Бабулька• 05 февраля 2023

У кого біла плитка у ванній зайдіть будь ласка

У ванній нова плитка біла мармурові розводи,затірка цементна пройшло 4 дні,але коли потрапляє на неї вода там де шви видно що плитка намокла,у когось так було?це капець
ДелайКак_Я• 05 февраля 2023
Дайте фото.
котопёс• 05 февраля 2023
В мене так з бежевою. Капца не бачу ніякого. Висохло і все норм. Ото б я ще нервувала з такого.
Накрыло-не отпускает• 05 февраля 2023
У мене так, хоч і не біла
автор Бабулька • 05 февраля 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
У мене так, хоч і не біла
Затірка теж цементна?чоловік хотів епоксидну але вона дорога,а тепер із плиткою косяк
Накрыло-не отпускает• 05 февраля 2023
Ответ дляБабулька
Та мабуть Я не розбираюсь. Мені майстер сказав не двокомпонентну (мабуть це епоксидна) от я і вибирала вже по кольору.
автор Бабулька • 05 февраля 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Так напевно у вас епоксидна,дивно вона ж не пропускає воду чому тоді краї намокають
Накрыло-не отпускает• 05 февраля 2023
Ответ дляБабулька
Ну у мене та, що дешевше. І вона схожа на цементну
автор Бабулька • 05 февраля 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Ааа точно не так зрозуміла
Накрыло-не отпускает• 05 февраля 2023
Ответ дляБабулька
НЕ двокомпонентну, а епоксидна, як я зрозуміла двокомпонентна
Накрыло-не отпускает• 05 февраля 2023
Ответ дляБабулька
Ааа точно не так зрозуміла
Як я зі слів майстра зрозуміла, епоксидна важча в роботі. Або ж він не хотів заморочуватися). Я просто хотіла освіжити свою стару затірку, яку вже було не вимити
автор Бабулька • 05 февраля 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Та не важча,ми з чоловіком на полу епоксидкою затирали,ще й перший раз
Накрыло-не отпускает• 05 февраля 2023
Ответ дляБабулька
Ну, як я потім і подумала, це заморочки мого майстра
Так вона у вас мокне, епоксидна?
Голова колгоспу• 05 февраля 2023
Эпоксидная не мокнет, надо было ей затирать, просто многие мастера криворукие не хотят заморачиваться с ней работать
автор Бабулька • 05 февраля 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Так вона у вас мокне, епоксидна?
Ні на полу не мокре бо там керамограніт,а от плитка на стіні мокне
Янка-угомонись• 05 февраля 2023
А як взагалі виглядає біла плитка? Немає ефекту лікарні? Робимо зараз ремонт. Теж думала про білу плитку, але чомусь сумніваюсь
Волшебная палочка• 05 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
У меня в ванне на стенах белая, очень приятно, ванная очень маленькая, кажется светлой
Радостина• 05 февраля 2023
У мене теж біла плитка вже куплена. Мокне не шов, а край плитки? А хто виробник, яка плитка?
Радостина• 05 февраля 2023
Плитка до війни куплена, міняти вже пізно. Щось я розхвилювалась. В мене Опочно...
ГЛЮкоза• 05 февраля 2023
Так, я купила другу затирку і те саме. Незадоволена!!! Мені здається епоксидну треба у ванну. Але у мене в кухні
Я навіть тему створювала. Було жесть, помила і повимтвала з підлоги затирку, то майстер все вишурябав і нґперезатер іншою. Перша точно пам´ятаю церезіт, тут сказали дешманьґське гімно той церезіт.
Дон Пэдро• 05 февраля 2023
Я покупала на Проме пропитку для швов. Недорогая, до 100 грн. Delfin.Швы не замокают и грязь туда не забивается. Попадал на белый шов шампунь синий - следов не оставлял.
Вернее, смывался без следов.
ГЛЮкоза• 05 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
В епіцентрі на Григоренка дуже красива є лапатований керамограніт білого кольору. Я взяла сірішу і постійно згадую ту білу. Але в мене до цього була радянська біла і набоґридло вимикати шви, тому не хотіла модного кабанчика і білої. Тепер маю проблему як додати світла, бо не передбачила на потрібному етапі
Не гоню• 06 февраля 2023
в мене біла не епоксидна, аое коли мокге, то такого ефекту не має
автор Бабулька • 06 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
у мене не чисто біла,а мармурові розводи Плитка Golden Tile Alta біла AT0051 30х60
автор Бабулька • 06 февраля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
у нас Кілто
котопёс• 06 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Ну Ви ж розумієте що на загальне сприйняття вліяє і формат, і текстура, і розмір. Може Ви вставки якісь зробите, наприклад дерево або ще якийсь декор. Я восени робила ремонт в маленькій ванній, то там одна стіна голуба, потім декоративна вставка біле з голубим печворк, і далі все біле. Це добре висвітлює маленький простір і ніякого відчуття лікарні. Друзі зараз роблять ремонт в новобудові, темно коричньова душова, поряд інсталяція з плиткою в коричньову і голубу клітинку, а все інше біла плитка. Так незвично і водночас дуже добре. Біле і лікарня це якесь кліше. Не треба боятись білого.