Единорог помог• 08 февраля 2023
Кому видаляли грижу хребта? Ви оформлювали інвалідність?
У вересні мені зробили термінову операцію. У мене була секвестрована міжхребцева грижа з краніальною міграцією. Мене скрутило навпіл і відняло ногу. Операція пройшла успішно. Сильний біль минув і нога ходить, правда трохи шльопає. Три місяці я була на лікарняному. Лікар сказав, що інвалідність мені не потрібна. АЛЕ : я не можу нахилятися ні вперед ні в сторони, я не можу сама взутися, періодично болить в місці операції, мені важко висідіти 8 годин на роботі. Мені доводиться вставати і працювати стоя. Тобто, моє життя вже не буде нормальним. Чи маю я право оформити групу? Щоб хоча б мені не робили зауважень на роботі, шо я гуляю коридором пів дня через те, що мені боляче довго сидіти...
Пожмаковна• 08 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
завтра ще піду до сімейного. але травматолог сказав, що група мені не положена
Моей знакомой травматолог тоже говорила такое (но у нее другой диагноз). В итоге комиссия с первого раза дала не 3 группу, на которую она рассчитывала, а вторую.
Думаю, что та врачиха решила сгустить краски, а потом ’помочь’ за деньги))
Единорог помог
• 08 февраля 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
думаю, все индивидуально. даже сотрясение мозга у кого-то потом не чувствуется, а кому-то аукается головными болями. про инсульты тоже была недавно тема.
операция - всегда риск. кому-то помогает на 100%, а у кого-то побочки вылезают.
знакомая оперировалась с грыжей лет в 30 - год точно с палочкой ходила после этого. не знаю, как сейчас.
от я теж хочу паличку взяти іноді. бо буває важко. нога іноді погано слухається. допомагає корсет. але ж в ньому не можна бути постійно
ШобВам_КакНам• 08 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
просто я в колективі не можу нічого робити. всі носили макулатуру - я стояла, пішли на прибирання двору - я стояла, бо нахилятися не можу. навіть чайника повного не можу донести, бо боляче стає. і всі на мене дивляться косо, а була б у мене група, то може б люди трохи терпиміше відносилися....
попробуйте узнать другое мнение. травматолог же не один на свете. к тому же еще есть невропатологи.
Единорог помог
• 08 февраля 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
так дякую вирішила зайнятися цим питанням. бо йшла на роботу і розвязався шнурок. так і йшла бо нахилитися і завязати його я не можу. в мене спина наче колом стоїть. вдома діти зашнуровують
Единорог помог
• 08 февраля 2023
Ответ дляПожмаковна
я теж жалкую що послухала її. а тепер може вже пізно
ШобВам_КакНам• 08 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
а обувь обычную носите, не ортопед-ю?
Я_не_аноним_100%• 08 февраля 2023
Ответ дляАнгелочек с рожками
Дякую
В мене теж така(
Підкажіть,будь-ласка,а які у вас були болі?
Що заважало жити до операції?
В мене теж така(
Що заважало жити до операції?
спочатку була 2 роки протрузія. кожні півроку лікарняні і уколи. боліла спина. але ж з протрузіями не роблять операцію. і раптом мене скрутило.віддавало в ногу.оніміли пальці ноги,вночі не могла повернутися. жила на Лотрексі. через 3 дні пішла на МРТ.Грижа секвестрована. Невропатолог сказала оперуватися. 15 вересня я взнала и 15 жовтня мене вже прооперували. на роботу вийшла 2 січня.
Единорог помог
• 08 февраля 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
а обувь обычную носите, не ортопед-ю?
ні звичайну. мені взагалі ніяких рекомендацій не дали, крім того, що не піднімати більше 1 кг
Ангелочек с рожками• 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Дякую за відповідь
В мене ще пекучі та жгучі болі,окрім тих що у вас були
Теж живу,як інвалід((
Я_не_аноним_100%• 08 февраля 2023
Ответ дляАнгелочек с рожками
Дякую за відповідь
Теж живу,як інвалід((
чого чекаєте??
Ответ дляЕдинорог помог
так ви праві. можливо і пізно. я рік терпіла сильні болі, поки вже в одну ніч не прийшлося викликати швидку, щоб знеболили...
Це відмазка нейрохірурга. Ще одна така відмазка - не проводили правильно реабілітацію. Більшість таких операцій є невдалими, тому що це грубе втручання у хребет, його дестабілізація, можливе пошкодження міжпозвонкових дисків. Їх бояться робити навіть за кордоном. Але зараз вам потрібна дуже ретельна реабілітація, правильний способ життя, читайте і розбирайтеся в усьому самі. І якщо біль не проходить, то може , його причина в іншому (наприклад, міофсціальному синдромі), або є рецидив.
БезПаспортаНеПродаю• 08 февраля 2023
Робили таку операцію дядькові і кумі. Ніхто не оформляв інвалідність.
Ответ дляЕдинорог помог
В корсеті не можна ходити постійно, лише при нагрузках - якщо пораєтеся у хаті, їдете в транспорті, інакше мязи розслаблюються.
Ашотакоя• 08 февраля 2023
Ви якось дуже плекаєте свій стан. Так, інвалідність не дають просто після операції тому що у вас болі і важко нахилятись. Для цього мають бути певні показання і якби вони у вас були, ви б про це знали і лікар тим паче.
По-друге, часто бувають рецидиви або видалили лише секвестр і не всю грижу. Взагалі-то після операції потрібне повторне МРТ через деякий час.
І періодичні болі можуть довго зберігатись і оніміння ноги повертатись, так буває.
Вам потрібно радитись з неврологом або нейрохірургом щодо укріплення м´язового корсету і вправ, коли і які вам можна починати робити. Плавання, а не думати про інвалідність.
Ангелочек с рожками• 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
чого чекаєте??
Немає коштів((
Поки так...
Із-за цієї грижі немає нормальної роботи,тому що нахилятися,носити важке,сидіти довго або стояти не можу(
Багато чого не можу робити по дому повноцінно
Але роблю звісно
Розлучення з чоловіком в минулому році і залишилась одна
49 років мені
Грижа зв´-явилась після того,як впала на льоду в 2019 році
Поки так...
Але роблю звісно
49 років мені
Я_не_аноним_100%• 08 февраля 2023
Ответ дляАнгелочек с рожками
Немає коштів((
Поки так...
Але роблю звісно
49 років мені
Поки так...
Але роблю звісно
49 років мені
носити важке і я не можу.3 кг максимум.
Единорог помог
• 08 февраля 2023
Ответ дляАшотакоя
як плекаю? якщо спина не гнеться, то через силу її гнуть? я не жалію себе, я працюю з ранку до ночі але вечорами я плачу, бо під вечір моя спина стає кам´янна. мені треба допомога, щоб взутися. я не хочу ніякої вигоди, крім того, щоб у мене був документ, що я не можу все робити на рівні з іншими і все
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
знаєте. я ходила до нейрохірурга, він сказав що операцію ще рано робити, що це крайня міра вже. я ще рік жила на уколах, а потім все сталося(((
моєму чоловіку теж так само лікар сказав, що рано робити. чоловіку 44 роки, часто німіє нога, але прям сильного нестерпного болю немає
Ашотакоя• 08 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
І від документу буде менше спина боліти і взутися зможете? Ви і так можете не все робити на рівні з іншими. Повторюю, вам потрібно повторне МРТ, щоб бачити стан і реабілітація під наглядом лікаря, яка включає широке коло заходів і фіз. вправи в тому числі. Ну це звісно, якщо вас турбує ваш стан і ви хочете позбавитись болю, а не просто отримати довідку про інвалідність. І вам же відповіли, що з вашим діагнозом інвалідність не дають. Що ви хочете почути? Якщо ж вам потрібна інвалідність, то дізнайтесь який має бути діагноз.
Мурзилка• 08 февраля 2023
Мне делали , при том ситуация была точно такая же как у вас . Ничего не оформляла , но соглашусь с вами , работники мы теперь никудышние 😢
Единорог помог
• 08 февраля 2023
Ответ дляАшотакоя
моя спина вже буде боліти завжди, тому що такі втручання безслідно не проходять. тому на цей час мені потрібне саме документ, щоб мене не займали. бо дійшло до того, що скоро заставлять окопи копати...
natalyabuyukli1983• 08 февраля 2023
Ответ дляАнгелочек с рожками
Немає коштів((
Поки так...
Але роблю звісно
49 років мені
Поки так...
Але роблю звісно
49 років мені
Моєму чоловіку видаляли грижу в інституті нейрохірургії безкоштовно!В Ужгороді, в травні минулого року,4 тис.в касу і все,ні ліків,нічого не потрібно! Дзвоніть,дізнавайтесь,здоров´я!
natalyabuyukli1983• 08 февраля 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
а такие операции делают бесплатно? просто непонятно про невчасно звернулися - может, люди копили на это деньги?
Делают бесплатно, в Ужгороде,интитут нейрохирургии, мужу делали в мае прошлого года, 4 тыс. В кассу как блонотворительность и даже лекарства не нужны
Ангелочек с рожками• 08 февраля 2023
Ответ дляnatalyabuyukli1983
Щиро дякую за інформацію!
Вам всіх благ!
natalyabuyukli1983• 08 февраля 2023
Ответ дляАнгелочек с рожками
А який лікар оперував?
Дякую
Лікар Гаврилов оперував,але там є Смоланка професор і директор,там всі лікарі,думаю,хороші