Мечты сбываются• 07 февраля 2023

Грустно от того, что люди очень мало читают...

Оченьценная• 07 февраля 2023
Ответ для Sveety
Перестала читать, когда начала аудиокниги слушать . Онлайн, правда, покупать пока не решаюсь. Красота, делаешь свои дела, а тебе профессионально, хорошо поставленным голосом читают:).
А я на слух не сприймаю майже.
Особливо якщо я читаю вголос.

Гомосноб• 07 февраля 2023
Ответ дляОченьценная
Дивно.
Моя мама працює бібліотекарем з 1973 року.
Й досі любить читати.
А я працювала з такими, як Ваша мама. Сидять і читають цілими днями.
На комп’ютері працювати не вміють. Ведення документації перекладають на молодше покоління. Масові заходи проводити не збираються.
Бабушка Бетман• 07 февраля 2023
Автор накидав книжок на вентилятор і мовчить
Оченьценная• 07 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Почему? Мне нравится с нечитающими/малочитающими людьми общаться. Они, обычно, больше смотрят фильмы, сериалы, слушают подкасты и т.д. Всегда есть что обсудить, провести параллели.
Меня только печалит отсутствие полноценной укр.площадки. На ЛЛ я понятное дело уже не пойду, на Гудридсе немного не тот вайб. Хочется чего-нибудь адекватного, комфортного и желательно нашего.
Українською букнет.
Багато книжок безкоштовно, платні приблизно 30-60 грн за книжку.
ЕлькиПальки• 07 февраля 2023
Муж читает в телефоне закаченные книги постоянно, меня уже это бесит, нафиг тогда семья, с дочкой хотя бы поиграл во что-то, нет, блин, читает и читает
Tammy21• 07 февраля 2023
Ответ дляОченьценная
Українською букнет.
Я трошки не про це) Де взяти книжки я знаю, хотілося б мати саме площадку+форум. Як той же ЛЛ та Гудридс тільки без русні та Амазон)
Контрольница• 07 февраля 2023
Я раньше наверное до лет 20, миллион книг прочла. Сейчас 15 лет не могу читать вообще , прям не хватает терпения.
Оченьценная• 07 февраля 2023
Ответ дляГомосноб
Моя читала раніше лише ввечері, вдома.
На комп´ютері лише гуглити вміє.
Але у бібліотеці комп´ютера й немає.
Раніше у них був ляльковий театр, робили для дітей вистави.
А зараз домовитися з вчителем, щоб привели на бібліотечний урок, майже неможливо.
За рік 1-2 уроки вона проводить.
І у тій бібліотеці, де зараз працює, фонд не оновлювався років 20. У пристойному стані лише те, що дарують читачі.
От зараз вона на роботі теж читає.
За день не більше 10 дітей заходить.
Яка документація? Зараз у неї мінімум звітності. Приймати нічого, старе все списане, фонд приблизно 10 тисяч, смішно.
Раніше фонд був більше 300 тисяч (до пенсії, інша бібліотека), виписували журнали й газети. Там було багато роботи.
ПМСница• 07 февраля 2023
читають, чому ні, я дуже люблю читати, чоловік також, дочка. Донька, 7 років, тотзаписала в бібліотеку, бо книжки не має вже куди складати. В бібліотеці дуже гарна підбірка, у тому рахунку сучасних книжок, зараз читає серію Джуді Муді. А я перечитую новели Стефаника, подобались у школі, а тут була у грудні в Ашані, а там акція була на збірник Стефаника, купила одразу.
На роботі ьакож часто обговорюємо, хтотщо цікавого читав з художньої та бізнес літератури.

Оченьценная• 07 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Тоді не знаю :(
Не раскрытый парашют• 07 февраля 2023
Ответ дляОченьценная
Хто що любить.
Я зараз читаю фентезі.
Я тоже читаю фэнтези. Не думаю, что автор сочтет это достойным чтением.
Классическая литература мне надоела уже годам к 25 очень активного чтения.
Стетоскопуло• 07 февраля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Моему б читать, а он в тикитоках сидит, печаль
Мама фифти цента• 07 февраля 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
Отчего люди мало читают? Почему люди не читают так, как чтицы? Знаете, мне иногда кажется, что я чтица. Вот сижу я в кресле и так и тянет читать. Вот так бы разбежалась, схватила книжку с полки и почитала!
Оченьценная• 07 февраля 2023
Ответ дляНе раскрытый парашют
Дивлячись що називати класикою.
Комедії Шекспіра, наприклад, мені подобаються.
Моем і Ремарк занадто життєво пишуть про неприємні речі, їх не перечитуватиму, емоціїї лише негативні отримала.
Не раскрытый парашют• 07 февраля 2023
Ответ дляОченьценная
Дивлячись що називати класикою.
Обычная классическая литература (англичане, американцы, французы, русские, украинцы, которые входят в школьные программы и всяческие рейтинги)
Да, мне тоже классика не дала чего-то жизнеутверждающего. Везде трагедии и беспросветная тоска.
Я - сторонник хеппи-энда.
Оченьценная• 07 февраля 2023
Ответ дляНе раскрытый парашют
Я - сторонник хеппи-энда.
І я люблю хеппі-енд. Горя і у звичайному житті досить.
Тому з класики або фантастику, або детективи ще можу перечитати.