ФруктЕщеТот• 08 февраля 2023
Якось сумно від цін.
Я одна? Все можете собі дозволити елементарне навіть з їжі?..
як же круто тим, хто має мозги достатньо заробляти на все все що захочеться їм…)
Люблю Украину• 09 февраля 2023
Ответ длявре_Динка
Аналітика то не зовсім айті, плюс я писала фінансисту, який спокійно може перекваліфікуватися в фінансового аналітика, це взагалі не айті і зп там 800зі старту, і 4-6тис дол заробляти спокійно модна і то не потолок
Финансовый аналитик 4-6 тис, то вы слегка приврали. С сентября 6 вариантов для человека с опытом 8 лет. предлагали не более 2,5 тыс. Самый доходный вариант 3 тыс.
Ананомчикус• 09 февраля 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
из еды не могу себе позволить роллы. точнее могу, но боюсь что за 400 грн они у меня поперек горла станут)) больше ничего такого дорогого не люблю
на рахунок суші я беру через Покупон, вже знайшла собі той ресторан, що мені подобається і іноді собі замовляю. На вихідних брала кг за 279 грн, досить гарний набір і смачний. Доставка в нашому місті 50 грн , лише від 400 безкоштовна. Я сама забираю.
Ананомчикус• 09 февраля 2023
як же я люблю авокадо, але його любить і вся моя сім´я. Воно зараз 60-70 гривень, а їсти нема чого, треба брати декілька. Ось і думаєш, краще взяти кусок м´яса.
Проня_Прокоповна• 09 февраля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Випишiть цi продукти i замiнюйте дешевшими.
Я часто вiдкладаю покупки, аж поки не знайду за потрiбною цiною.
А приклад можна, з якими продуктами не можете економити?
куди вже більш дешевшими - виключно все по скидках з АТБ?
Проня_Прокоповна• 09 февраля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
ось, наприклад, як на зло, все закінчилось - крупи, масло, м1ясо, макарони, зубна паста, шампунь, порошок пральний. А хочеться дітям ще купити хоча б йогурт якийсь чи творога(звичайного, не Дольче там ніякі і т.п), чай, кава - елементарні прості продукти, а це вже дуже пристойна сума
УлыбАчка• 09 февраля 2023
Ответ дляАнаномчикус
На рынке, в сильпо можно выцепить по 30 грн.
Месяц назад акция в сильпо была и и манго по 30 грн и авокадо... А так да, дорого ...
Ответ дляАнаномчикус
Что там может быть за 279 грн кг..
Капитанша• 09 февраля 2023
Ответ дляSuertq
Что там может быть за 279 грн кг..
Я дороже заказывала, но тоже бюджетный сет. Муж спросил: а рыба где?
Больше бюджетные сеты не беру)
Я такая боевая• 09 февраля 2023
Ответ дляМозговая пилочка
То тогда с коронобесием цирк устроили и пытались мелкий бизнес утопить, цены взвинтили. Теперь война. Яйца по 75, лук 39. Куры не несутся? Лука тоже не урожай? Зато олигархи никак не могут себе карманы набить
Вот не помню с какого утюга слышала, но касательно овощей. Так вот на их хранение даже не закладывали бюджет. Овощи после нового года начинают не то что портится, но имеют не тот вид, а с апреля и подавно. Чтоб прошлогодние в новом году были красивыми и конкурентными, они хранятся на складах при определенных температурах. А это свет, а его мало, вот их хранить и не планировали, потому как дешевле импортировать. На все был урожай, а как сохранить. Может и не правда, посмотрим
Наивная Хо• 09 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
Мой пример о том, что Вы видите брови-губы-кофе, но не видите тех, кто ЭТОГО НЕ БЕРЕТ
Есть и те, что шикуют с бровями и губами, а есть и те, кто от ЗП до ЗП на продуктах экономит
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3280580 вот почитайте тему как люди ужимаются ради сумок-тряпок разных, зачем эти понты ?
Дама_с_коготками• 09 февраля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Блін.. сьогодні теж про суши як раз всі говорили, і малий стогне просить. А це реально, мінімум 600 грн за акційний маленький сет.. капець.
Думала самій вже накрутити.. але це реально не сильно дешевше вийде.
Пошли в евразию с 15-18
Заказали суши 220грн 8шт
Принесли две тарелки по 8шт , сбили оскому.
1=2
Вышло по 110грн 8шт
Заказали суши 220грн 8шт
1=2
Вышло по 110грн 8шт
СКИБИДЫШь• 09 февраля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Можу порадити зi свого досвiду. Що для вас буде ок, вирiшуйте ви)
1.Йогурт - роблю сама. Купити закваску 1 раз, в далi просто додавати на 1л молока. Краще йогуртниця, але можна i просто в посудi, ставите на нiч.
Зберiгаеться 3 днi в холодильнику.
2. Сир (творог) дешевший на базарi Якщо нi, теж робиться самостiйно.
3. Кава - знайдiть в зернах у постачальникiв кави, виходить дешевше, нiж в супермаркетi. Можна також менше споживати, 1 чашку в день.
4. Крупи, купуйте на розвiс i тiльки основне. Не купуйте одразу багато, бо грошi вже будуть витраченi, а меню хочеться рiзноманiтне.
5.Пральний порошок - берiть наш, дешевий. А до нього пляшку ванiша або iншого плямовивiдника. Ефект такий самий, як пiсля дорогого. Тiльки треба буде обробляти плями перед пранням.
6. Шампунь, паста - можу тiльки порадити шукати в iнтернетi i великими упаковками.
М´ясо це окрема тема, але можна уникати найдорожчого. Робити гуляш, а не битки, крильця-нiжки, а не фiле i т.iн.
Я не пропоную завжди-завжди це робити, це неможливо. Але щось зекономити, скоригувавши своi звички, завжди можна.
Зберiгаеться 3 днi в холодильнику.
ЧукИГеки• 09 февраля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Пошли в евразию с 15-18
Заказали суши 220грн 8шт
1=2
Вышло по 110грн 8шт
Заказали суши 220грн 8шт
1=2
Вышло по 110грн 8шт
ну там же зовсім не смачно стало( а після того як отруїлась в них, нікому не рекомендую. Я краще рідко, але закажу смачні і отримаю задоволення.
СКИБИДЫШь• 09 февраля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
А ви не знали, що рiзнi супермаркети роблять рiзнi знижки? Фiрми також рiзнi представленi. А деякi маленькi виробники взагалi не представленi в супермаркетах, а тiльки по кiосках?
А те, що в iнтернетi дешевше можна знайти, теж нi?
Ms. Скромность• 09 февраля 2023
коту пошла таблеток купить для почек, раньше 55 грн банка стоила, сейчас 165..
Гомосноб• 09 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Та справа навіть не в якихось смакооиках
А взагалі я про життя кажу. Але мабуть провина моя
Може дійсно треба в три зміни пахати
Заради їжі точно ні. Живемо 1 раз, ви впевнені, що хочете провести життя на роботі? Навчіться отримувати задоволення і дякувати за те, що маєте, при цьому не відмовлятися від цілей, але думати як покращити життя, а не ускладнити його.
Трынди-брынди• 09 февраля 2023
Ответ дляДинамоКит
Вам тут еще никто из добрых советчиц не сказал, что они все равно вредные, стирайте пеленки?
Сказали конечно. И что к горшку надо приучать тоже сказали) это же советчица.
Трынди-брынди• 09 февраля 2023
Ответ дляДоставучая
Зачем такие дорогие берете? Они выходят 13гр за штуку.
В АТБ часто по акциям бывают, и выходит по 5 гр за штуку. Все хорошие. Я имею ввиду качество.
Повторяю третий раз - я не жалуюсь на то, что мне не за что их покупать, меня удивило то, что за три недели цена выросла на 400 грн, а это 25%.
Дама_с_коготками• 09 февраля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Мне было очень вкусно, только суши съели.
В лучшие времена брали в рис и рыба
Ответ дляПетя-петушок
Я все життя вчуся і пашу як кінь. З 19 повністю себе забезпечую сама. В 30 змінила квартиру та зробила в ній ремонт за свої. Зараз всі економлять і рахують гроші, звичайно, але якщо є мозок, готовий пахати і є крапля везіння, то все буде ок.
Мы Вас очень ждали в этой теме.
Черепаха Тортила• 09 февраля 2023
Ответ дляolena_shch
Тоді не нийте, нормальні ціни як для памперсів для не маленької дитини. Це ж не новонароджений. Там нікуди не дінешся. В мене розхід топлива 12-15 л , хочемо комфорту, ви памперсів, а я возити попу, мусимо вивертати кармани.
Саме час відлучати дитину від підгузків, коли нема світла, води і часто тепла, а на вулиці мороз. Цистит тоді дорожче лікувати буде
Улучшанский-Ухудшанский• 09 февраля 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
слухайте, ну війна ж. наше завдання - вижити
Ну да, то перестройка, то 90-тіто майдани і революції, то падемія, то війна. Жити коли?
Проня_Прокоповна• 09 февраля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
у нас село, і навіть в той же АТБ - їду в райцентр, бо у нас 3 невеликих магазини, і ціни взагалі величезні через неможливість іншого вибору.
Який інтернет - ви про що??
Ответ дляСКИБИДЫШь
Девочки, а кто-нибудь делает списки на покупки в магазине?
У меня правда до фига свободного времени, но я например пишу, что и по какой цене собираюсь купить. И вклыдываюсь в эту цифру по любому.
Иногда не беру вообще этот продукт по завышенным ценам, если не крайняк. Иногда откладываю покупку и выискиваю дешевле. Иногда беру похожее, те же пряники, печенье, их масса по разным ценам.
И как-то приучила себя, что на все хватает.
Да, еще перестала брать кофе в кофейнях, это сразу +20-40 грн в день экономии. Не покупаю в отделах кулинарии - и дорого, и кто знает качество.
Не беру продукты не по сезону - сейчас зелень и салаты дорогие, обхожусь заморозкой и сушеной зеленью в пакетиках. Не покупаю 115е платье, а наоборот, продаю то, что не носится или мало. Меньше блюд из яиц, это не самое основное в еде.
А вообще мы даже не задумываемся, что шопинг это наш релакс и настроение. И можно кучу покупок заменить другими вещами. Излишества в еде в том числе.
Конечно все по списку, а как иначе. И до войны и сейчас
Ответ дляСКИБИДЫШь
Персил вот в метро взяла по хорошей цене, теперь на пару месяцев запас
Ответ дляБлондинка в Законе
Подпишусь под каждым вашим словом. А то на советчице как параллельный мир, все олигархи и миллионеры. Только каждое утро едешь на остановках эти миллионерши стоят с красными носами маршрутку ждут, чтобы добраться на работу. Зато здесь все олигархами становятся и только красную икру едят и авокадо целыми днями.
А причем тут маршрутки, на них ездили и до и во время и после, и если что то общественным транспортом ездить дешевле, чем на маршрутке, значит на маршрутке ездят далеко не бедные