гражданинГрубиян• 08 февраля 2023
Щоб ви змінили в цій шафі? Чи зручно такою користуватися?
Оцененная• 08 февраля 2023
Ответ длягражданинГрубиян
Для мене і чоловіка
Багато полиць потрібно
А трусики носочки де?
Отмотала своё• 08 февраля 2023
Я б усе змінила, люблю бато висувних ящиків - вони зручніше полиць. Полиці низькі як на мене і одяг я не вішаю, лише складаю. Допомогла вам?
Робіть під себе, а не під форумських тіток.
Кисельная барышня• 08 февраля 2023
Я например развешивать одежду люблю,мне полки не особо удобны,хватает несколько штук
Оцененная• 08 февраля 2023
Мандолина Бу• 08 февраля 2023
Мне вроде все не нравится.
Какая высота?
Нет ящиков. Полки до высоты 1-1.2 метра - жутко неудобные, вместо них надо ящики.
Какая высота?
Пушап Ми• 08 февраля 2023
Як по мені, то все нормально окрім першлї секції. Я би одну поличку внизу зробила, а штангу для довгих речей підняла верх на висоту цієї полички.
Нуждаюсь в общении• 08 февраля 2023
У мене майже така шкафа. Але щоб було звучно зверху зробіть антресоль і опустіть трохи штанги для одягу, або використовуйте для найвищого пантограф. В лівій секції можна знизу також додати полицю але зйомну