ФруктЕщеТот• 08 февраля 2023

Якось сумно від цін.

Я одна? Все можете собі дозволити елементарне навіть з їжі?..
як же круто тим, хто має мозги достатньо заробляти на все все що захочеться їм…)
Блондинка в Законе• 09 февраля 2023
Ответ дляLennochka
А причем тут маршрутки, на них ездили и до и во время и после, и если что то общественным транспортом ездить дешевле, чем на маршрутке, значит на маршрутке ездят далеко не бедные
Не соглашусь, те кто пересел на авто маршрутками редко пользуются, разве что такси. А так как на советчице одни ’олигархи’, то как минимум на лексусах ездят.

вре_Динка• 09 февраля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Финансовый аналитик 4-6 тис, то вы слегка приврали. С сентября 6 вариантов для человека с опытом 8 лет. предлагали не более 2,5 тыс. Самый доходный вариант 3 тыс.
залежить від компаніі, яка вас намагається переманити, якщо ви гарний спец. я знаю людей в фін.аналізі і з вищими зп. головне не кількість років досвіду, а їх якість
Lennochka• 09 февраля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Да причем тут авто, если это Киев, не всегда по всем маршрутам на том авто выгодно ездить
Lennochka• 09 февраля 2023
Ответ дляАнаномчикус
смотрите фото
Ну по фото один рис
Я не такая• 09 февраля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Да прям... Здесь каждая вторая в аналогичных темах пишет: на цены не смотрю, покупаю шО хочу...
Сколько доход на человека, что не смотрят?
Ананомчикус• 09 февраля 2023
Ответ дляLennochka
Ну по фото один рис
не знаю, мне вкусно и много начинки
Lennochka• 09 февраля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Можу порадити зi свого досвiду. Що для вас буде ок, вирiшуйте ви)

1.Йогурт - роблю сама. Купити закваску 1 раз, в далi просто додавати на 1л молока. Краще йогуртниця, але можна i просто в посудi, ставите на нiч.
Зберiгаеться 3 днi в холодильнику.
2. Сир (творог) дешевший на базарi Якщо нi, теж робиться самостiйно.
3. Кава - знайдiть в зернах у постачальникiв кави, виходить дешевше, нiж в супермаркетi. Можна також менше споживати, 1 чашку в день.
4. Крупи, купуйте на розвiс i тiльки основне. Не купуйте одразу багато, бо грошi вже будуть витраченi, а меню хочеться рiзноманiтне.
5.Пральний порошок - берiть наш, дешевий. А до нього пляшку ванiша або iншого плямовивiдника. Ефект такий самий, як пiсля дорогого. Тiльки треба буде обробляти плями перед пранням.
6. Шампунь, паста - можу тiльки порадити шукати в iнтернетi i великими упаковками.

М´ясо це окрема тема, але можна уникати найдорожчого. Робити гуляш, а не битки, крильця-нiжки, а не фiле i т.iн.

Я не пропоную завжди-завжди це робити, це неможливо. Але щось зекономити, скоригувавши своi звички, завжди можна.
Йогурты с отключением света это переведенные деньги и время
Бамбарбия! Кергуду.• 09 февраля 2023
Ответ дляЩедрик
Вы же не глупая. Все не могут быть в айти. А если все ломанутся в айти, то оплата в айти упадет, а оплата ремесленников возрастет.
Она аналитик, не айти. Но, в каждую такую тему приходит поутверждать свое я, чтоб завидовали или хвалили, хз-комплексы родом из детства.
Пс не завидую, доход 6 тыс уе в мес, а то сча начнется.
Люблю Украину• 09 февраля 2023
Ответ длявре_Динка
Все теплые места заняты. Свободно там где компании не стабильные или маленькие. Рынок трясет. В этом году много компаний закрылось. Особенно если иностранные компании были связаны как то с российским рынком. Мир перестраивается. Да и что бы 4-6 это нужно поработать в компании. Сходу такую зп не дают.

Люблю Украину• 09 февраля 2023
Ответ дляЯ не такая
20 тыс на питание 3-х, на цены можно не смотреть)
пу_пугренчик• 09 февраля 2023
Ответ дляLennochka
200% я доезжаю по первой полосе к месту встречи на маршрутке и жду мою подругу на авто минут 30, потому что она в пробках вечно
вре_Динка• 09 февраля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
а ніхто й не пропонує сходу. я говорю про те що може бути в перспективі
Проня_Прокоповна• 09 февраля 2023
Ответ дляLennochka
Дякую, але не дуже погоджусь...
на той же йогурт - теж треба купити молоко і закваску, і теж світло постійно виключають, творог - те ж саме(є йогуртниця, але з того 1л молока - вийде дуля того творога)
каву ж кажу - тільки по скидці беру і п´ю 1раз в день(розчинну)
з круп - тільки рис і гречку(яке там багато - по пачці!)
пральний порошок - найпростіший - Гала(і то ручне прання, бо машинці вже півроку як капець)
миючі - знову ж таки по скидці(великими об´ємами не має можливості брати - і на це все не вистачить коштів
СКИБИДЫШь• 09 февраля 2023
Ответ дляLennochka
За вiкном ще не весна)) якщо ви про холодильник.
Люблю Украину• 09 февраля 2023
Ответ длявре_Динка
Как экономист аналитик, в перспективе этого может не случиться)
СКИБИДЫШь• 09 февраля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Дякую, але не дуже погоджусь...
Ой-ой, щось менi не вiриться, що ви хочете зекономити.
Впевненi, що це неможливо - хай так i буде...
вре_Динка• 09 февраля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
ну тогда лучше сидеть на 3 копейки и не развиваться, ныть что зп чуть больше 500 долл. это же легче
Люблю Украину• 09 февраля 2023
Ответ длявре_Динка
А может если советуете, то советовать в условиях реалий, а не того как раньше было? С зп на которую аналитик может расчитывать Сейчас вы приврали маленько, раза в два.
Lennochka• 09 февраля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ну так извините, свет выключили посреди ночи, потом пару дней без света, это не то

Сметчица• 09 февраля 2023
Я на таблетки юа присіла, потрібно було прокладки і не хватало 5 - 7 грн., знайшла найнижчу ціну в аптеці в радіусі 200 м...Інколи приходиться находитись щоб купити за найнижчою ціною.
СКИБИДЫШь• 09 февраля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
у нас село, і навіть в той же АТБ - їду в райцентр, бо у нас 3 невеликих магазини, і ціни взагалі величезні через неможливість іншого вибору.
Який інтернет - ви про що??
Мабуть, той iнтернет, в якому ви зараз сидите... До вашого райцентру сайти ж роблять доставку, так?
Ось посидьте та розрахуйте, може дешевше купувати на сайтi мийне або каву.
Але виходячи з того, що ’на все потрiбнi грошi’, як ви пишете, то вам не економити, а заробляти на найнеобхiднiше.
А отже, пропоную не сперечатися а шукати за допомогою цього ж таки iнтернету, джерела прибутку.
Бо якщо вже 1л молока на йогурт це проблема, то мабуть все сумно у вас.
Проня_Прокоповна• 09 февраля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
просто ваші поради недієві - ось і все!
Lennochka• 09 февраля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Дякую, але не дуже погоджусь...
Так в чем вы не согласны, я вас поддерживаю по поводу йогурта и творога, единственное Гала такая вонючая, что не могу я ее покупать ну никак...
вре_Динка• 09 февраля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
в мене джуни нульові отримують від 700 дол. не в фінансовій аналітиці, в фінансовій зп вищі. там від 800 як правило.
людині котрій я писала, працює фінансистом за менше 30тисяч. можна перекваліфікуватись з мінімальними втратами в зп на старті.
і перспетиви завжди є у людей амбіційних і з ентузіазмом.
Lennochka• 09 февраля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Это не экономи, творог и йогурт
СКИБИДЫШь• 09 февраля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
просто ваші поради недієві - ось і все!
Супер, мабуть тому кiлька раз вже лайкнули вдячнi люди.
Все, з вами дiалог припинила.
Бувайте.
Проня_Прокоповна• 09 февраля 2023
Ответ дляLennochka
морська свіжість - норм, всі інші запахи - згодна
Проня_Прокоповна• 09 февраля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Все, з вами дiалог припинила.
Бувайте.
та я його не з вами і вела - заспокойтесь!
Lennochka• 09 февраля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
просто ваші поради недієві - ось і все!
Да, есть такое
Lennochka• 09 февраля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Все, з вами дiалог припинила.
Бувайте.
Ну что вы с теми лайками, да это вообще не показатель..