РозаФиалковна• 05 февраля 2023
Дівчата, підкажіть будь ласка чи можна її ще врятувати? Зараз пересаджую
була посаджена в ґрунт …
РозаФиалковна
• 05 февраля 2023
Як її правильно обробити? Я так розумію обрізати всі не живі корені?
МеняАЖтрусит• 05 февраля 2023
Можна))) в мене якось взагалі була без коренів і нічого, відросло все. Відріжте все згнившн ножицями, намажте там де зрізали корицею. Під низ (корені) мокрий мох, в горщие дренаж, грунт для орхідей и зверху знову мокрий мох
Тантрический кекс• 05 февраля 2023
Ответ дляРозаФиалковна
Орхідея)
Я ж думаю, де в лютому кукурудза ростиме!
РозаФиалковна
• 05 февраля 2023
Ответ дляMarina212
Звісно, в мене гірші варіанти були
Корені обрізати не потрібно? Так як є саджати у кору?
РозаФиалковна
• 05 февраля 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Дякую
КараПузовна• 05 февраля 2023
дівчата,підкажіть , хто знає. Чоловік залив вазони, мене місяць не було, пожовтіло листя(( Все,хана? Чи ще щось можна зробити? що? дякую
Тантрический кекс• 05 февраля 2023
Ответ дляКараПузовна
Залийте чоловіка у відповідь
КараПузовна• 05 февраля 2023
Ответ дляТантрический кекс
Залийте чоловіка у відповідь
))) та толку ,вазони то не поверне
Кидстаффовка• 05 февраля 2023
Ответ дляРозаФиалковна
Орхідея)
Все неживе зрізати, посадити ті нещасні три корені в кору, пролити 1 раз і не чіпати тиждень, поставити на гарно освітлюване місце.
РозаФиалковна
• 05 февраля 2023
Ответ дляКидстаффовка
Дякую Вам
Умею мерить лучше всех• 05 февраля 2023
Та вона живіша всіх живих. Перебрати корінці і в кору, в прозорий горщик. Якщо буде на підвіконні над батареєю стояти, то раза 2-3 втиждень поливати.
Кидстаффовка• 05 февраля 2023
Ответ дляРозаФиалковна
Дякую Вам
Придивилася, там є ще живе коріння довге, приберіть тільки повністю гниле і чорне, вона відійде))
Любви вам!• 05 февраля 2023
Помийте коріння від грунту. А неживе можна не обрізати, а залишити ниточки, прибравши сухе.
Любви вам!• 05 февраля 2023
Ответ дляКараПузовна
Якщо все пожовтіло і з середини, то швидше за все -да. Якщо шия не гниє і є ще хоча б 2-3 листка, то тоді приберіть жовте листя і залиште її в спокої.
КараПузовна• 05 февраля 2023
Ответ дляЛюбви вам!
по 2-3 листка є, буду надіятись на краще, дякую)
Байрактара• 06 февраля 2023
Ответ дляРозаФиалковна
Дякую Вам
А на ютубі повно відео з реанімації орхідей.
Я десь приблизно таку теж рятувала. Нові корені пустила, але , щось так кволенька і залишилась.
Пам´ятаю, що листя треба підперти паличками чи ще чимось, щоб вони були майже вертикально. Так можна відновлювати тургор листя і швидше пустить корені.
Ще ж місця зрізу треба хоч товченим активованим вугіллям присипати, якщо нема спец.порошку від гнилі. І в пакет квітку.
ЖенаАйтишнеГа• 06 февраля 2023
У нее много корней хороших.
Сухие обрезайте. если есть активированный уголь, можно присыпать срезы. Потом в кору, не грунт.
Потом дня 3 не поливайте.
Потом поливать как обычно.
Потом дня 3 не поливайте.
Потом поливать как обычно.
Манный комочек• 06 февраля 2023
Ответ дляРозаФиалковна
Корни отмыть. Сухое или гнилое все обрезать, залить перекисью. Я бы в кору пока не сажала, а просто бы поставила в вазу и на дно налила воды. Корни должны быть над водой, они так быстрее пойдут в рост. И когда хорошо отрастут, тогда можно и в кору.
В природе орхидеи растут просто на деревьях, но там климат влажный, рядом океан. Влагу она впитывает из воздуха. Вот ей надо создать эти влажные условия, чтобы она какое то время, месяц - два постояла над водой. Раз в неделю опрыскивать.
Манный комочек• 06 февраля 2023
Ответ дляКараПузовна
Если не напала гниль.
Доставать из коры, почистить корни, обработать фунгицидом от гнили. Тоже все можно поставить над водой, они быстрее новые корни отращивают и раз в неделю опрыскивать корни из пульверизатора водой. А когда корни пойдут в рост, можно посадить обратно в кору