В гости звали?• 06 февраля 2023

Як ви кинули курити?

Я так хочу кинути і не виходить.. постійно хочу купити курити в курити. Які зміни відбулись коли ви кинули курити?
Накладная• 06 февраля 2023
Порахуйте,скільки грошей вилітає! В місяць!
У Вас,напевно,є якась мрія.Скільки треба грошей на неї? Якщо не купляти курево,скільки треба часу,щоб зібрати на мрію?
Щодня,замість купівлі цигарок,відкладайте цю суму.В кінці першого місяця буде вже перший ’капітал’ на вашу мрію.
Звісно,якщо це не мрія про квартиру в центрі столиці.
Хоча...чому б і ні...
Дивлячись ,скільки коштують ваші цигарки і скільки таких пачок треба в місяць...
Фиктивная• 06 февраля 2023
Перейшла на електронні сигарети, після них звичайні не змогла курити, гидкі стали, а потім і кинула електронні, бо ціна як крило літака, а закінчувалась швидко.
Патриоточка• 06 февраля 2023
Ответ дляПерша на селі
Это что за сигареты такие?
Это в Европе, наверное. Пачка Мальборо Голд от 7,7 до 10 евро. Зависит от размера пачки и сигарет
Перша на селі• 06 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Цену назвали в грн, потому и вопрос.

Мне посчастливилось бросить курить, когда в пачке было 20 сигарет, за редчайшим исключением.
Пожмаковна• 06 февраля 2023
Ответ дляПерша на селі
У меня двое знакомых бросили курить сигареты и перешли на кальян. Один из них курит его каждый день, но считает, что бросил курить.
Читайте контекст, я 6-7 років взагалі не курила. Зараз ОДИН раз в місяць, в до того лайт версії
Вездевлазиющая• 06 февраля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Палила з 16 років. Було дві вагітності і два рази по два роки годувала дітей, в цей час не палила, потім знову поверталась. Читала відомого Алена Кара, вистачило на місяць і знову поверталась. В 40 років довелося побувати в інституті раку. Не повірите, ввечері викинула в смітник три пачки цигарок і вже п’ять років навіть думки по паління не має.
а в институте рака вы были в качестве кого?
энциклопУдия• 06 февраля 2023
Ответ дляВездевлазиющая
В якості групи підтримки, але дуже сильно вплинуло на мене)