Последний вагон• 05 февраля 2023

Що символічне, знакове, дороге серцю ви завжди носите з собою? Чи оберіг?

Для захисту? Чи для чого?
А вот недавно• 05 февраля 2023
А нічого. І нічого такого в мене і немає

Деловитая• 05 февраля 2023
зп карта чоловіка.
Н@Диете• 05 февраля 2023
Ответ дляДеловитая
зп карта чоловіка.
Вот Она Я• 05 февраля 2023
крестик
Диверсификация• 05 февраля 2023
Нічого
Так точно!• 05 февраля 2023
Деньги
Скользкая• 05 февраля 2023
Капец)))
ok1904• 05 февраля 2023
Зірка Лади, підвіска , золото.

Жолуді і часник в сумочці.

Так знаю, що на дворі 21 століття, життєвий досвід показує, що люди ті ж самі, як в Середньовіччя
Запароленое одеяло• 05 февраля 2023
Ничего, у меня есть Ангелы - Хранители. Благодарю их за то что они меня оберегают.

Работать надо• 05 февраля 2023
Нічого не ношу, окрім хрестика,подареного мені близькою людиною. Але не ради захисту( я швидше не вірю в це),а просто як дорогий серцю подарунок.
Бабка в тапках• 05 февраля 2023
Ответ дляok1904
Зірка Лади, підвіска , золото.

Жолуді і часник в сумочці.

Жолуди и чеснок от чего?
MacOS-ница• 05 февраля 2023
Нічого
ok1904• 05 февраля 2023
Ответ дляБабка в тапках
Жолуди и чеснок от чего?
Жолуді до грошей, а часник від злого. Ну не знаю, так бабуся вчила, я звикла .
Раніше в мене була доларова купюра складена відповідним чином, ще старі гривні так складалися, але я загубила той гаманець, більше мені купюри такі як треба не зустрічалися, щоб скласти
МисисПропер• 05 февраля 2023
Очки
Лепешечка• 05 февраля 2023
Срібну булавку зі зворотньої сторони бюстгальтера ) Щоб перевертень не вкусив ненароком
На-перекуре• 05 февраля 2023
В мене самий оригінальний гаманець - купюра в 1 долар та котячі вуса.
Лиса Патрикевна• 05 февраля 2023
Ответ дляok1904
А як їх треба носити, просто покласти до сумки, чи щось промовити?
Підійдуть будь-які жолуді?
ok1904• 05 февраля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Підійдуть будь-які жолуді?
Ну я ношу. А як промовити... Навіть не думала.
Вареный лук• 05 февраля 2023
Ответ дляНа-перекуре
Не тiльки в Вас)) В мене такий же набiр , але ще + гранатовi зерна в фользi.

На-перекуре• 05 февраля 2023
Ответ дляВареный лук
Гранатові зерна також до грошей ?
Вусів 11 штук ?
Жынси_на_флиси• 05 февраля 2023
Гроші, моб і ключі від дому.
Хоча брешу, колись в сумці роками лежав манюній пакетик із маком-видюком
Вареный лук• 05 февраля 2023
Ответ дляНа-перекуре
Гранатові зерна також до грошей ?
Вусів 11 штук ?
Вусiв мене поки що 3 , з свого кота збираю))
Гранатовi зерна Вам повинен хтось подарувати 31 грудня , а пiсля 00.00 треба покласти в гаманець i до кiнця року не виймати. 12 зерен замотати в фольгу.
Видящие_помогите• 06 февраля 2023
Ответ дляЛепешечка
За цицюню?
Лепешечка• 06 февраля 2023
Ответ дляВидящие_помогите
За цицюню?
І за неї також