка-умивалка-тонік-крем. Якщо щодня двічі робити - не вечір другого дня полізуть прищі( і фірми міняла, і види догляду... Прям в розпачі іноді
Ответ длянеДоПриличий
Напрягайте чоловіка, нехай він частину ваших хатніх обов‘язків візьме, або по черзі уроки з дитиною робить. Ви не тільки мати та газдиня, ви ще й жінка і вам потрібні сили та час на себе.
Воно все так і було, ще й бабуся була в наявності, а зараз я за 10 тисяч кілометрів від чоловіка і про допомогу тільки мріяти. Тому через місяць ми їдемо додому, бо безпека безпекою а впасти від виснаження то так само не є добре. А я вже реально падаю
Ирина-61a8• 05 февраля 2023
Мне лень каждый день много всего. Хватит и просто мыла. И то раз или два в неделю. И крем также. Я не шахтер.