Птица Говоруша• 09 февраля 2023

З/п керуючої магазину, невелике містечко

Вчора створювала тему про вакансію. Сьогодні на співбесіді сказали, що оклад 12 тис( графік 09.00- 18.00), решта - премії, які залежать від виторгу та результатів чек- листа. Максимум- до 20 тис. Для мене 12 і 19-20 тис- вагома різниця. Тепер думаю, чи не відпрацюю я сумлінно, і мені гордо вручать в кращому випадку 15 тис
Їжак в панчохах• 09 февраля 2023
А у вас є інші пропозиції по роботі?

маминаБубочка• 09 февраля 2023
У нас в Киеве у управляющего 25 т. грязными без доплат и премий, всё поснимали.
Борщичок• 09 февраля 2023
У вас есть выбор попробовать и послать нах или
inna5577• 09 февраля 2023
12000- прекрасная зарплата сецчас для маленького городка, на это и рассчитывайте
Патриоточка• 09 февраля 2023
А про недостачі, результати ревізії вас попередили? Все те, за що будуть знімати премію теж озвучили?
автор Птица Говоруша • 09 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Ні(
Ирина-bbd0• 09 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ні(
Это очень важно. Можете заработать 20.а минуса все высчитают из зарплат.
Еще и про штрафы всё расспросить нужно

автор Птица Говоруша • 09 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Еще и про штрафы всё расспросить нужно
Так, завтра обов‘язково спитаю. Я ніколи чужого не беру, і платити за когось не хочу(((
Ирина-bbd0• 09 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Вы не возьмете.а кто-то из персонала да и будете нести ответственность за нерадивых
автор Птица Говоруша • 09 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
От і я про це (