размахер• 06 февраля 2023

Вчора працювала на доставці в США, трішки в шоці

З однієї сторони досить цікаво, хороший досвід, побачила де і як люди живуть в моєму регіоні, висновок такий - шикарно дивуть азіати і темношкірі, погано мексиканці і часто америкоси.
Але я дуже здивована тим що вони замовляють, нашому менталітету збагнути важко. Те що це один фаст фуд це зрозуміло, лише азіати замовляли ресторанну їжу.
Але міліони дивних напитків, аля шейки, смузі, різнокольорові газонані баняки з льодом від яких просто разить хімією.
Можуть замовити доставку маленької пачки чіпсів, або навпаки купу чіпсів, яєшню, просто смажену фрі, тонни фаст фуду а ля макдональдс.
Одні замовили просто відварені макарони🤷‍♀️.
Все ж таки дивні люди.
А один милий молодий чоловік замовив 9 піц і сказав що він працює і тижнями не виходить з дому. Я лише коли від‘їхала зрозуміла що він буде ті піцци декілька днів їсти…
Дама_из_рекламы• 07 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
Это заблуждение. Вернее вареники с голубцами они конечно не готовят. Готовят свои блюда.
Я готовлю вареники и голубцы для своей семьи, и здесь много наших готовят такие блюда на продажу
Просто Филя• 07 февраля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Я тоже готовлю и тоже вижу, что украинки готовят на продажу, но я написала не об этнических украинцах
Дама_из_рекламы• 07 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
Есть такие американки что готовят каждый день , но их очень мало в штатах. За год я встретила одну.
Просто Филя• 07 февраля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
А кто по вашему покупает охлажденное мясо/рыбу в супермаркетах?) Пришельцы?)
Если никто практически не готовит для кого это все продается в таких количествах? В любом американском супермаркете выбор мяса/рыбы/морепродуктов, овощей будет побольше, чем в украинских. При это украинцы почти все готовят, а американцы нет?
Те, кого я знаю, готовят. Это не отменяет того, что они заказывают пиццу и т.д. покупают полуфабрикаты, но они готовят.
Дама_из_рекламы• 07 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
Готовят, но не так как наши. Мне лично в к равно кто и что кушает, я готовлю потому что домашнее вкуснее. Среди моего общения - это медсестры в госпитале, мало кто готовит , их на пальцах пересчитать можно.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 февраля 2023
Ответ дляГлаголица
У нас родственники в Америке
Рочестер
Зовут нас к себе
Но у нас двое детей ( школьник сын и дочка 1 годик )и я беременна .
Муж один думаю не вытянет , квартиру и проживание в Америке
Даже если пойдёт на доставку и найти ещё работу , он очень хорошо водит , сейчас работает в такси в Киеве , автомеханик ( но он без нужного образования , самоучка ) английский знает , разговорный у него , коммуникабельный , бывший военный
Їдьте. Дитина народиться в США і буле мати громадянство. А ви законне право проживати там до досягнення нею повноліття.
Через 5 років, якщо вивчите мову, можете на громадянство подаватись.
В вас дуже гарний шанс закріпитись в Америці. По u4u це мацже не можливо зараз зробити.
При ваших розкладах я б їхала, не вагаючись.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 февраля 2023
Ответ длятогдалия
Я скажу, в Каліфорнії так, хочуть, і не тільки ці. При йшлося зробити, син в Хай скул 9 класс пішов в цьому році(
Напишіть будь-ласка про школу.
Ваш син гарно англійську знає? Чи важко було перестроїтись на їхнє викладання. Ви школу по рейтингу вибирали.
Дякую
МАМА НИКИТКИ-2• 07 февраля 2023
Ответ дляmurmurik
Нет, она сломалась на моем вопросе о правах.
Почему то ей стало смешно,
Може тому що питання смішне ви задали?
В Европі також наші права не постійні). Поблажки для українців сьогодні - то не норма зазвичай.
Щодо українських прав в Америці- в кожному штаті по різному. Від 3 до 6 місяців. ПДР також відрізняються, як і умови здачі водіння.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
Нет, нет такого право. И родители это не опекуны, а родители
Да кАнешна)))
Пологовий туризм давно існує. 50 тис і громадянство в дитини.
Просто Филя• 07 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Да кАнешна)))
Это делается для получения гражданства ребенком, но никаких привилегий родителям на нахождение на территории США не дает. Заканчивается срок, на который офицер на границе разрешил прибываете по тур визе и до побачення.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 февраля 2023
Ответ дляОткушу что там торчит
Вам зауважили щодо іншої частини вашого допису. Батьки дітей, народжених у штатах не мають ніяких підстав, а тим паче прав, для легального перебування, які б базувлися на основі громадянства дитини. Після досягнення дитиною 18 (чи 21, не пам´ятаю) років, при наявності прибутку і т.п. дитина може подати на воз´єднання.
Через 5 років Батькі мають право подаватись на громадянство.
Багато нюансів, але право мають. Так як легально і офіційно проживають в США.
Просто Филя• 07 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А 5 лет на каком основании они в стране находятся?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 февраля 2023
Ответ дляЧучело сосны
Ну передам нашим работникам которых сократили :))) так как производство стоит из за света , а генератор нет смысла покупать продукция золотая станет , кто ее купит .
Это в каком секторе есть работа ?
В аграрному, наприклад.
Повно роботи, тількі всі в офіс хочуть і зі старту оклади в 30 тис
МАМА НИКИТКИ-2• 07 февраля 2023
Ответ дляДама с собачкой
а какой уровень англ минимально необходим для эой работы? до какого вораста берут? сколько платят? налогами облагают?
Податки ви почнете платити після 183 днів перебування. І платити з усіх доходів, а не тількі з доходів в Америці.
Тим, хто збирається в США треба дуже добре подумати. Бо SSN видається на все життя. Закрити чи здати його неможливо. А резиденти США платять податки Америці незалежно від країни проживання. Там дуже складні умови доведення свого нерезидентів.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
Я так розумію, ви міграційний адвокат?
В мене 3 диві сім’ї з прикладами перед очима. Дітям від 6 до 9 років
МАМА НИКИТКИ-2• 07 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
Вам до міграційного адвокату.
Якщо ви не знаєте, то це не означає, що такого не існує.
Безліч сімей пройшли цей шлях. Ні в кого проблем не виникло.
Просто Филя• 07 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я так розумію, ви міграційний адвокат?
Да, работаю с иммиграционным адвокатом.
Вас ввели в заблуждение. У родителей детей, родившихся в США, нет оснований только по этой причине на прибываете в стране и тем более для получения ими гражданства.
Процедуру я выше описала. Совершеннолетний гражданин - петиция о воссоединении с родителем-после ее одобрения анкета на иммиграционную визу IR5 и собеседование.
Чтобы после рождения продолжать находится в стране 5 лет надо иметь другие основания, ребенок здесь не поможет.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
Да, работаю с иммиграционным адвокатом.
Свежо передание Да верится с трудом.
Мільйон способів як залишитись в США легально. Інвестиції, робоча віза, навчання.. та той же політичний прихисток.
десятки тисяч сімей пройшли цей шлях.
Міграційному адвокату і не знати про це.
А нашо міграційному адвокату робота в Україні? Я бачу ви і про Европу все знаєте, і про Україну, і про США))) мабуть клієнти розповідають 🤣
Просто Филя• 07 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Свежо передание Да верится с трудом.
десятки тисяч сімей пройшли цей шлях.
А причем здесь все эти способы, если речь конкретно о возможности родителей остаться в стране в случае если они родили ребенка?
Такой возможности на этом основании нет. Это все, что я хотела сказать в комментариях на эту тему)
МАМА НИКИТКИ-2• 07 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
Ще раз, розумні люди звертаються до міграційного адвокату, щоб визначити необхідний кейс
Просто Филя• 07 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну так не об этом вообще была речь. Почитайте весь диалог про роды в США. Здесь давали совет беременной: родите в США и будет право остаться до 18 лет. А не родите и подумайте, может вам на полит убежище податься, а может вы выдающаяся личность и т.д. И вы ведь тоже не об этом писали, а про пологовий туризм. А он уж точно никакого отношения к всевозможным способам задержаться в США отношения не имеет.
Если у семьи есть деньги на адвоката и основания для легализации в США, место рождения детей роли не играет.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
В народившій буде більше прав ніж зараз по u4u. Як про це імміграційний адвокат не знає, то хто ж знає більше)
І я ніде не писала, що по туристичній візі можна легально жити 5 років
Просто Филя• 07 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вы написали, что родители ребенка, родившегося в США, могут податься на гражданство через 5 лет. С чего вдруг? Через 5 лет право получить гражданство есть у обладателя гринкарты. Ее не выдают родителям ребенка, родившегося в США, на выписке из роддома.
У родившей никаких особых прав по части легализации после окончания программы U4U не будет. У ее ребенка, когда он будет совершеннолетним, будет право воссоединится с родителями.
Не понимаю, зачем этот бесполезный спор?)
МАМА НИКИТКИ-2• 07 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
Для міграційного адвоката ви якось дивно робите висновки. Я написала, що через 5 років легального проживання можна подаватись на громадянство.
І ще, як для міграційного адвоката в вас якісь безвпеляційні заяви, ніхто зе не знає як і що буде з легалізацією по u4u взагалі.
В мене 3 сім’ї мають громадянство США. Дітям від 6 до 9 років.
І, попереджуючи ваше питання, Да, мають саме громадянство
Просто Филя• 07 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
МАМА НИКИТКИ-2• 07 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
фото
І? Де там написано що громадянство в родзалі видають?
5 років легального проживання. Чи я щось інше написала?
Просто Филя• 07 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Мы ходим по кругу. Рождение ребенка не легализирует родителей автоматически. Об этом писал выше не один человек. Но вы зачем-то ввязались в спор. Поняли, что не правы. Но продолжаете спорить. Утро не задалось?)
Этот спор был исключительно о статусе родителей, родивших ребенка в США. Не о тех, у которых есть основания для полит убежища, не о тех у которых есть рабочая виза и т.д.
Если люди 5 лет имеют гринкарту, какая разница, есть ли у них дети, рождённые в США?)
Откушу что там торчит• 07 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не буде. Ви дуже сильно помиляєтеся.
Народженння дитини в США не дає її батькам ніяких негайних привілеїв. Вони не отримують ніякого спеціального статусу лише на цій підставі. Завершиться їх віза чи статус і їм доведеться поїхати, або залишитися нелегально і потім витратити тонни на адвокатів доводячи хардшип, часто намарне.
Уравнобешенная• 08 февраля 2023
Ответ дляразмахер
Я не по ю4ю заїхала, але тут багатьом допомагала хто заїхав.
Вашингтон. Ми знімаємо апарти за 2300 два бедрум, можна знайти і за 1600 і однушку за 1200
Моя машина 20 тис, про ілюзію дешевих машин в СШа забудьте, орієнтуйтесь від 10 тис. В нас штат один з високооплачуваних і мені тут подобається
Автор, вы в Сиэтле живете?
автор размахер • 08 февраля 2023
Ответ дляУравнобешенная
Автор, вы в Сиэтле живете?
Ні