Котик-Пупсик• 08 февраля 2023
У мужа плохая потенция
У нас год уже ничего не было(.Я не знаю,может это с войной связано,он все в себе держит,все переживания.Еще похудел,много курит.Я молодая девушка,ощущение что человеку совсем плевать если эту проблему решать не хочет.
Наша взяла• 08 февраля 2023
Ответ дляБабульция
У меня такой же,правда не развелся,маму мучает,которая после инсульта,ему 68
Бедная мама.
Щас ухожу• 08 февраля 2023
Я своєму ультиматум ставила. Він начебто і хотів, але стала в 45 в нього погана потенція і він почав здуватися морально і тому боявся що мені не сподобається його поганий стояк. Але я ж помітила, що картинки з цицьками в телефоні дивиться і в туалеті пропадає довго. То й кажу йому: ну що так краше тобі самому собі все по-швидкому з картинками сексом займатись? Той живи тоді з ними, якщо нічого не робиш. А я знайду того, хто мене захоче. Тоді дойшло до нього. Вирішили так: він раз в неділю п’є таблетку і секс буде хоч якось, чим зовсім ніяк. Так і живемо вже 5 років. Але він п’є вдвічі меншу дозу, ніж рекомендує виробник цих таблеток і норм. Тиск не скаче в нього. Єфект від стояку мене вразив, мені з таблеткою ну прям вау, не зрівняти з тим, що було раніше. А взагалі я не бачу проблеми . В мене давно є класний дорогий вібратор,вуманайзер, вагінальні кульки (все він дарував) . Іншими методами він вміє мене добре задовольняти, якщо не виходить в нього. Іншими словами - було б бажання. Тому лікуйте йому спочатку невроз. Я от сама борюся зараз з панічними атаками, але секс у нас є . Анекдот є такий: Чоловіка не можна назвати імпотентом, якщо в нього є хоч один робочий палець...... Удачі Вам.
Котик-Пупсик
• 09 февраля 2023
Ответ дляЩас ухожу
Ахаха,анекдот классный)))А что за таблетки?Может я ему тоже порекомендую?
Щас ухожу• 09 февраля 2023
Ответ дляКотик-Пупсик
Потенціале. Ціна доступна.
Сегодня сержусь• 09 февраля 2023
Ответ дляКотик-Пупсик
Я слышала что и в 60 лет есть огого))
нееееет