Медсестричка• 06 февраля 2023
Кросівки New Balance 530 як підібрати розмір і де краще замовити?
Хочу замовити кросівки New Balance 530, ношу завжди 39 розмір 25 см стопа, широка стопа. На сайті вказано що 25 см це 40 розмір, вагаюсь чи замовляти 39,5 чи 40. І можливо хтось замовляв на якомусь сайті де ціна трохи нижча чим на офіційному. І питаннячко до тих хто носить такі кросівки, ви їх перете в пральній машинці?
Неправдиша• 06 февраля 2023
У меня 38 размер, спортивную обувь всегда беру 8.5. Нью Баланс берите по размеру стельки. Стираются отлично.
a.ostroverh• 06 февраля 2023
В Киеве в Лавине в магазине nb точно можно применять
Дочь на 38.5 взяла 6 размер, стелька 24 см
Они в инсте дешевле гривен на 500 проскакивают
СМСница• 06 февраля 2023
Замовила 6 розмір, устілка 24 см. Орієнтуйтеся по їх розмірній сітці , співпадає.
Медсестричка
• 06 февраля 2023
Ответ дляНеправдиша
Дякую)
Неваляшкина• 06 февраля 2023
Ответ дляСМСница
6 US?
Яка в Вас довжина стопи?
Медсестричка
• 06 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Я живу в маленькому містечку, торгових центрів з такими брендами нема, тому доводиться замовляти всліпу(
Неваляшкина• 06 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Вы не ошиблись с цифрами?
Я ношу 36.5 , в обуви стелька до 24 см
a.ostroverh• 06 февраля 2023
Ответ дляНеваляшкина
Вы не ошиблись с цифрами?
Я ношу 36.5 , в обуви стелька до 24 см
Нет
У меня у самой 36, всегда беру 23.5...
ИМХОля• 06 февраля 2023
У них сітка відповідає . Але я ще шукала по відгукам розмір. Все підійшло. В машинці почала прати, коли вже старі стали, все ок.
a.ostroverh• 06 февраля 2023
Ответ дляМедсестричка
Обмен возврат спасет)
И консультация
СМСница• 06 февраля 2023
Ответ дляНеваляшкина
6 US?
Яка в Вас довжина стопи?
Вибачаюсь, помилилась , на стопу 24 см замовили 6 US
Неваляшкина• 06 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Нет
У меня у самой 36, всегда беру 23.5...
спасибо, а кроссовки дочки Вам велики?
Медсестричка
• 06 февраля 2023
Ответ дляGleva
Ось на цьому сайті я купляла інші кроси, ціни там нормальні, часто ще знижки є, проте там нові моделі з´являються пізніше, 530 наче немає
Дякую. Дивилась, цієї моделі нема.