Куда_бежать• 10 марта в 09:27
Прибирання на роботі - норма?
Вітаю, дівчата.
Така ситуація: другий день на новій роботі в офісі, і колега сказала, що вони прибирають по черзі в кабінеті і кухні (замітають, миють підлогу, поверхні).
Я спитала:чому компанія не може найняти прибиральницю?
Всі знизують плечима. Кажуть,що можна самим скидатися на прибиральницю в кабінеті, але в кухні доведеться все одно нам прибирати, бо всі проти чогось туди прибиральницю наймати.
Я ось думаю, це норма?
На співбесіді, і вчора в перший робочий день мені ніхто цього не сказав.
В мене прямо якийсь принцип, я не хочу прямо вже цю роботу із за цього.
Я ось думаю, це норма?
БезПаспортаНеПродаю• 10 марта в 10:58
Ответ дляКуда_бежать
Саме в мене 35 тис, Київ. Але тут у всіх 45+ зарплата.
По своїй спеціальності я +- на таку ж в принципі за тиждень -два знайду. Єдине, що мені тут подобається - колеги ніби добрі, та 20 хвилин від дому, що по міркам міста дуже великий плюс
о ні. це дуже мало. я ось звільняюсь з 35 тис. і точно би не мила підлоги. Це бред. Теж Київ. Для києва це пшик.
Грабля• 10 марта в 10:59
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
яка зп? я вважаю,що це червоний прапор. Якщо компанія економить на прибиральниці,то що буде далі? То там і копійки не вигризеш.Буде економити на всьому. я б не йшла. По суті, у вас це в посадових не прописано.Я б не прибирала. Це що за прикол? ще на роботі я підлогу не мила)))))нонсенс. У нас колись на колишній роботі півроку не було прибиральниці. лише сміття виносили. дівчата мили раз у місяць.Я зразу сказала,що мити нічого не буду.і не мила.
Если какой-то форс-мажор, насобирался мусор, уборщица заболела - у нас мальчики-сотрудники выносили мусор. Мы с девочками пару раз выносили. Без проблем. Ну заболела уборщица, ушла в отпуск, бывает. Все мы люди, выручим.
Но чтобы тебе на работе сказали прямым текстом драять кабинет, и все остальное - вот я с таким столкнулась недавно, однажды только. Не согласилась на такое.
БезПаспортаНеПродаю• 10 марта в 11:01
Ответ дляГрабля
як поставиш зразу так і буде. вони економлять,а самі мають величезні зп. якби ніхто не мив і був срач-знайшли б прибиральницю.а так...дівки дурні миють..а керівник на мальдіви ганяє і сміється з дурепал
Грабля• 10 марта в 11:01
Ответ дляКуда_бежать
Вот это вот и подкупает часто. Рядом с домом, коллектив вроде нормальный.... Но начальство прогибает же.
БезПаспортаНеПродаю• 10 марта в 11:02
Ответ дляГрабля
у меня тоже рядом с домом. и что? сейчас важны деньги.
Грабля• 10 марта в 11:02
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Вы правы.
ЛюблюДевчонок• 10 марта в 11:05
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Уборщицы получают минималку. 10 тыс грн для предприятия это пыль. На канцтовары в месяц больше уходит (там где и это не скинули на сотрудников, конечно же).
Да и не выгодно, повторюсь, платить зарплату специалиста за работу уборщицы.
Бухгалтер не вовремя сдала отчёт, потому что была ее очередь убирать кухню. Ну это даже звучит анекдотично
Moon shine• 10 марта в 11:05
Все просто.Є ставка прибиральниці і є особа, але вона чиясь протеже (жінка,мама). Дурні дівчата миють, а зп йде в кишеню комусь. Це 100%.Не мила б. Так було колись в мого батька - охоронця. По факту було 3 особи,а за документами 5. Ставки ділили між собою головний бухгалтер і керівник.
Шалена красуня• 10 марта в 11:11
Ответ дляКуда_бежать
Мені сказали , що є прибиральниця у приміщенні. Вона прибирає коридор і туалет.
Папір та рідке мило висить біля виходу з кабінету. Треба брати коли йдеш в туалет 🫣 (вибачте за подробиці).
І туалет стрьомноватий
Нік вам в тему.
Біжіть звідти!!!
Куда_бежать
• 10 марта в 11:11
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
В мене не супер рідка професія, і я тільки в кінці минулого року переїхала з іншого міста. Вже спробувала себе на іншій роботі , але дуже багато часу займала дорога і керівництво так собі ставило задачі.
35 на початок це норм для мене. Але з перспективою подальшого росту, звичайно.
ЛюблюДевчонок• 10 марта в 11:12
Ответ дляКуда_бежать
Неофициальная з/п?
БезПаспортаНеПродаю• 10 марта в 11:12
Ответ дляКуда_бежать
Я теж звичайний філолог. Вчителька укр.мови в минулому. Йду з посади редактора. Зп офіційна, але знайшла в 2 р більшу. Офіційну)))) Бо почали нагліти і багато вимагати.
Своего не предлагать• 10 марта в 11:12
Ответ дляКонФФетОшка
В какой школе? У нас уборщица класс мыла
В 90 рокі ф початок 00 прибиральниці мили твльки коридори у нас
Шалена красуня• 10 марта в 11:13
Ответ дляКуда_бежать
Та ні, не дуже і мала зп.
Київ. Тут у всіх зп 1000+ дол, в мене обов´язки частково з кадрами і бухгалтерією пов´язана, я бачила вчора порядок зарплат тут. Чому і здивувалася, що не можуть прибиральницю найняти.
То у вас є доступ до штатки.
Дивіться є штатна одиниця прибиральниці?
ЛюблюДевчонок• 10 марта в 11:13
Ответ дляСвоего не предлагать
Я думаю мыли они и классы. Потому что то как мы, школьники, убирали, нормальной уборкой не назовешь.
Шалена красуня• 10 марта в 11:15
Ответ дляЛюблюДевчонок
А як брудну воду з відра через вікна виливали?
І на нижніх поверхах завжди заляпані вікна були.
Грабля• 10 марта в 11:16
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Так и есть. Но находятся же дуры, которые согласны на это. И начинают злиться на остальных, которые не согласны. Это называется ’коллектив сам друг друга натравит’.
Куда_бежать
• 10 марта в 11:17
Ответ дляШалена красуня
То у вас є доступ до штатки.
На нашій фірмі ні, але тут 5 фірм, доступу до інших в мене немає
Грабля• 10 марта в 11:19
Ответ дляMoon shine
Да! Но я ж говорю, что находятся безмозглые дуры- коллеги, которые подбивают на это друг друга и гнобят друг друга за отказ. То есть они согласны, ты не согласна, значит ты враг коллектива. А кто-то себе в карман кладет зарплату. Так оно и есть.
Мизимец• 10 марта в 11:19
Ответ дляКуда_бежать
І ще, чомусь прибирання розподілили тільки на жінок. Чоловіки не прибирають
Туалети теж мити потрібно? І за чоловіками?
БезПаспортаНеПродаю• 10 марта в 11:19
Ответ дляГрабля
На таку роботу не варто влаштовуватися. Свої ж з´їдять.Бо ти не хочеш мити підлогу.
ЛюблюДевчонок• 10 марта в 11:21
Ответ дляГрабля
Да, так оно и будет если автор, откажется. Не пройдет испытательный срок.
Грабля• 10 марта в 11:22
Ответ дляЛюблюДевчонок
Отож. Поэтому либо ставить себя изначально как надо (и перед коллегами тоже заодно) либо уходить. Но раз автора это уже возмутило (и это хорошо), значит ей такое не подходит. Если коллегам нормально - пусть убирают.
Грабля• 10 марта в 11:25
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Да.
ГЛЮкоза• 10 марта в 11:27
У нас уборщица моет окна, пол и туалет. Почти в каждом кабинете есть холодильник, микроволновка и т.д, убирают сами, отдельной комнаты где все бы ели - нет. На своем столе я убираю сама. Канцтовары свои, бумагу только выдают и раз в пару лет папки, скобы..
Шалена красуня• 10 марта в 11:28
Ответ дляКуда_бежать
Ну значить у вас 2 варіанти: 1. Якщо робота подобається і йти з неї не хочете, домовляйтеся з тою прибиральницею, що прибирає коридор. 2. Біжіть звідти.
Янгол в камуфляжі• 10 марта в 11:31
Ответ дляНе против
Я про ручки (к примеру). Не органайзеры. Но часто, сама организовываешь своё рабочее место.
Вы серьезно? У меня 27 лет бухгалтерского стажа, ни на одной работе я не покупала канцтовары! И если бы мне предложили, я бы уже искала пути отступления из этой конторы) даже в самых ’бедных’ местах канцтовары закупал работодатель.
Грабля• 10 марта в 11:33
Ответ дляКуда_бежать
Та ні, не дуже і мала зп.
Я думаю что при таком раскладе уборщица теоретически есть. По бумагам. И ее зарплату кто-то получает. А мыть заставят Вас. Думайте нужно ли Вам это. Я ушла.