Тут вот пишут... А никто не слышал. И тревог нет.
Или было что-то?
Julia 2020• 09 февраля 2023
Ответ дляboringmovie
мама собаку на вулиці вигулювала то як раз чула цей вибух. так шо всяке буває.
крз?
Ответ дляuma
Взрыва не слышала, но слышала вой сирен то ли пожарок, то ли скорых, достаточно продолжительный. Еще подумала, что тревога и заглянула в карту. Через 10 минут начал телеграмм выдавать про завод.
Думаю что-то прилетело, так как тревога в соседних областях… прощелкали, но молчат и баллоны лепят.
Ничего никуда не прилетали, успакойтесь
Апель-синка• 09 февраля 2023
Ответ дляjana.jana
Так тут очень умные в каждой теме советуют заменить дома электроплиту газовой плитой с балоном
С языка сняли. Прям с пеной у рта доказывали ’а вот у нас в селе все на баллонах - и ничАво!’
Еще и обогревать квартиру тоже настоятельно рекомендовали газовыми горелками на баллонах.
Ответ дляКуздра
Неработающий завод. Люди под завалами. Газовый баллон. На неработающем заводе, где были люди?
якщо завод не працює, це не означає що там немає людей
у мене так само робота закрилася, але якась частина людей працює, щось демонтують і продають, десь порядок наводять, щось ремонтують бо якщо нічого не робити то геть знеціниться, або елементарно в оренду здають комусь.
Апель-синка• 09 февраля 2023
Ответ дляrivara
Вы в пох и не слышали? Или вам просто интересно, что за завод?
не В, а НА )))
Я тут, ничего не слышали )))
Julia 2020• 09 февраля 2023
Ответ дляboringmovie
так воно таке, шо фіг знає, як ці звуки ідуть. тут на форумі таке часто було, шо половина ппо чула, а половина нє, хоча всі з одного району.
ветер + окна на разные стороны, даже в одной квартире сильно отличается шум извне
Ответ дляZelenkа
Ви вже з губами накачаними розібрались, тепер тема про завод?
Ви взагалі розумієте масштаби промзон, які залишились після совка? Все це, по вашому, стоїть просто так? Дивна тема якась, і ви наче людина доросла, таке запитувати.
Так майже всі промзони вже позабудовували на ПОХ, що там залишилось...
Ответ дляJulia 2020
в нас у домі колись давно вибух балону на даху був. то я ледве чула, а воно було майже над нами. я ще тоді думала, шо робочі ці балони так кидають, наче то м´ячі резинові... карочє, з технікою безпеки у нас давно проблеми.
Julia 2020• 09 февраля 2023
Ответ дляКуздра
Дещо залишилось. Якщо то саме там рвануло - буде зовсім цікаво
так это вроде не радикал, а крз, судя по фото