6755346• 08 февраля 2023

Гришина розкішна жінка? На Ваш погляд

Її дорікнули браслетом картье, на що Грішина відповіла , що нормальний чоловік, коли бачить гарну жінку перевіряє баланс карти, або купує браслет Картье і відправляє Новою поштою 😂👌🏻
KateFrosty• 08 февраля 2023
Навіть не знаю, хто ця пані
автор 6755346 • 08 февраля 2023
Ответ дляKateFrosty
Навіть не знаю, хто ця пані
Відповідає за освіту у Раді
KateFrosty• 08 февраля 2023
Ответ для6755346
Відповідає за освіту у Раді
Аааа)) Все одно її не знаю
Solnet• 08 февраля 2023
Оййй, прям як Ляшко виграв у лотерею і суддя зварич колядував
Mari4ka 25• 08 февраля 2023
И она прям побежала на НП за посылкой от неизвестного? Ладно ещё курьером поверю, но не НП
ok1904• 08 февраля 2023
Ответ для6755346
Відповідає за освіту у Раді
Хай відправить НП кожній українській вчительці по браслету Картьє в подарунок , тоді ймовірно оцінимо розкішна вона чи ні
I_am_Ukrainian• 08 февраля 2023
Ответ для6755346
Відповідає за освіту у Раді
Да уж. Самое время на фб обсуждать браслеты Картье.
77 года рождения• 08 февраля 2023
у зелені одні зашквари. Шо там з мільйоном у дивані, знаєте?
Mari4ka 25• 08 февраля 2023
О боги. Она больше на эскортницу тянет судя по первому скрину. Днище какое то. Как они в министерства попадают? Хотя и так понятно.
Mari4ka 25• 08 февраля 2023
Ответ для77 года рождения
Знаем что это верхушка айсберга, точно так же как и обыски у Бени. Зрелища, а хлеб мы должны раздобыть сами.
Sweet_Dreams_• 08 февраля 2023
Фро фро уже не модно 😂
I_am_Ukrainian• 08 февраля 2023
Ещё одна )) помните ?)
Санька-4b93• 08 февраля 2023
Ответ дляMari4ka 25
Через курсы минета же, что тут непонятного?
Mari4ka 25• 08 февраля 2023
Ответ дляСанька-4b93
Да понятно)))) но их бы ещё на тест 10 с хвостиком посылали бы перед назначением.
Санька-4b93• 08 февраля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Ещё одна )) помните ?)
А послица в Болгарии Илащук?
Naddejda• 08 февраля 2023
У нас що не день то ’свято’ )))
Svitlana-cd75• 08 февраля 2023
Що значить розкішна? Вона не сексі й без харизми
автор 6755346 • 08 февраля 2023
Ответ дляSvitlana-cd75
Так отож! Безугла мабуть себе теж вважає розкішною
ebbi• 08 февраля 2023
Ответ для6755346
Відповідає за освіту у Раді
Дуже ’освічена’ пані,яка вимірює справжній чоловік чи ні по кількості браслетів і балансі на карті.Гівно вона...У нас скільки зараз чоловіків справжніх ії дупу захищає,які тих карт’є і вруках не тримали,поки вона вистьобується.Нажаль,такого лайна у нас наверху ще купа
po_li_na-49a8• 08 февраля 2023
Ответ для6755346
Відповідає за освіту у Раді
а...картье?
а я думала в раде не высокие зп и работой занимаются
их там штампуют что ли? кто в раде или депутат так сразу ворье, с офшорами и главное она ж открыто такое пишет. какой цинизм, учитывая войну, население донатит как может. фу, очередное
Leeka• 08 февраля 2023
Замість того, що б не вилазити, ще й хейтится на цьому- ’дура обыкновенная’. Вона взагалі, розуміє , що вона держ.службовець
ВаЛеНТинКА-39• 08 февраля 2023
На мой взгляд село закомплексованное она. Такой комментарий уместен?
ebbi• 08 февраля 2023
Ответ дляLeeka
Дура на те вона дура,що розуміє мало-тільки блискучі цяцьки
ВаЛеНТинКА-39• 08 февраля 2023
Ответ дляebbi
на гос службу прежде чем брать, надо их на вменяемость проверять
честное слово, сидела бы со своим карте и не выеб...нет каждой надо выебнуться
barabychka• 08 февраля 2023
Ответ для77 года рождения
Суд постановил вернуть хозяину. Я не шучу.
Манюнайтед• 08 февраля 2023
это наша элита
ebbi• 08 февраля 2023
Ответ дляВаЛеНТинКА-39
Тупа курка,аж зачепила.Де це вона написала?Може під настрій завітаю до неї...
ebbi• 08 февраля 2023
Ответ дляbarabychka
ksusha1155• 08 февраля 2023
Не люблю коли так нагло пи.. брешуть. Очередная соска.
Виктория_1• 08 февраля 2023
На мой взгляд, это- пробитое дно(
Картье, тупые оправдания, аноним, нп.
Эх, не то время так себя вести, но, им не понять, у них- своя реальность