Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 февраля 2023

Робила ролліні з куркою. Чи можна заморозити частину?

Робила ролліні з куркою і сиром всередині.
Чи можна заморозити частину? Чи норм буде смак після розморозки?
Берегу и стерегу• 06 февраля 2023
вже готові? напевно не варто, хоча хліб знаю морозять
Дівчина_загляденіе• 06 февраля 2023
Я все морожу)
ShalenaBdgilka• 06 февраля 2023
На кафе у мужа повар морозит все. Но реально это потом несъедобное нечто. Пробовала. Ужас
тогдалия• 06 февраля 2023
А розкажіть пліз як готували)
ShalenaBdgilka• 06 февраля 2023
Ответ дляДівчина_загляденіе
Я все морожу)
Но это же потом не имеет вкусовых качеств. Это такое , дешево и сердито, забить желудок абы чем
ПоЗиТиВнАя• 06 февраля 2023
А зачем морозить? пусть лежит в холодильнике. Съедите за 2-3 дня
Дівчина_загляденіе• 06 февраля 2023
Ответ дляShalenaBdgilka
Ну нас з чоловіком двоє і їмо дуже мало. Навіть коли готуєм небагато - часто їжа лишається. Мені зручно заморозити і потім з´їсти. Смакові якості не втрачаються, якщо не тримати їжу в морозилці рік.
ShalenaBdgilka• 06 февраля 2023
Ответ дляДівчина_загляденіе
Теряются. Ну такое, если вы с мужем любите есть отходы, а не свежую нормальную еду, то ваше право) но говорить, что это норм не стоит
Отмотала своё• 06 февраля 2023
Краще сирі морозити, всі подібні вироби в супермаркетах так і готують
Дівчина_загляденіе• 06 февраля 2023
Ответ дляShalenaBdgilka
Боже, скільки пафосу) Завжди цікаво що з себе такі люди уявляють в житті, якщо є така потреба самоствердитись на форумі анононімному
elena901• 06 февраля 2023
Як би сирі, то так. Але слойоне готове - ні.
ShalenaBdgilka• 06 февраля 2023
Ответ дляДівчина_загляденіе
Так я без анонима. Просто написала как есть
Oksana0612• 06 февраля 2023
Мені готові страви морожені не смакують зовсім.
Дівчина_загляденіе• 06 февраля 2023
Ответ дляShalenaBdgilka
то цей нік - то ви так в паспорті записані, а оця ромашка - то є фото? чи ви не розумієте що таке анонімність?)
Семенна Семеныч• 06 февраля 2023
Автор напишіть рецепт
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 06 февраля 2023
Ответ дляShalenaBdgilka
Имеет. Выпечка полностью сохраняет свой вкус и текстуру.
ShalenaBdgilka• 06 февраля 2023
Ответ дляДівчина_загляденіе
ShalenaBdgilka• 06 февраля 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Нет
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 06 февраля 2023
Ответ дляОтмотала своё
Вот как раз таки роллини в супермаркетах готовые замороженные. Их просто подрумянивают в печи немного при разогреве.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 06 февраля 2023
Ответ дляShalenaBdgilka
Нет
Да.
ShalenaBdgilka• 06 февраля 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Да.
Ну значит в вас с рецепторами проблемы и вы я вёл не пекарь, а диванный любитель
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 06 февраля 2023
Ответ дляShalenaBdgilka
То у вас с поваром ’у мужа на кафе’ проблема.
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 06 февраля 2023
Ответ длятогдалия
А розкажіть пліз як готували)
Дуже просто
В пене було куряче філе відварене, мілко порізала, потерла туди сир твердий
Взяла листкове тісто ( в мене з атб, там в упаковці 4 шт, зручно використовувати по одному)
В мене пішло 2шт. Розказала тоненько і розрізала на смужки, на середину виклала начинку і защипнула края. Виходить трубочка. Змастити яйцем і випікати хвилин 20-25
Ответ дляСеменна Семеныч
Автор напишіть рецепт
В мене було куряче філе відварене, мілко порізала, потерла туди сир твердий
Уси-пуськи• 06 февраля 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
ЛисАпедная• 06 февраля 2023
Любу випічку можна мороз ти, нічого з неї не буде. Смак не змінится
МеняАЖтрусит• 06 февраля 2023
Ответ дляShalenaBdgilka
Если нагревать в духовке, то очень даже нормальный вкус.