Черепаха Тортила• 06 февраля 2023
Что делать, если маленькая форма ногтя?
Так обидно, если нет свободного края с которым неудобно, то ногти как у ребёнка 5 лет. Ещё и пальцы большие. Если делаю маникюр с покрытием и без длинны, то мне говорили « ногти младшеклассницы» мне 22 на секундочку. Что же делать? Как его удлинить? Или навсегда останутся вот так, ногти на кончиках пальцев? Или придётся ходить постоянно с длинной и мучаться? Печатать неудобно, на ноуте работать неудобно, грязь под ногти( мыло допустим) скапливается, царапаются.
Черепаха Тортила
• 06 февраля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
це Ваші?
майстра на шибеницю! руки у неї не з того місця
Цікаво, бо решта робіт в неї нічого) можу показати
Я тут с краю постою• 06 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
Перестала робити манікюр. Тому що некомфортно з ним( кутикулу всього місяць не прибирала) мрію про такі пальці/ нігті
ооо, таке довге ложе (особливо справа внизу) - велика рідкість. то генетика. і не мрійте. ставте собі реальні цілі і досягайте!
КоКоКоКоКоКо...• 06 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
З покриттям все одно нігті жахливої форми
А навіщо ці узори й наклейки вирви-око? Робіть однотонне
Черепаха Тортила
• 06 февраля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
В як це генетика. Це моя мрія, я ж вже операцію зробила щоб мати такі. В моєї подруги теж маленькі нігтики наче їй років 6. А в її мами велике ложе, красиве.
Вкаблучках• 06 февраля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
це Ваші?
Вот эти надо было показать😂
Черепаха Тортила
• 06 февраля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Да то новий рік був…
Вкаблучках• 06 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
Оля, не надо:)
Черепаха Тортила
• 06 февраля 2023
Ответ дляВкаблучках
Вот эти надо было показать😂
Це її старі робити, яким можливо вже декілька років
Вкаблучках• 06 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
Ну Оля) ну пожалуйста:)
Я тут с краю постою• 06 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
Я сама собі почала робити, то навпаки колошматитьсч росте, але я тільки почала вчитися
сходіть на курси класичного манікюру. не шелаків, а доглядового мпнікюру без покриття.
сама не навчитесь, вибачте за прямоту.
отой Ваш червоний з малюнками манікюр робила ’майстриня’, що не розуміється на коректному догляді, навіть якщо вона добре фарбує ;)
навіть підкоригувати форму шириною мазка не здатна :((
сама не навчитесь, вибачте за прямоту.
Черепаха Тортила
• 06 февраля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
сама не навчитесь, вибачте за прямоту.
А скільки коштує такий курс?
Я тут с краю постою• 06 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
А скільки коштує такий курс?
ото почнете моніторити почім курси недалеко від дому, і йдіть на найдорожчі! і найдовші
Черепаха Тортила
• 06 февраля 2023
Ответ дляВкаблучках
А те, что на фото автора, могли бы быть такими
Ну не знаю. Генетика може не та і правда. Але ж..
Покращена• 06 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
Зробіть у гарного майстра хоч кілька раз і побачите.
Анка-пулемётчица• 06 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
Воно і видно. Бо манікюр це і є доглянутість( чистота, однакова довжина і форма нігтів), а не нарощування і шеллак.
Я тут с краю постою• 06 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
фото
знов ті ж помилки.
норм після її покриття виглядають лише ідеальні від природи!
синій стілет-атас!! ховайся
френч-рятуйте, матірбожа
мигдаль омбре-недомигдаль переовал
...
все, мовчу, бо без сліз важко дивитись, застилає :)))
синій стілет-атас!! ховайся
френч-рятуйте, матірбожа
мигдаль омбре-недомигдаль переовал
...
Черепаха Тортила
• 06 февраля 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
Мотивація пропала, бо кращк майже не стає) через форму. І чоловік мій вгазалі ніколи не помічав новий манікюр.
Черепаха Тортила
• 06 февраля 2023
Ответ дляПокращена
Я робила у різних. Нічого сверх. Маленька квадратна форма , Да і все. А в рік 5 тисяч + гривень викидати, не хочеться, бо не подобаються свої нігті без довжини, « пальці младшекланиці» сказали мені коли зробила манікюр без довжини) бо маленькі нігтики
Черепаха Тортила
• 06 февраля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
знов ті ж помилки.
синій стілет-атас!! ховайся
френч-рятуйте, матірбожа
мигдаль омбре-недомигдаль переовал
...
синій стілет-атас!! ховайся
френч-рятуйте, матірбожа
мигдаль омбре-недомигдаль переовал
...
Нічого собі. А її у нас так хвалять.
Я тут с краю постою• 06 февраля 2023
Ответ дляЭкспертиза
У меня тоже маленькая ногтевая пластина и руки тоже)))) но живу
о, отличное фото! рабочие руки. я тоже не люблю перчатки.
прекрасный реальный пример!!!
указательный делайте грамулечку короче, плз. а безымянный квадратнее.
прекрасный реальный пример!!!
Я тут с краю постою• 06 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
Нічого собі. А її у нас так хвалять.
якщо це найкраща майстриня, то гарніше ходити БЕЗ покриття.
Вашим нігтям так точно без неї красивіше ;)
Кредитная• 06 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
Купила все шоб самой вчитися робити собі манікюр, але в носці не подобається. Замітила як тут у всіх ложе гарне велике, і без довжини, а в мене без довжини маленькі квадратики.
Ой, які гарненькі у Вас нігтики, правда. Ще всю тему не читала ось тільки до фото дійшла. Ну придумали собі проблему...
Вкаблучках• 06 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
А фото только одно у вас с маникюром, вон то с красным и украшениями?:)
Может еще остались?