Татья-1ef9• 05 февраля 2023

Є ще такі, хто повертається в лютому додому?

Зараз всі так нагнітають знов з наступом + скоро річниця війни і ніби русня любить символізм.

А я зібралась в середині лютого додому. І думаю чи розумно це.

Є ще такі, хто зараз повертається, а не навпаки?
Кто крайний?• 05 февраля 2023
Я вдома
автор Татья-1ef9 • 05 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Я вдома
Я теж була до листопада, а потім масові обстріли + 30 годин без світла зробили своє діло.
Прасковична• 05 февраля 2023
Куди зібрались?
Не куру• 05 февраля 2023
Ви ж від чогось їхали , що зараз змінилося, щоб повертатися?
Аюшка• 05 февраля 2023
Ну смотря где Ваш дом находится
автор Татья-1ef9 • 05 февраля 2023
Ответ дляПрасковична
Куди зібрались?
Київська область
Шкура Шуры• 05 февраля 2023
Ні. Так само всі навколо казали ’до весни’. А тепер мовчать, бо куди їхати? Їхати і труситися там?
Прасковична• 05 февраля 2023
Ответ дляТатья-1ef9
Київська область
Область різна.
Я б посиділа на вашому місці до квітня.
Улыбчик• 05 февраля 2023
Вернемся в марте-апреле, уехали перед НГ.
автор Татья-1ef9 • 05 февраля 2023
Ответ дляНе куру
Блекаут яким всі лякали не стався, обстріли ніби вже з меншою інтенсивністю. Скоро весна і тепліше стане

Чоловік надбав зарядну станцію і оптоволоконний інтернет і проблема зі світлом не така критична стала.
автор Татья-1ef9 • 05 февраля 2023
Ответ дляПрасковична
Область різна.
Я б посиділа на вашому місці до квітня.
5 хвилин машиною від Києва
А я на шпагате• 05 февраля 2023
Ответ дляТатья-1ef9
5 хвилин машиною від Києва
Я із с.Софіївська Борщагівка повернулася в травні,зробила ремонт,ландшафт висадила квіти чекаю весну.
Эта_Шикарна)• 05 февраля 2023
вернулась неделю назад, тоже Киевская область, может и глупо, не могу советовать
Чавонадо• 05 февраля 2023
И я так мечтаю домой вернуться, но из-за ребёнка боюсь, мне все говорят что весну точно еще сидеть и не ехать домой
Прасковична• 05 февраля 2023
Ответ дляТатья-1ef9
5 хвилин машиною від Києва
В залежності від того в яку сторону. В Бровари ні, в Українку, Обухов так.
Ірпінь, Буча ні.
Не куру• 05 февраля 2023
Ответ дляТатья-1ef9

Війна ж продовжується
Прасковична• 05 февраля 2023
Ответ дляЧавонадо
Правильно говорять.
Бывшая блондинка• 05 февраля 2023
Ответ дляТатья-1ef9
5 хвилин машиною від Києва
Я б повернулась, якщо Буча, Iрпiнь, Петрівці.
Не повернулась, якби у самому Вишгороді жила.
П.с. з Петрівець, не виїзджали
Пышечка• 05 февраля 2023
Дома з травня. Київ. Що нам ті блекаути
Уточка• 05 февраля 2023
Ответ дляТатья-1ef9

Оптика і батарея це гуд.
Але ракет і бпл там ще до х...
І це все не на двє-трінєдєлі, як вам триндєлі, а потом давєсни...шашлик...паска...
А на років так...
Забанять.
Кукарикуууууу• 05 февраля 2023
Сначала ждали майских, потом день независимости, теперь годовщину...я с апреля дома, отключение света это не самое страшное. Если есть где и за что жить, то сидите там пока.
Пышечка• 05 февраля 2023
Ответ дляУточка
Оптика і батарея це гуд.
Але ракет і бпл там ще до х...
А на років так...
Забанять.
Не забанять. Підтримую
Непонятно• 05 февраля 2023
Я поверталася в кінці серпня, теж нагнітали і про ядерку і про заваруху у жовтні.
Уточка• 05 февраля 2023
Ответ дляПрасковична
Правильно говорять.
А потім, ще крейсери вийдуть, як потепліє.
Ряженка• 05 февраля 2023
Ответ дляПрасковична
Ірпінь, Буча ні.
Цікаво, чого Бровари,Буча і Ірпінь-ні, що в них спільного?
автор Татья-1ef9 • 05 февраля 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Та я цього всього не чекала, перший раз повернулись на початку квітня, як тільки орки вийшли.

А потім як поруч з нами били в підстанцію, то виїхали. І фактор світла звісно роль тоді зіграв, бо розповідали про життя без каналізації, опалення, світла тижнями
Бутылка Кифира• 05 февраля 2023
Я з Ірпеня,з березня в Німеччині, сидимо до кінця навчального року і плануємо повертатися
Уточка• 05 февраля 2023
Ответ дляРяженка
Ви зі сплячки з 21 вийшли?
Ряженка• 05 февраля 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Чому? Вибачте за цікавість
Манный комочек• 05 февраля 2023
Ответ дляТатья-1ef9
Київська область
Я б не іхала