Мафиозная• 07 февраля 2023

Горить жопа з багатих волонтерів, які їздять відпочивати з мужами до ЕС

І пишуть потім такі «треба бути дорослим і приймати відповідальність». Та ...б! Як оце не злитися?
Котенок аки рысь• 07 февраля 2023
А Вам что до этого? Ездят молодцы

Уты-фрутик• 07 февраля 2023
А можна менше емоцій, і більше зрозумілого тексту. Хто, де, коли, що?
Санта Барбара• 07 февраля 2023
100500 тема для срача
автор Мафиозная • 07 февраля 2023
Ответ дляКотенок аки рысь
А Вам что до этого? Ездят молодцы
Кто-то может ездить, отдохнуть, восстановиться, и работать дальше продуктивно, а я не могу, не пускают
Вероятненько• 07 февраля 2023
От дивлюсь putivlenko. Також чоловік здоровий лоб і їздять по закордонах. Типу волонтер
Bonya_A• 07 февраля 2023
Ответ дляМафиозная
Чому ви не можете?
Котенок аки рысь• 07 февраля 2023
Ответ дляМафиозная
Кто Вас не отпускает?

автор Мафиозная • 07 февраля 2023
Ответ дляУты-фрутик
Хто — багаті серед багаих
Де — в Україні, їздять типу машину пригнати, а потім просто так, або типу по роботі турами їздять.
Коли — у той час, коли кордони для простих смертних закриті.
Що — Тишенко, наприклад.
Кинг-Конгша• 07 февраля 2023
Зависть плохое чувство p.s не волонтерша и никуда со своим зарубеж не езжу сейчас
автор Мафиозная • 07 февраля 2023
Ответ дляBonya_A
Чому ви не можете?
Чому я не можу зі своїм чоловіком закордон поїхати? Так війна, закрили кордони.
Слоник-тоник• 07 февраля 2023
Ответ дляМафиозная
Вы мужчина?
Поедете в Буковель смените обстановку, мы ездили недавно шикарно отдохнули
автор Мафиозная • 07 февраля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Мене розриває з середини
Пожмаковна• 07 февраля 2023
Если за свои пусть ездят, а вот знакомые радостно рассказывали как они в Днепре жили и за счёт волонтеров питались , здоровые при деньгах женщины и мужчины спокойно питались гуманитарной, а не отправляли дальше на Восток
Домовенок Кузя• 07 февраля 2023
Мій спосіб уникати негативних емоцій - і це не заздрість, а елементарне нерозуміння та гидливість- просто розуміти, що моя совість чиста.
А оці нечисті на руку нехай живуть - раз наше суспільство лояльне до такого явища(

Он в темі вже жаби квакають про заздрість
Bonya_A• 07 февраля 2023
Ответ дляМафиозная
Ви написали- а я не можу. Думала мова саме про вас
Кинг-Конгша• 07 февраля 2023
Ответ дляМафиозная
Мене розриває з середини
А толку? Меньше думайте об этом. Сьездите куда-то по Украине отдохнуть
Котенок аки рысь• 07 февраля 2023
Ответ дляМафиозная
Кто хочет находит возможность, а не исходят завистью. Противно читать
Слоник-тоник• 07 февраля 2023
Ответ дляМафиозная
А ковид как вы пережили? Тоже все границы были закрыты.
Домовенок Кузя• 07 февраля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
До чого тут заздрість
А елементарна порядність має бути ? Чи все купується - продається?

Питання в нікуди

Фекла Персиковна• 07 февраля 2023
А покажіть. Хто? Бо це типу якось дивно виглядає. Ваша тема
автор Мафиозная • 07 февраля 2023
Ответ дляBonya_A
Я не можу так як вони, з чоловіком. Одна я не впораюсь з дитиною тай чоловіка не хочу залишати, він дуже вигорів на роботі.
Кинг-Конгша• 07 февраля 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
До чого тут заздрість

Питання в нікуди
Не вижу смысла думать автору о том, что она изменить не может. Пусть ищет радость в другом, в чем может сейчас
Уты-фрутик• 07 февраля 2023
Ответ дляМафиозная
Хто — багаті серед багаих
Що — Тишенко, наприклад.
Ну знов мух і котлети намішали. Скинете емоції і вас попустить
Слоник-тоник• 07 февраля 2023
Ответ дляМафиозная
ой, бля... очередная тема для срача. Если сильно выгорел, то можно найти способ отвлечься и отдохнуть без заграницы . Но у вас же другая задача, да автор?
Kidstaff Bot• 07 февраля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
mamarama• 07 февраля 2023
В чем вопрос?
В коррумпированной стране законы не соблюдаются?
Это новость?
KatrinkaSh• 07 февраля 2023
Ха, чоловіка з усіма дозволами тупо на кордоні не випустили. Великий державний контракт в Інституту з організацією з США, він науковець, професор.
І що, прикордонники без пояснень, держава неотримає багато тис.уе. І кому добре... Недосконала система і не думаючі люди. Все...
автор УгничТоня • 07 февраля 2023
Ответ дляСлоник-тоник
В ковід 2020 їздили до Турції з грудною дитиною, всі тести робили. Потім довго я не мала сил, відмовляла чоловіку у спільному відпочинку закордоном, і тепер корю себе що не поїхали
Юся шопоголик• 07 февраля 2023
Якою мовою ви пишете?
Чому мужи а не чоловіки
Жопа- дупа)
Вчіть мову!)
Zelenkа• 07 февраля 2023
Автор, як там Іспанія?)) Ой, зняли анонімів, невдобно вийшло