Черепаха Тортила• 06 февраля 2023

Что делать, если маленькая форма ногтя?

Так обидно, если нет свободного края с которым неудобно, то ногти как у ребёнка 5 лет. Ещё и пальцы большие. Если делаю маникюр с покрытием и без длинны, то мне говорили « ногти младшеклассницы» мне 22 на секундочку. Что же делать? Как его удлинить? Или навсегда останутся вот так, ногти на кончиках пальцев? Или придётся ходить постоянно с длинной и мучаться? Печатать неудобно, на ноуте работать неудобно, грязь под ногти( мыло допустим) скапливается, царапаются.
язззззь!!!• 06 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
Робила, але все одно , коли довжина то наче воно заважає, хочется зрізати.
нарощування арочне, будете в захваті
автор Черепаха Тортила • 06 февраля 2023
Ответ дляВкаблучках
А фото только одно у вас с маникюром, вон то с красным и украшениями?:)
Может еще остались?
Не остались, я не фоткаю свои ногти, потому что ненавижу их форму :) делала маникюр для мужа, и на работу в офис. Сейчас удалённо работаю, очень удобно без этого, очень. Но выглядит плохо…. Потому что маленькое ложе.
Я тут с краю постою• 06 февраля 2023
Автор, Ви бачили світовий тренд манікюру цього року? подивіться пані Бібер
віднайдіть серед массмаркету щось схоже і несіть красу в масси, Вашому містечку це точно піде на користь!
Ответ дляКредитная
Ой, які гарненькі у Вас нігтики, правда. Ще всю тему не читала ось тільки до фото дійшла. Ну придумали собі проблему...
Дякую, але все одно мрію про такі. Цікаво, але людям все одно на чужі нігті. Я ніколи не помічаю якої форми нігті у інших. Тут чисто для себе
LIANA171185• 06 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
З покриттям все одно нігті жахливої форми
Это ваши руки и ваши ногти?
Если да,то тут все круто,как по мне.Не надо вам ничего никуда удлинять.Классная и длина,и форма.
Главный котик• 07 февраля 2023
я 56 год живу с похожими)
язззззь!!!• 07 февраля 2023
ну по перше вам такі лопати намалювала та майстриня, що її вбит

сходіть на арочне моделювання, з подовженням нігтьгово ложа, це така техніка де Ваш ніготь беде перекритий непрозорим гелем з подовженням на форм, а кінчик іншого кольору, плюс вільний край зажатий і вигнутий аркою, і не буде виглядати широко, тому ніготь виглядатиме дуже охайно. На коротких так не зробити, тому трошки подовжені мають бути, хоч квадрат хоч овал

дивіться саму техніку і читайте
Кредитная• 07 февраля 2023
Ответ дляязззззь!!!

дивіться саму техніку і читайте
Підтримаю. І знаєте, після того, як проносите з рік довжину хоч невелику, нігтьове ложе підросте. Не так, як на фото, що Ви мрієте. Нащо мріяти про нереальне, якісь дитячі відповіді і думки, якщо чесно...
Але і правда, що природньо так буває, коли пластина весь час під вагою покриття, то розростається гіпоніхій на вільному краї навіть на 1 мм над вільним краєм, над пучкою. Багато випадків, коли пластина змінює свій вигляд саме під покриттям. І тонкіше стає, скручується в арку, після апаратної чистки віліки стають оформленіше і от гіпоніхій наростає, щоб тримати довжину і покриття.
Кредитная• 07 февраля 2023
Я зависла на фотках викладного френчу, які різні роботи є і скільки то роботи!