6755346• 08 февраля 2023

Гришина розкішна жінка? На Ваш погляд

Її дорікнули браслетом картье, на що Грішина відповіла , що нормальний чоловік, коли бачить гарну жінку перевіряє баланс карти, або купує браслет Картье і відправляє Новою поштою 😂👌🏻
Виктория_1• 08 февраля 2023
Ответ дляebbi
Тупа курка,аж зачепила.Де це вона написала?Може під настрій завітаю до неї...
На Фейсбук похоже по картинке
ebbi• 08 февраля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Ещё одна )) помните ?)
Теж її згадала.Це жах якийсь-просто із серії ’сіськи єсть- ума не треба.’Як вони туда потрапляють?
ebbi• 08 февраля 2023
Ответ дляВиктория_1
На Фейсбук похоже по картинке
Псіханула і вже шукала-не можу той допис знайти
автор 6755346 • 08 февраля 2023
Ответ дляebbi
Через хвилю хейту вона його видалила, залишився тільки комент про нову пошту і аноніма
ebbi• 08 февраля 2023
Ответ для6755346
Ясно.Шкода.
Марія В• 08 февраля 2023
Ответ для6755346
Відповідає за освіту у Раді
То не чоловік подарував,то із наших податків.
Мандарина• 08 февраля 2023
Надо запомнить как отвечать на вопрос «откуда у вас … при зарплате…»э🤣🤣🤣
Garriet• 08 февраля 2023
Сука, як вони заіпали, ці ’землі під собою не чувствующі’. Бляха, та як так-крадуть і нагло брешуть в такий страшний час для країни. Ось згадалася чомусь І.Фаріон - така інтелігентна і освідчена жінка. Цікаво - ця гришина хоч один вірш знає напам´ять? Хоч одного класика змогла б процитувати..капець ( що з нами відбувається, до чого ми докотилися...чимдалі-то гірше..
МаргаритаЛьвовна• 08 февраля 2023
Ответ дляМандарина
но я надеюсь, вы не за образование отвечаете?)
77 года рождения• 08 февраля 2023
Ответ дляMari4ka 25
Знаем что это верхушка айсберга, точно так же как и обыски у Бени. Зрелища, а хлеб мы должны раздобыть сами.
Бєня?
Бєню лишили громадянства, ніби різочкою налякали. А насправді, це дає змогу йому не бути підсудним за державні злочини в Україні.
Mari4ka 25• 08 февраля 2023
Ответ для77 года рождения
Бєня?
Отож. Но народ радуется.
ok1904• 08 февраля 2023
Ответ для77 года рождения
Бєня?
Який маладець.
завитушка• 08 февраля 2023
Ответ дляebbi
Дуже ’освічена’ пані,яка вимірює справжній чоловік чи ні по кількості браслетів і балансі на карті.Гівно вона...У нас скільки зараз чоловіків справжніх ії дупу захищає,які тих карт’є і вруках не тримали,поки вона вистьобується.Нажаль,такого лайна у нас наверху ще купа
Тут навіть не це так важливо, як те, що вона не соромиться таке писати, та навіть більше, мабуть, вважає, що це дуже розумна та влучна відповідь. От де саме дно.
77 года рождения• 08 февраля 2023
Ответ дляMari4ka 25
Отож. Но народ радуется.
Хай народ радіє свої слугам, раз обрав таких служити.
Стрічку на шиї у лисого з зеленого кварталу на дебатах всі бачили, але не всі зрозуміли посилання, оскільки не всі мають критичне мислення.
Хотіли хлєба і зрєлісч, натє вам!
77 года рождения• 08 февраля 2023
Ответ дляok1904
Який маладець.
Вони обидва маладці.
Той, кого лишили громадянства і той, хто поставив свій підпис на цьому.
А тепер цей підписант поставив цю схему на потік. Браво! На біс! Медведчука теж лишили громадянства поки його актори СБ ’допитували’.
Mari4ka 25• 08 февраля 2023
Ответ для77 года рождения
Хотіли хлєба і зрєлісч, натє вам!
А шо там было? Я не следила, противно было, не разделяла этого ’по приколу’.
Нина____• 08 февраля 2023
Господи, кто эти люди?? Зачем создавать какие-то мягко говоря странные темы....
77 года рождения• 08 февраля 2023
Ответ дляMari4ka 25
На всю країну та за її межі підримка зеленого заявила свою позицію написом на тій стрічці.
Фсьо! Вибір зроблено...
Перегляньте відео дебатів зараз, побачите і почуєте багато чого, що пояснює події, які відбуваються зараз.
Mari4ka 25• 08 февраля 2023
Ответ для77 года рождения
Фсьо! Вибір зроблено...
Я не готова смотреть это. Меня тогда хватило на 5 минут и чуть не стошнило. Квартал перестала воспринимать задолго до дебатов.
Olya Rybka• 08 февраля 2023
Ответ дляGarriet
Фаріон - інтелігентна? Та хамка базарна!
Garriet• 08 февраля 2023
Ответ дляOlya Rybka
Ок, хамка-так хамка, цікаво, а чи знає стільки про історію, культуру - героіня сієго посту? 😉