Миллениалка• 05 февраля 2023

Дівчата, рятуйте!!! Підтримайте... Просто підтримайте...

Зрадив чоловік.... Да і **р на нього, але так боляче... Аж пече... 20 років шлюбу, дві доньки, одна особлива.... Аж захлинаюсь....
ПлакалаВАвтомобиле• 05 февраля 2023
Ох і санта барбара. Чекаю на розв’язку
Бедная Лиза• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
У доньки синдром Туретта, я тут створювала декілька тем влітку, теми були в топі може хто пам´ятає. Це неконтрольовані нервові тіки тілом + вокальні звуки слова. Народилась здоровою дівчинкою, перші ознаки з´явились в 14, минулого березня... Майже рік минув. Лікарі кажуть, що це могло статись через стрес. Це невиліковно. Я в Україні, ми разом живем.
Ого.
Хоча чого дивуватимуся. Два тижні назад у мого плимінника діабет діагностували першого типу. Йому ось 12 буде.
Лікар сказав, що це теж скоріш всього із за стресу, вони окупацію пережили.
Біля Бучі живуть
annetta888• 05 февраля 2023
Автор, їдьте за кордон. Знайдіть країну, де можливо отримати лікування для доньки
Все буде добре
Единорог_помог• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Стидно розповісти.... Поїхав на поминки по другу ( друг помер 5 років назад, вони з друзями збираються в цей день). Я подзвонила спитати як справи і чи скоро приїде додому, а трубку взяла вона, Наташа. Це його перше кохання. Вона зробила вигляд, що я помилилась номером і ніякого мого чоловіка там немає. Буквально за кілька хвилин він передзвонив і сказав, що вже їде додому....
Я вам дуже співчуваю...але ви повинні думати про себе та дітей. Що з вашою дочкою?
annetta888• 05 февраля 2023
Чи робили доньці КТ голови? Чи перевіряли на рівень важких металів в організмі?
Можливо, такий синдром розвився в результаті отруєння важкими металами чи чимось іншим.
Немає в роду цього захворювання?
Единорог_помог• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Я пам´ятаю...у мене донька з 3 років кліпає очима. Але в 13 дізналися, що то епілепсія, а не тіки, від яких лікуали неврологи ноотропами.
Бажаю, щоб ваша дочка одужала. Лікарі, може, помиляються, може, це стрес такий...
Заради дочки беріть себе у руки. Чоловіків багато, а діти у нас одні.
Коробка с карандашандрами• 05 февраля 2023
Ответ дляПротея
А если идеальные, но секса нет, то фсе, зеленый свет?
Это уже не идеальные
Ответ дляТелепузик
Я зраджую чоловіку
Але він про те не знає і не дізнається

Навіщо тіліпати язиком все непопадя
Не розумію людей
Фу на вас !
Да, я блондинка!• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Ще не приїхав, не думаю, що він зізнається, буде викручуватися, а це ще гірше
А если и правда только бухали?
Україна понад усе!• 05 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Автор, не оправдываю вашего мужа. Но у вас нет зла на его любовницу? Если она взяла трубку - значит пытается всеми силами перетянуть его себе. На это было и расчитано, что вы его выгоните и он пойдет к ней. А если посмотреть на все с холодной головой? Столько лет брака и расстаться из-за какой-то левой бабы? Не спешите расставаться. В знак того, что накосячил пусть везет вас в путешествие. Выставите совместные фото с отдыха в социальных сетях с надписью ’ Самый лучший муж’, пусть она посмотрит и заскрепит зубами)) Ну а вы должны понять по какой причине завелась она и провести хорошую работу над ошибками.
✅Мудро‼️
Пищалка• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Дівчата, прийшов... Відпишусь потім. Всім дякую за підтримку
Тримайтесь.
ДА да да• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Оце порада. Все по дєлу. Так, треба скласти чіткий план, що робити далі. Насамперед, чи одразу вигнати, чи трошки попізже
На самом деле хороший совет, если у вас нервы выдержат. Пусть Наташка обломится пока, побесится, составьте план отступления, деньжат накопите, а когда будете готовы, дадите ему пинка.
Да, я блондинка!• 05 февраля 2023
Автор, ну шо там?
Я в дамках• 05 февраля 2023
Ответ дляНа морозе
Дам на будущее совет от мужика, нет в доме секса и еды, тогда до свидания, делайте вывод сами девушки
Це він вас так лякає?
У мене для вас погані новини - вас використовують і вами маніпулюють.
До речі, у моєї подруги з ’першим, другим, третім і компот’ і регулярним сексом була паралельно коханка у чоловіка. І бігаючи на сторону він прямо таки наполягав на третій дитині від дружини. Добре, що вона не погодилася. Коханці в цей же час обіцяв кинути дружину (паралельно вимагаючи третього у дружини).
Так що ні їжа, ні секс, ні діти не гарантують щасливого подружнього життя і відсутність зрад.
Манька Галченок• 05 февраля 2023
Ответ дляНа морозе
Совет такой себе.Был и секс ежедневно утром и вечером,и еды полно но появилась фея -готовила пирожки ему и таскала.
Ну полюбила себя очень сильно, саморазвитие,и скажу что сам приполз через месяц.Теперь еду сам готовит,секс да я устаю так что пару раз в неделю.И сцыт теперь ,чтоб только его не бросила😉😉😉
Самое главное уважать,любить себя и развиваться;)
Еда и секс не показатель 😜
Эта_Шикарна)• 05 февраля 2023
Ответ дляСиликоночка
Прям 20 лет брака и так вам больно?
ну 100%, за 20 років уже так пох..й
Да, я блондинка!• 05 февраля 2023
Ответ дляСиликоночка
Прям 20 лет брака и так вам больно?
А не должно? Или уже не любят через 20 лет?
Силиконочка• 05 февраля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Не должно
Да, я блондинка!• 05 февраля 2023
Ответ дляСиликоночка
Не должно
Почему?
Я в дамках• 05 февраля 2023
Ответ дляemerald_88
Добре що дізналися.
Навіщо Наташа зняла трубку? Щоб ви дізналися! А це значить що? А те, що гівна їй на лопаті, а не чоловіка! Вона чекає, що ви зараз його виженете, а ви повинні зробити так, щоб він їй не дістався. Та хоча б з помсти чи з вредності. Живіть собі і далі з ним, але ніколи не забувайте який він. Відтепер ви маєте повне моральне право неспішно підшукувати собі нормального чоловіка. Коли знайдете, тоді цього виженете. А поки користуйтеся
Якщо автор так зробить, то:
1. Чоловік зробить хибний висновок, що отримав дозвіл на зради і надалі
2. Автор себе згризе, думаючи кожного разу як чоловік буде кудись їхати - а чи не зраджує він
3. Там крім ’Наташі’ можуть бути Свєти, Ані чи Оксани. Проблема у бажанні чоловіка зраджувати.
4. Ви впевнені, що автор зможе його пробачити?
Силиконочка• 05 февраля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Почему?
Ну поживете більше 20,побачите
Майор Медуза• 05 февраля 2023
Скільки дітям років?
Роза завяла• 05 февраля 2023
Ответ дляМанька Галченок
Еда и секс не показатель 😜
какое саморазвитие? в плане работы?
Да, я блондинка!• 05 февраля 2023
Ответ дляСиликоночка
Ну поживете більше 20,побачите
29 января отметили 23 годовщину. Уже можно спрашивать?) люблю не меньше, чем раньше.
Одяг та сумки• 05 февраля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Это просто тема поговорить и побыть жертвой, наверное. Где здесь измена, я не тоже не понимаю.
У меня был прикол, я на столе в ресторане нечаянно взяла чужой телефон (цвет такой же как у меня) и пошла в туалет. Телефон был мужчины. Сейчас вспомнила и думаю- слава Богу ему звонил кто-то по работе 🤣 я взяла трубку и не врубаюсь какие вагоны и палеты))
я на курорте к чужому мужику в номер зашла - два корпуса одинаковых - он лежит себе в труселях и тут я в купальнике и тут до меня доходит что корпус не тот. И надоже ему было двери не закрыть, а я еще думаю нифига себе не закрыла горничная. А еслиб у него жена такая как автор фантазерка. то волосыб мне уже повырывала...
Оцененная• 05 февраля 2023
Измену пережила 4 года назад. Чуть с ума не сошла. Тоже темы тут создавала. Рвало меня на части. По прошествии нескольких лет скажу одно. Лечит только время но та боль останется на всю жизнь. Мне до сих пор больно
Одяг та сумки• 05 февраля 2023
автор фантазерка) раздула трагедию из за того что трубку взяли. И так и не отвтила никому с чего решила что муж изменил? (мало ли кто там трубку взял - Наташа не Наташа, даже если она бывшая его любовь, не означает что он на поминки ее позвал чтоб....
Манька Галченок• 05 февраля 2023
Ответ дляРоза завяла
какое саморазвитие? в плане работы?
Поменяла работу, развивалась под новую работу, паралельно учила иностранный язык, так же проходила учебу ,чтоб открыть свой магазин по франшизе;) Много с детьми времени проводила субботу и воскресенье выезжали за город.
Вообще просто поменять жизнь на 180 градусов,то чего имеется в планах,но откладывается на потом ,начинаем делать прямо сейчас и любим себя, первое место это Вы,второе место дети,а третье если есть силы и желание это ему место .
Да, я блондинка!• 05 февраля 2023
Ответ дляОдяг та сумки
Автор ушла на разборки) ждём результат
Пищалка• 05 февраля 2023
Ответ дляОдяг та сумки
А если дело было уже после поминок?
А може поминки, то легенда?