ЛюбимаЯНЬ• 07 февраля 2023
Взуття на широку ногу
Потрібні нові черевики, але нога середньої повноти, навіть більше до широкої. Буду вдячна за рекомендації фірм або сайтів)
Ацетилсалициловая кислота• 07 февраля 2023
Рикер точно на широкую ногу. А так конечно надо ходить и менять.
ЛюбимаЯНЬ
• 07 февраля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
З мірять проблема, бажано онлайн
ФруктЕщеТот• 07 февраля 2023
Дивлячись, що потрібно. В мене гу дуууже широка нога, tuto vzuto, рикер.
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
З мірять проблема, бажано онлайн
Я обычно нахожу что нравится онлайн,бронирую,если надо и иду мерить.
ЛюбимаЯНЬ
• 07 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Дякую, зимові черевики, я ще й з ортопедичною устілкою ходжу, тому потрібно щоб все влізло)
НетЕщеНаверное• 07 февраля 2023
Комфортно ножкам в Ecco, Tamaris, Riker. Про Geox скажу , что не всегда комфортная обувь. Были мокасины, так натерла ноги, что в сторону этого бренда давно не смотрю.