AlisaMom• 05 февраля 2023

Что будет?

Тема не для срача . Брат моей подруги который раз получает повестку , последний раз , вот буквально на днях выдали на остановке . Идти не собирается , выкидывает повестки. Что ему будет ? Подруга говорит у него их уже штук 5 было . Информация реальная . Честно говоря меня это очень удивило , неужели это никак не регулируется . Получил , выкинул и так по кругу 🔄
agata116• 05 февраля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А мій друг з 14 року в АТО і щараз на війні, йому вже 3 повістка приходить.
В чоловіка моєї подруги троє малолітніх дітей теж повістка прийшла
У моего друга зять воюет, а повестки уже пару штук в дверях были.
У соседа была, он выкинул ( в дверях).уже месяцев 5 прошло. Никуда не ходил.
begovelik• 05 февраля 2023
Ответ дляолена олена
На нас напали, ми змушені захищатися, немає вибору. У рашистів вибір є / не піде воювати - живим залишиться. У нас - це зовиім не так, як думаєте?
Це все зрозуміло, наша влада має якось мотивувати людей, а не демонструвати своїми вчинками повну до них зневагу (скандали у Міноборони, клоунади з колями тищенками і т.д.)
WomAnn• 05 февраля 2023
Ответ дляpof
В сучасних умовах українці повинні стати нацією воїнів.
Двомісячні обов’язкові військові курси повинні пройти ВСІ чоловіки. Якщо треба - більше. Готовими стати до лав Сил Оборони повинні бути ВСІ!
Хто відмовляється - позбавити громадянства, таким нема права голосу, права обирати і бути обраним до керівництва державою !
Тоді давайте почнемо з депутатів. А саме з кошового
herba fresca• 05 февраля 2023
Ответ дляpof
Из окопа пишете?
begovelik• 05 февраля 2023
Ответ дляЛеска
А з президентом нашим що робитимемо?
І з головою офісу президента, завербованим агентом фсб?
begovelik• 05 февраля 2023
Ответ дляWomAnn
Всіх уродів, що 30 років розкрадали нашу армію і відправляли наші ракети в обмін на газ до рашки, на фронт!
олена олена• 05 февраля 2023
Ответ дляbegovelik
Влада гнила у нас , це не секрет. Але якщо всі будуть кивати на владу і переховуватися - не буде України. Чи у вас є альтернатива тому, що ми повинні захистити себе , воюючи?
Mira29-c3c3• 05 февраля 2023
Ответ дляbegovelik
Ну хлопці через цих моральних у@@ів не повинні сидіти безвилазно в окопах.
agata116• 05 февраля 2023
Ответ дляbegovelik
Просто влада не може відповідати за кожного чинушу, принаймі зразу.
От у гас теж керівник те ще Г., а сидить же)(
herba fresca• 05 февраля 2023
Ответ дляолена олена
Показати власним прикладом, як потрібно себе поводити чоловікам, коли в країні війна. А гаранту нехай буде соромно за своє минуле, воно на його совісті.
Женщин тоже берут.
Вы можете пойти на фронт.
автор AlisaMom • 05 февраля 2023
Ответ дляbegovelik
Да , да . Только мы о этом можем просто ПОГОВОРИТЬ к сожалению (
agata116• 05 февраля 2023
Ответ дляbegovelik
Вони мабуть вже старі пердугни.
begovelik• 05 февраля 2023
Ответ дляagata116
А за найближче коло? Чому справа Трухіна тільки нещодавно пішла до суду, після того, як американці взялися до справи?
олена олена• 05 февраля 2023
Ответ дляherba fresca
Женщин тоже берут.
Вы можете пойти на фронт.
Я не ховаюся. Призовуть-піду .
Виктория1104• 05 февраля 2023
Ответ дляpof
Скажите,а вы никогда не думали, что воевать не идут те, кому плевать на это гражданство, и они бы лишились его с удовольствием, если бы могли выехать.
begovelik• 05 февраля 2023
Ответ дляagata116
Вони мабуть вже старі пердугни.
Вони на цьому значно збагатилися, а наші чоловікаи мають за них відповідати?
Mira29-c3c3• 05 февраля 2023
Ответ дляВиктория1104
А що заважало плюнути на це громадянство раніше ?
олена олена• 05 февраля 2023
Ответ дляВиктория1104
А раніше чому не виїхали. До улюбленого сусіда наприклад? Чи ще кудись
олена олена• 05 февраля 2023
Ответ дляbegovelik
Як саме відповідає ваш чоловік за них?
ona3233• 05 февраля 2023
Ответ дляWomAnn
Депутати не можуть служити.
Це вища влада в країні.

А Кошового так, залюбки. І весь 95-й.
PANTERA_KET• 05 февраля 2023
Ответ дляpof
І жінки теж можуть захищати свою країну.
-Инга-• 05 февраля 2023
Ответ дляRtyu-92ee
Боюсь что передадут полиции, потом будут ловить и в бус затаскивать
Участник проекта с 27.12.2022 это на ваших болотах так ловят
Witty• 05 февраля 2023
Ответ дляbegovelik
Ми скотилися до того самого, що роблять на підарашці. І це якось странно і дивно, самі нещодавно над цим сміялися.
А ви сміялися? Що в цьому смішного? Окрім рашистських ’соціальних’ відяшок, в яких їх гімном поливають, то справді смішно
osna• 05 февраля 2023
Ответ дляpof
С кого начнем?
ТайТаке• 05 февраля 2023
Ответ дляosna
С кого начнем?
С ее мужа.
Марфа Васильна Я.• 05 февраля 2023
Ответ дляpof
От с керівництва і треба починати! Останні кілька днів показали, скільки там лайна! І це мала його частина, ще затримувати і затримувати!
elenze66• 05 февраля 2023
Ответ дляAlisaMom
Вы видео с Кошевым смотрели ? Посмотрите, сказал, это не для него, мол толк какой, чтоб убили сразу ?
А інших нехай вбивають, головне, щоб Женя був цілий і неушкоджений.
elenze66• 05 февраля 2023
Ответ дляJulia 2020
а что у президента нет брони на весь срок президентства? почему никто не спрашивает где тягнибок, яценюк, турчинов с отпрысками?
Лидер «Свободы» Олег Тягнибок служит в Вооруженных силах Украины. Он пошел в армию добровольно в первые дни полномасштабного вторжения России. Об этом в интервью «Главкому» рассказал бывший народный депутат, лейтенант Андрей Ильенко. Брат Олега Тягнибока, Андрей, также присоединился к рядам ВСУ.
Mush_Mash• 05 февраля 2023
В розыск могут подать(
Mush_Mash• 05 февраля 2023
Ответ дляолена олена
Головне, шо пороху не соромно, да?