Единорог помог• 08 февраля 2023

Кому видаляли грижу хребта? Ви оформлювали інвалідність?

У вересні мені зробили термінову операцію. У мене була секвестрована міжхребцева грижа з краніальною міграцією. Мене скрутило навпіл і відняло ногу. Операція пройшла успішно. Сильний біль минув і нога ходить, правда трохи шльопає. Три місяці я була на лікарняному. Лікар сказав, що інвалідність мені не потрібна. АЛЕ : я не можу нахилятися ні вперед ні в сторони, я не можу сама взутися, періодично болить в місці операції, мені важко висідіти 8 годин на роботі. Мені доводиться вставати і працювати стоя. Тобто, моє життя вже не буде нормальним. Чи маю я право оформити групу? Щоб хоча б мені не робили зауважень на роботі, шо я гуляю коридором пів дня через те, що мені боляче довго сидіти...
Сфера влияния• 08 февраля 2023
Времени еще прошло не так много. Возможно ваше состояние еще улучшится.

Оскорбляю всячески• 08 февраля 2023
Странно, вам положена группа.
Я_не_аноним_100%• 08 февраля 2023
в мене таке саме як у вас.секвестрована грижа. прооперували шикарно.я забула що таке спина.нічого не болить
вам просто нездало зробили,або ви пізно звернулися.
При грижі інвалідність не дають.
3 місяці теж була на лікарняному.
робили в кИєві в 2019 році в Інституті нейрохірургії
автор Единорог помог • 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
При грижі інвалідність не дають.
3 місяці теж була на лікарняному.
чому невдало? до операцї мене чоловік возив на інвалідному візку. зараз я живу нормально, але не зовсім повноцінно
автор Единорог помог • 08 февраля 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Странно, вам положена группа.
завтра ще піду до сімейного. але травматолог сказав, що група мені не положена
Как нефиг делать• 08 февраля 2023
Автор, а у вас була реабілітація?вам назначали певні вправи, заняття з реабілітологом із розробки рухової активності?
Я_не_аноним_100%• 08 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
ну от. ви пізно звернулися. професор,який мене оперував,сказав,що навіть операцію треба робити вчасно. запізно зроблена операція,коли бояться,тягнуть,дає успіху лише на 50%.коли болить спина,то відтягують,роблять уколи,придумують все,аби не оперуватися..
автор Единорог помог • 08 февраля 2023
Ответ дляКак нефиг делать
був масаж, ЛФК і фіз процедури
ШобВам_КакНам• 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
а такие операции делают бесплатно? просто непонятно про невчасно звернулися - может, люди копили на это деньги?

автор Единорог помог • 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
так ви праві. можливо і пізно. я рік терпіла сильні болі, поки вже в одну ніч не прийшлося викликати швидку, щоб знеболили...
автор Единорог помог • 08 февраля 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
і це теж правда...
Я_не_аноним_100%• 08 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
я пішла на операцію через місяць після мрт,де побачили грижу. я не могла ходити,вночі перевернутися. одразу пішла
Я_не_аноним_100%• 08 февраля 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
я заплатила в кассу офіційно 12.500 + 3 тис. анастезіологу.все.
автор Единорог помог • 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
знаєте. я ходила до нейрохірурга, він сказав що операцію ще рано робити, що це крайня міра вже. я ще рік жила на уколах, а потім все сталося(((
Ангелочек с рожками• 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
При грижі інвалідність не дають.
3 місяці теж була на лікарняному.
А який лікар оперував?
Дякую
автор Единорог помог • 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
мені обійшлося в 30 000
Оскорбляю всячески• 08 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Может с 2019го года какие то изменения.
Кусачая Я• 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
При грижі інвалідність не дають.
3 місяці теж була на лікарняному.
Якщо не секрет, на той час скільки повністю операція по грошам вийшла?
Я_не_аноним_100%• 08 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
ну от. про все це мені говорив і професор,і поліклінічна невропатолог.вона закликала не витрачати гроші на непотрібні ліки,а йти на операцію одразу. і я їй вдячна. я як нова. гроші позичала. бо затримка з операцією дорого коштує потім

Ангелочек с рожками• 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А де була грижа?
L5-S1 ?
ШобВам_КакНам• 08 февраля 2023
думаю, все индивидуально. даже сотрясение мозга у кого-то потом не чувствуется, а кому-то аукается головными болями. про инсульты тоже была недавно тема.

операция - всегда риск. кому-то помогает на 100%, а у кого-то побочки вылезают.

знакомая оперировалась с грыжей лет в 30 - год точно с палочкой ходила после этого. не знаю, как сейчас.
автор Единорог помог • 08 февраля 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Может с 2019го года какие то изменения.
просто я в колективі не можу нічого робити. всі носили макулатуру - я стояла, пішли на прибирання двору - я стояла, бо нахилятися не можу. навіть чайника повного не можу донести, бо боляче стає. і всі на мене дивляться косо, а була б у мене група, то може б люди трохи терпиміше відносилися....
Я_не_аноним_100%• 08 февраля 2023
Ответ дляАнгелочек с рожками
А де була грижа?
L5-S1 ?
так.
Я_не_аноним_100%• 08 февраля 2023
Ответ дляАнгелочек с рожками
А який лікар оперував?
Дякую
Зав.спинальним відділенням Слинько
автор Единорог помог • 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
так.
і в мене саме така
Ангелочек с рожками• 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
так.
Дякую
В мене теж така(
Підкажіть,будь-ласка,а які у вас були болі?
Що заважало жити до операції?
Оскорбляю всячески• 08 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Добиваться нужно. Мне врач говорила, что степень боли доказать нельзя, в этом сложность.
ШобВам_КакНам• 08 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
да плюньте на косые взгляды. у меня пока протрузии, не грыжи, но наклониться подмести не могу. замахаешься всем объяснять. не делаю - и все.
Ангелочек с рожками• 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Зав.спинальним відділенням Слинько
Дуже дякую вам
Я_не_аноним_100%• 08 февраля 2023
Ответ дляКусачая Я
12.500 в касу офіційно(оформлюють як благочинність)+3 тис анастезіологу.
якби в мене не було грощей 12500,то й так прооперували би,тільки би платили би анастезіологу. ну і ліки певні на операцію. до 3 тис грн