Татья-1ef9• 05 февраля 2023

Є ще такі, хто повертається в лютому додому?

Зараз всі так нагнітають знов з наступом + скоро річниця війни і ніби русня любить символізм.

А я зібралась в середині лютого додому. І думаю чи розумно це.

Є ще такі, хто зараз повертається, а не навпаки?
LudaSHS• 05 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Та да, где-то в глубине души даже стыдно)
Ты смотри
Небось живешь, наслаждаешься жизнью, как можешь а этих реалиях?
Спишь, ешь? И даже не на лекарствах?
Нет на тебя ’ знакомых со связями и 100% инфой!!!

irina _d• 05 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Все хотят иметь ’ знающих’ знакомых, на всяк случай.
Но, как показывает практика - прямая дорога к антидепресантам, потеряному сну, паническим Атакам.
Или неправильным решениям, потом тяжело вырулить, если послушался , как лапух , и сел в лужу от паники.
Не, я, конечно понимаю, что кум брата троюродной сестры это, конечно, мощь, но нет у меня таких не что при власти, а вообще
LudaSHS• 05 февраля 2023
Ответ дляТатья-1ef9
Дякую, я певно щось таке і хотіла почути, коли питання задавала.

Бо теж розумом аналізую і зрозуміло, що який наступ на Київ, дуже малоімовірно, але бачу часто паніку розганяють.

Ну а ракетні з нами до кінця війни. В моєму випадку є укриття в будинку, буду спускатись при обстрілах, йти не далеко.
Почитайте топовую
Про февраль, много нормальных постов
irina _d• 05 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ты смотри
Спишь, ешь? И даже не на лекарствах?
Да, стыдно как-то (
LudaSHS• 05 февраля 2023
Ответ дляirina _d
А начальницы какой то?
Или поставщика питания в столовую воинской части?
И военного с передка тоже нету?

Ох ты ж
РойЛеля• 05 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Ой, как хочется вас послать в далёкие дали, вы даже не представляете себе)
Та ну? Що ж так.
Не стримуйтесь чого вже
ЮлияА91• 05 февраля 2023
Зачем тогда было выезжать? Ничего ж не поменялось
ОленаЯ• 05 февраля 2023
Автор, моя сетра повертається десь в 20 числах лютого, може початок березня, родичка місяць тому зі США повернулася.
irina _d• 05 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
А начальницы какой то?
И военного с передка тоже нету?

Ох ты ж
Та я вообще много упустила в связях с общественностью. Невдобно как-то получилось (

LudaSHS• 05 февраля 2023
Автор, единсвенное не приезжайте как вот воо массовый.
Психике надо адаптироваться. После сразу - хорошо, 10 -14 дней более менее, привыкает мозг.
Лучше наверное в марте. Если участок, то ждет вас весенние будни
VivaForever• 05 февраля 2023
Ответ дляУточка
Оптика і батарея це гуд.
Але ракет і бпл там ще до х...
І це все не на двє-трінєдєлі, як вам триндєлі, а потом давєсни...шашлик...паска...
А на років так...
Забанять.
Не даждьотесь,у цьому році
буде наша перемога!
irina _d• 05 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Та ну? Що ж так.
Не стримуйтесь чого вже
Удалено администрацией...
LudaSHS• 05 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Удалено администрацией...
Да то она паникует
Часто в темах
автор Татья-1ef9 • 05 февраля 2023
Ответ дляЮлияА91
Десь вище задавали це питання.
Більше через блекаут обіцяний виїжджала і відключення світла на 30 годин в листопаді.

Будинок в нас з опаленням від електрики і коли лякали блекаутом на 7-10 днів, то рішення швидко приймалось
VivaForever• 05 февраля 2023
Ответ дляПрасковична
Це моя думка. Ірпінь і Бучу бачили в лютому. Броварам повезло, але не факт, що ще раз пощастить.
А ви карту бачили? Де кордони а де Бровари
irina _d• 05 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Да то она паникует
Часто в темах
Удалено администрацией...
LudaSHS• 05 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Удалено администрацией...
Пошли спать
Мелатонин надо. Будем все здоровыми)
Без адреналинов, кортизолов и всей фиговин, что людям тут спать не дает.
’
Автор! Удачи с решением!
РойЛеля• 05 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Удалено администрацией...
Себе пошліть і лягайте вже
VivaForever• 05 февраля 2023
Ви хоч до квітня зачекайте,якщо наступ буде то це лютий березень

77 года рождения• 05 февраля 2023
Ответ дляVivaForever
Не даждьотесь,у цьому році
буде наша перемога!
Я якраз і дочекаюся! І ніяк інакше!
А вам я раджу включати критичне мислення, а не слухати махрових орденоносітєлєй, таких як міша ведмідь при погонах з-під кафедри
katushkastar• 06 февраля 2023
Ответ дляПрасковична
В залежності від того в яку сторону. В Бровари ні, в Українку, Обухов так.
Ірпінь, Буча ні.
Так вот в Обухове сильно осколки пво побили город. При последнем обстреле. Так что тоже...
Magnolia 1988• 06 февраля 2023
Я з дітьми повертаємось , вже сил нема терпіть, орків вигнали ще восени , надіємось на наших хлопців, що не дадуть їм прорватись
KatrinkaSh• 06 февраля 2023
Я з дочкою поки сиджу), хочу або в квітні або вже в липні їхати. В квітні якщо все спокійно відносно буде, в липні, якщо в квітні не поїду, то раніше через роботу вже не зможу. Хоча, планувала в листопаді вже вдома бути, чоловік просив не їхати - в шахеди і дім не електро повністю.